FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Online - Diskutér Profil 
2. 9. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Souhlas, pokud Linda 500 Kč podruhé potlačila a my ji budete ještě prudit slovíčkařením v SMS, víte co se na nás příště ... osobně bych to na jejím místě pak udělal. :-(
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
2. 9. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
já bych to udělal hned :-D


Offline - VIP uživatelka Profil 
2. 9. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Milos píše
elfin píše
Taky oceňuji vstřicnost RB v podobném bonusu a spořil bych rád i nadále pokud by úrok 1% platil i pro další převody na účet do daného limitu 300k. Od září nebude už převod z jiné banky započten do "výhodného úročení", nebo příjmy na účet platí na celý rok? Musel jsem část penéz použít a mohl bych zase limit doplnit půlce září.


Pokud jsi v rozhodném období převedl z ING do RB například 200.000Kč a následně třeba 50.000Kč z RB vybral, tak když tam teď v září převedeš z jiné banky peníze, tak vše do té původní částky 200.000Kč se ti bude úročit tím výhodným 1% úrokem. Alespoň to takto uváděla Linda.



Dobrý den všem,
jeee tolik pozitivní energie, úplně jsem se lekla, že jsem si spletla fórum. :-)

Tleskáme Milošovi, za jeho přehled. Tedy novým klientům z ING funguje zvýhodněné úročení na 1 rok od data založení účtu. Tzn. pásmové úročení je nastaveno na účtu a je na vás, kolik peněz, kdy a odkud tam naposíláte. Stávajícím klientům (to jsou ti, kteří už před přestupem z ING měli běžný účet u RB) se počítá jako limit pro zvýhodněné úročení objem prostředků poslaných z ING do 31.8.2021. Tzn. jak píše Miloš, poslali jste si z ING do RB 200.000,-, ale vybrali jste 50.000,-, když nyní vrátíte na BU u RB 100.000,-, nastaví se na 50.000,- znovu zvýhodněné úročení (doplní se částka limitu).
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank

-- 2. 9. 2021 14:10 --

protektor1 píše
Lindo, mohla byste nám prosím vyjasnit. co bude následovat po připsání druhého bonusu ve výši 500 Kč?
Zůstane tato částka klientovi nebo jí zase budete odúčtovávat? Díky za odpověď.



Dobrý den,
no vzhledem k posledním dvěma týdnům, které jsem tu mezi vámi prožila :-) , bych navrhovala ten bonus 500,-Kč dát na věrnostní kartičku s tím, že ho můžete využít ke koupi reklamních předmětů Raiffeisenbank. Konkrétně pro vlazyho bychom tu měli křiklavě žluté tričko s nápisem I LOVE Raiffeisenbank. Ale to asi nejde :-) , takže následovat nebude nic. Jsme rádi, že jsme vám udělali radost.
Na zdraví! … a hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 9. 2021 14:48 Odeslat příspěvek
A jak k tomu všemu přijdou ti klienti, kterým jakýmsi nedopatřením banner nevyskočil, nemohli na něj kliknout a těch druhých 500 Kč nedostali? Vždyť je to jasná diskriminace! :-D


Offline - Inventář Profil 
2. 9. 2021 15:29 Odeslat příspěvek
Ještě poslední popis, jaký jsou v Rb šmejdi. 1 účet z ING se převedl i na manželku, tam jsem převedl nějaké peníze, ty jsem později všechny převedl pryč. Na účtu tedy byla 0 s tím, že se tam připíšou na konci měsíce nějaké úroky. V pátek jí přišla sms, že je od 25.8. 300,- Kč v mínusu, aby ho okamžitě vyrovnala. Chtěl jsem zjistit, o co jedná, ale přihlašování přes Rb klíč mi přestalo fungovat. Nic, abych s tím už víc neztrácel čas, převedl jsem tam pětikilo a poslal dneska manželku na pobočku, aby zjistila, co je to ta sms o -300,- a účet zrušila. A co myslíte, jak jí to na pobočce vysvětlili? "To my nevíme, to nerozesíláme my, ale automat to rozesílá všem."
Fakt žlutočernej hnusnej sliz, brrr.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 9. 2021 16:08 Odeslat příspěvek
A neznela nahodou ta sms trochu jinak? Ze se jeji zustatek dostal pod 300kc? (a ze jej ma navysit)
Protoze prave takove sms chodi...(jsou jen informativni)

A proc nenapises, jak ji vysvetlili, ze se dostal ucet do minusu!? (ono to totiz jen tak prevodem nejde)
Nejspis nijak, protoze jinak by jsi o tom s chuti napsal...Takze byl zustatek 500kc, vid.
A to se ti nehodi do kramu...To by jsi nemohl nadavat a neustale je pomlouvat...


Offline - Inventář Profil 
2. 9. 2021 17:50 Odeslat příspěvek
No, viděl bych to jako milanBrno. :) Ale vzhledem k reputaci RB a k tomu, že tu xls a spol. cca jednou za měsíc vysvětlují spořínkům, jak prodělávají, já zase moc nechápu, že to z ING do RB vůbec převáděli.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 9. 2021 19:31 Odeslat příspěvek
OMG to jsou problemy :-)


Offline - Inventář Profil 
3. 9. 2021 03:57 Odeslat příspěvek
To, že se účet nemůže sám dostat do minusu převodem chápu, nicméně sms v tomhle smyslu poslali. Jak jsem psal, protože mi nefunguje ani Rb klíč, zjistím skutečný stav, až mi teď přijdou peníze po zrušení.

A proč jsem ho převáděl? Jednak jsem zvážil, že nemá cenu nevyužít té prémie. No a pak jsem chtěl jednu tranši státních dluhopisů s termínem konec září snížit pod limit pro kompletní výběr, na to jsem potřeboval na pár měsíců někam zaparkovat peníze z dividend ČEZu, abych na konci září nějaké dluhopisy koupil a příslušnou část za pár dnů dostal z vypovězených dluhopisů zpátky - a ty zase utratit za akcie. Takový byl plán, nakonec to padlo a rozhodl jsem se teď dluhopisy nenakupovat.


Offline - Poslední varování Profil 
3. 9. 2021 11:02 Odeslat příspěvek
Linda z Rb píše
Konkrétně pro vlazyho bychom tu měli křiklavě žluté tričko s nápisem I LOVE Raiffeisenbank. Ale to asi nejde :-) , takže následovat nebude nic.
Nic proti tričku ani proti tomu nápisu, ale já jsem už z puberty hodně dávno vyrostl a proto bych o takové křiklavě popsané tričko neměl příliš zájem. :-) Jedině, že by mi RB platila za tu reklamu kterou bych bance tím tričkem dělal. :-)) Mi stačí, že to RB nakonec s tím bonusem vyřešila čestně a férově. Mohlo to sice být trochu dříve, ale lépe později než vůbec.


Offline - Administrátor Profil 
3. 9. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
OT (sorry)
Děkuji vlazymu konečně za normální příspěvek a v rámci dnešního významného výročí jsem mu změnil hodnost na standardní.

Kdo první uhádne jaké je dnes významné výročí, tak mu přidělím nějakou vtipnou hodnost. Odpovědi do mé SZ.


Offline - Inventář Profil 
3. 9. 2021 17:54 Odeslat příspěvek
Žádnou vtipnou hodnost nechci ... Co je na 16. výročí tak významného? :D


Offline - Administrátor Profil 
3. 9. 2021 18:07 Odeslat příspěvek
:lol: Že jsem to tak dlouho vydržel?


Offline - Trvalý BAN Profil 
4. 9. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
RB je bordel kde nikdo nic nevi. SMS s bonusem 500kc mi prisla, zadny baner vsak nebyl videt. Chci taky pripsat 500!!


Offline - Inventář Profil 
4. 9. 2021 21:37 Odeslat příspěvek
Banner byl vidět jen v appce a jen po určitou dobu. RB mi v appce zobrazuje obvykle tři různé bannery, na ten správný jsem se musel prolistovat. Bez kliknutí na banner ti bohužel nevznikl nárok na připsání 500Kč.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511 ... 703  Další stránka
Stránka 508 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies