FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Přeborník Profil 
23. 8. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
libol píše
minarjo: nadhled ... no nevím ..., ale celkem se děsím toho, že banka neví co se kterému klientovi zobrazuje.
Navíc (jestli to dobře chápu) tady bylo nutno kliknout, takže banka ví, kdo splnil podmínky - jen se ji nechce plnit. Nebo máš pocit, že banky nejen neví co komu v IB zobrazují, ale ani na co tam kdo kliká? ;-) to už je teda dada ;-)
Počítače nejsou vševědoucí. Dokážou si zapamatovat obrovský objem informací, ale někdo musí naprogramovat zapamatování každé konkrétní. Takže je docela možné, že třeba mají seznam všech, co na banner klikli (a ještě nedostali odměnu), ale ne datum, kdy klikli.

Nebo co já vím, možná mají kompletní záznam toho, kde měl každý uživatel v danou sekundu myš a jestli na něco klikl, ale zase z tahle univerzálních dat by dalo nějakou práci extrahovat zrovna zobrazení toho banneru a kliknutí na něj, nestane so to samo.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
24. 8. 2021 04:50 Odeslat příspěvek
Už jsme hodně OT, Ale tak naposledy ;-)
Jsem si jist (doufám), že programátor naprogramoval zaznamenání toho, kdo na banner kliknul - asi nebylo zadání, že se má zobrazovat plonkovní banner a 500 dáme všem ;-)
Jsem si jist (doufám), že vědí, komu už 500 vyplatili.
Takže mají seznam kliků na banner (a opravdu nemusí zaznamenávat každou milisekundu pohybu myši), jediný problém může být, že ti co klikou podruhé, tam jsou jednou"s aktualizovaným datem" - ale dá se vyfiltrovat průnik, kliků a vyplácení.
Takže místo vymýšlení p..ovin bych předpokládal, že to vědí/jsou schopni zjistit, ale nechtějí.
BTW: ti co ještě vyplaceno nedostali poprvé, by dostat měli, tam snad problém není ne?
BTW: soudím, že diskuse o zvláštních databázových systémech bank by měla směřovat na smetiště.
Těm, kteří splnili podmínky a banka se nemá k plnění závazku to nepomůže, ale tak známé to z Creditas


Offline - Nadšenec Profil 
24. 8. 2021 06:42 Odeslat příspěvek
Reakce na prvni BTW: Tam prave problem je. Prevod ted v srpnu a banner doposud nevyskocil (takze zatim bez odmeny). Ocividne tam tedy maji nejakou chybu...


Offline - Nadšenec Profil 
24. 8. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
Bezva debata, nicméně především nechápu, proč je ten ING bonus navázán na klikání na nějaký dementní banner.


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Přece aby nemuseli vyplácet ten bonus části lidí, kteří na to zapomenou, včas nekliknou, nezobrazí se jim to, atd.

A TO SE VYPLATÍ!


Offline - Nadšenec Profil 
24. 8. 2021 12:10 Odeslat příspěvek
Jo, ta ostuda, náklady na programátora, který se v té hovadině už měsíc vrtá, plus řešení reklamací X vytočených lidí, to určitě stálo za to. 8-) :tleskani


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Rb tohle dělala vždycky. Jednu dobu jsem tam měl podnikatelský účet, platil za nějaký balík pár stovek měsíčně. Na a jednou mi takhle naúčtovali 400,- za obnovu obyčejné neembosované karty. Tak jsem tam volal - a opravdu to měli schované někde na 20. stránce pod nějakým nesmyslným nadpisem. No nic, tak jsem musel 4 stovky oželet a okamžitě jsem tam všechno zrušil.


Offline - Diskutér Profil 
24. 8. 2021 13:33 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem teď mobilní aplikací naskenovat platební QR kódy a u všech mi to píše:
Citace
Chyba
Neznámý formát QR kódu.

Nesetkal se s tím někdo? Má to nějaké (rozumné) řešení, nebo je to pro RB "normální"?


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 8. 2021 15:47 Odeslat příspěvek
Není to žádná hitparáda no.


Offline - Diskutér Profil 
24. 8. 2021 15:52 Odeslat příspěvek
jak už jsem psal dříve, mám ho tam (BÚ) léta a bez problému. Soudit se kvůli chybnému baneru určitě nehodlám, kdyby se lidi trochu pohybovali v IT a viděli co všechno kde nefunguje asi by se hodně divili. Když mi přestaly vyhovovat změněné podmínky kreditek, zrušil jsem je. Aktuálně mi do RB chodí výplata a na BU mám zvýhodněný úrok. Víc nečekám a ani nevyužívám. Ale neříkám, že RB je nejlepší volba. Na jiné věci mám jiné produkty a jsem poměrně nenáročný.

Snad ještě doplním, že mi vyhovuje jejich Smartbanking, stačí na vše, přehledný, platby chodí okamžitě, mám tam 2 další účty jako disponent. To umí ale třeba i Moneta a jejich SB je taky ok.


Naposledy upravil A1rh- dne 24. 8. 2021 16:16, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
Skenování QR kódu pro platby funguje normálně.


Offline - Diskutér Profil 
24. 8. 2021 16:15 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem různé kódy z různých faktur i pokusně vygenerovaný na adrese https://qr-platba.cz/generator, ale u všech stejná chyba.


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 16:34 Odeslat příspěvek
Teď jsem zkusil RB appkou naskenovat QR kód z jedné faktury i z toho online generátoru a oba dva normálně prošly, žádná chyba se neobjevila.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 8. 2021 16:45 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
platby chodí okamžitě
No, zato okamžitě neodcházejí...


Offline - Diskutér Profil 
24. 8. 2021 16:54 Odeslat příspěvek
Já jsem vůl! Tak nic, záhada vyřešena. Problém jako obvykle "mezi židlí a klávesnicí" (vlastně telefonem). :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 703  Další stránka
Stránka 500 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies