FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Inventář Profil 
11. 6. 2022 10:59 Odeslat příspěvek
Zatím jsou furt lepší kreditky. A pokud jde o vratky, pak jsem zrovna dneska uvažoval, jestli nejsou nakonec lepší ty vratkové programy u platebních karet Air Bank, UCB, ČS ... u RB to zatím nikdy nebylo tak, jako u ČSOB, že když zrušíš, tak už v budoucnu nedostaneš.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
11. 6. 2022 15:13 Odeslat příspěvek
Chápu to správně, že pokud si kartu pořídím v září, tak 3x 500 Kč mohu získat za září, říjen a listopad. A pokud nestihnu splnit podmínky v září, mám možnost v říjnu, listopadu a prosinci?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 6. 2022 20:08 Odeslat příspěvek
Může mi někdo znalý sdělit, zda KK Style aktuálně umožňuje bez sankcí přebití a následně, event. i jednorázovou platbu nad limit KK?


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 6. 2022 20:12 Odeslat příspěvek
To umožňují všechmy kreditky RB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 6. 2022 21:08 Odeslat příspěvek
MP007 píše
Může mi někdo znalý sdělit, zda KK Style aktuálně umožňuje bez sankcí přebití a následně, event. i jednorázovou platbu nad limit KK?


Jejich KK lze obecně platit do výše aktuálního disponibilního zůstatku. Banka limit pro jednotlivou transakci ani neuvádí. Tzn. přebíjet a platit částky nad úvěrový rámec lze bez problémů.


Offline - Diskutér Profil 
12. 6. 2022 12:24 Odeslat příspěvek
pro sebe jsem si založil KK EASY online, nabídka byla přímo v SB, pomocí kombinace SB/IB založeno, kreditní rámec 10k. (mám eKonto Komplet).
Chtěl jsem založit na matku, má Chytrý účet (asi automaticky změněn z eKonta Smart, aktivně to nikdo z nás neměnil). Nemá ani v SB ani IB možnost online zažádat o KK, z IB vede jen odkaz na obecné info o KK na webu, kde se lze proklikat k online založení s minimálním kreditním rámcem 20k. Co je to za nesmysl? Chtěl jsem to pro ni zřídit úplně stejně jako pro sebe, ale SAMOZŘEJMĚ tu musí být nějaký problém.
Jedině, že by systém letitého důchodce vyhodnotil jako nezpůsobilého ke zřízení KK a tuto možnost proto ani nenabízel.

Edit: takže to bude tím že je důchodce, nemá RB jako hlavní banku kam jí chodí příjem a tudíž by musela osobně na pobočku.


Naposledy upravil A1rh- dne 12. 6. 2022 13:45, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
12. 6. 2022 13:18 Odeslat příspěvek
Ano věk, to je hlavní problém, který limituje zřízení či obnovu kreditek u většiny bank. Příslušník zde totéž tvrdil o Hello bank, kde obnova karty starší příbuzné také už neprošla. Je to ostatně stejné jako u jiných úvěrů či hypoték, to také letitý senior nedostane (leda tak někde u lichváře). Obava bank resp. pojišťoven je jasná: úmrtnostní tabulky a s tím spojené zvýšení rizika selhání nedoplaceného úvěru.


Offline - Diskutér Profil 
12. 6. 2022 13:44 Odeslat příspěvek
jj, zkusil jsem projít online žádostí a systém okamžitě vrátil zamítnutí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 6. 2022 08:05 Odeslat příspěvek
Dá se nějak rychle vykopirovat číslo účtu z mobilní aplikace? Nebo pouze z toho detailu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 6. 2022 09:57 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Zatím jsou furt lepší kreditky. A pokud jde o vratky, pak jsem zrovna dneska uvažoval, jestli nejsou nakonec lepší ty vratkové programy u platebních karet Air Bank, UCB, ČS ... u RB to zatím nikdy nebylo tak, jako u ČSOB, že když zrušíš, tak už v budoucnu nedostaneš.


Kreditky jsou dnes prakticky bez výhod. Koncept - "zákazníku, nejdříve naval 50CZK, a pak se ti možná něco vrátí na odměnách" je pro průměrného klienta úplný nesmysl. Zmiňovaný vratkový program AirBank / ČS, kde lze často mít 2-5% i v hypermarketu je momentálně asi zajímavější.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 6. 2022 10:48 Odeslat příspěvek
No a neni lepsi k tomu "vratkovemu programu" pouzit kreditku a mit tak jeste vetsi slevu?
Ale chapu, ze to uz je pro nektere Mgr. nad jejich inteligencni kvocient...
A to ani nemluvim o dalsim cashbacku, ktery nabizi primo dany obchod (najednou je to krasnych 10%)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 6. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
@milanBrno: Na to neexistuje paušální odpověď. Kolik pak utratíte tou kreditkou RB, když s ní nebudete hradit nákupy v hypermarketu? Při měsíční útratě 5k jste na nule, při 10k máte ušmudlaných 50CZK odměn, ale musíte 1x měsíčně hlídat splátku a pak si za 5 měsíců vítězoslavně převést prémie na účet. :lol:


Offline - Administrátor Profil 
17. 6. 2022 11:16 Odeslat příspěvek
milanBrno píše
Ale chapu, ze to uz je pro nektere Mgr. nad jejich inteligencni kvocient...

Mohl bys přestat všechny kolem urážet. A ber to jako předposlední varování. Hlavně, že jakýkoliv příspěvek, který se ti jen trochu nelíbí nahlásíš.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 6. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
Mgr. je normalni oznaceni vysokoskolaka (proto ono velke M)

qwertz: nevim proc sem najednou tahas RB (zminoval jsi CS a na to jsem reagoval)
Jinak ja za RB kreditku neplatim zadne poplatky a odmeny vybiram mesicne...
Splatky hlidat nemusim, ale to jsme zase u puvodni myslenky o Mgr.


Naposledy upravil milanBrno dne 17. 6. 2022 11:44, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 6. 2022 11:42 Odeslat příspěvek
@MilanBrno: Nejspíše jste nepostřehl, že předmětná diskuze začínající na předchozí straně se vedla o kreditkách RB nehledě na název tohoto vlákna. Každopádně KK ČS vrací 1% pouze z online transakcí (cizí měny vynechme), které u průměrného klienta vygenerují jen minimální vratku, pokud vůbec nějakou.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583 ... 703  Další stránka
Stránka 580 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies