FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Diskutér Profil 
19. 5. 2022 12:18 Odeslat příspěvek
Ano, nedokázal jsem nahrát občanku. Stavil jsem se v pobočce, když jsem měl cestu kolem. Kupodivu tam měl se skenováním mé občanky problémy i pan bankéř. Nakonec to nějak udělal (spíš asi ručně).
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
19. 5. 2022 12:42 Odeslat příspěvek
Na ten problém s focením občanky se tu už stěžovali lidí loni když zakládali účty v RB jako bývalí klienti ING. Asi se v RB vykašlali na to aby s tím něco udělali a opravili to když ani po roce jim to ještě nefunguje tak jak by mělo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 5. 2022 12:55 Odeslat příspěvek
Toto bylo založení přes web. Pak jsem zkusil založení přes mobilní aplikaci a tam už focení bylo v pohodě, ale došel jsem do bodu kdy jsem měl vyplnit údaje o adrese a potom aplikace zobrazila že není možné založení účtu dokončit a dál mě to nepustilo. Na podpoře mi řekli že mám online založení zablokované, jelikož jsem nedokončil to skenování přes prohlížeč a že musím dojít osobně na pobočku, nebo mi za týden pošlou kurýra. :grr: :grr:

Na takový přístup se mohu vykašlat. :!:


Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
Když si chci založit chytrý účet přes internet banking (zůstal mi aktivní poté, co jsem zrušil loni všechny účty), automaticky se to chlubí, že součástí bude "bezúročná rezerva" 1000 Kč. Což je ale samozřejmě úvěrový produkt, a ač se směšnou částkou, tak prostě nechci další produkt v registrech.
Dokázal to někdo založit online bez této blbosti?


Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2022 11:54 Odeslat příspěvek
Mám ho tam taky :-(


Offline - Inventář Profil 
20. 5. 2022 12:08 Odeslat příspěvek
Myslím že ten kontokorent pokud je jen 1000 Kč tak do registrů ani nedávají (a kvůli jeho zřízení snad ani registry neověřují), až nad tuto hranici jo. Tak mi to pokud si pamatuji tehdy cca 2-3 roky zpět říkali na pobočce při zřizování účtu (nemohl jsem online kvůli existující Mall kreditce), ale i tak jsem tu defaultní tisícovku odmítl a mám to bez.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2022 14:05 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
Mám ho tam taky :-(


Kde přesně tuto informaci vidíte?


Offline - Inventář Profil 
20. 5. 2022 20:04 Odeslat příspěvek
dinkylinky píše
Chci se zeptat těch, co reklamovali nepřipsání bonusu 1000 Kč za založení debetní karty pro klienty exING a nepřišel jim žádný mail nebo SMS, že je zařadili do kampaně. Už Vám bylo 1000 Kč vyplaceno?

Já nepřipsaný bonus reklamoval na konci dubna a napoprvé mě "odpálkovali" s tím, že akce byla jen pro oslovené klienty. Vznesl jsem proti tomu odpor a odkázal je na pravidla akce. Po týdnu mi odpověděli, že se rozhodli učinit vstřícný krok a bonus 1000Kč mi vyplatí, s termínem do konce května. Zatím mi ale bonus nepřišel, nicméně ještě mají čas :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 5. 2022 11:22 Odeslat příspěvek
Já jsem akci nepřipsání bonusu 1000 Kč za založení a používání debetní karty pro klienty exING (bez oslovení v mailu) reklamoval na konci dubna přes chat v IB a do týdne kladně vyřízeno i s připsáním 1000 ještě v dubnu.


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 5. 2022 13:06 Odeslat příspěvek
Dnes jsem chtěl použít poprvé vkladomat RB a nenašel jsem tam nabídku na vklad, nabízelo to pouze výběr nebo dotaz na zůstatek. Ono to u RB kreditky nejde? Debetku nemám.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 5. 2022 16:30 Odeslat příspěvek
Moc nevím co a kam bys chtěl u kreditky vkládat..


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 5. 2022 16:33 Odeslat příspěvek
No na kreditku ne? Normální splátka. Vkladomaty UCB to umožňují vložit i na kreditku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 5. 2022 16:36 Odeslat příspěvek
Jo takhle, splátku jsem přes vkladomat nikdy neřešil.. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 5. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
Jestli to má nějaký praktický efekt - chodit k bankomatu.
Na korunu přesně to stejně nejde zaplatit mince automat nevezme , zbytek se asi zaplatí z účtu. Takže stejně se pak musí doma k počítači a doplatit.
Leda snad platbu zaokrouhlit na stokoruny nahoru.


Offline - Inventář Profil 
21. 5. 2022 18:05 Odeslat příspěvek
Toto skoro nikde nejde, použít kreditku ve vkladomatu na vklad. Určitě to neumí kreditky RB, Hello bank či mBank (nabídka vkladu se při jejich použití zkrátka vůbec nezobrazí), z těch co jsem měl/mám to umí jen ČS kreditka (přípis splátky do minuty od vložení).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 703  Další stránka
Stránka 571 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies