FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2022 12:18 Odeslat příspěvek
Tak RB už rozesílá SMS zprávy, že pracují na vyhodnocení nároku na bonusový úrok na TOP účtu a o jeho případném připsání budou informovat další SMS zprávou :-)
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
1. 7. 2022 12:43 Odeslat příspěvek
Milos píše
@italik: Vše jsi měl připsáno na účtu TOP? Nebo na účtu HIT/XL?

omluva to mám HIT plus


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2022 13:31 Odeslat příspěvek
přidávám do GPay v poslední době už druhou RB kartu a ani u jedné mi nejde změnit "přezdívka", vždy "chybička se vloudila". U jiných karet to můžu měnit tam a zpět bez problému. Že by chyba u RB?


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2022 13:43 Odeslat příspěvek
Mě už nějakou dobu nejde v Gpay nastavit přezdívka u karty mBank Svět, takže chyba je nejspíš na straně Google.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2022 13:46 Odeslat příspěvek
zkusil jsem změnit ještě i Curve přezdívku a taky nešla. Všechny karty jsem do GPay přidával přímo z bankovní aplikace. Zkusil jsem debetku RB z GPay vyhodit a přidat ji ručně. No a záhada vyřešena, přezdívka jde nastavit.
Hádal bych že v GPay je nějaký problém při přidání z aplikací bank.
mBank Svět mi nastavit šel, asi proto, že to přímo z aplikace mBank ani přidat neumí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2022 13:53 Odeslat příspěvek
A já si říkal že je chyba u mě.. :-D Zkusím tedy RB kartu přidat ručně.

-- 1. 7. 2022 14:58 --

Pomohlo to.. :tleskani Díky za tip


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2022 14:43 Odeslat příspěvek
@A1rh-,@P1x3lo...:
Nikdy nedoporučuji přidávat do Google pay kartu tlačítkem přímo z appky její banky - toto přidání přes API meziaplikační rozhraní má vždy omezenou funkčnost. Funguje při jeho použití sice bezkontaktní placení přes Gpay, ale jinak kromě nemožnosti pojmenování toho tokenu v Gpay může být problém i s jeho použitím pro online Gpay platby. Prostě takto přes appku banky přidaná karta je v appce Gpay jen "pro čtení" a omezeně. Raději tedy vždy přidávat přímo v appce Google pay ("Přidat platební metodu" v této appce), ať už nafocením karty (rozpozná minimálně číslo, někdy i platnost), nebo ručním vyplněním i těchto údajů. A pak autorizací skrz SMS či appku banky (vždy dle toho jak to má daná banka s Googlem nastaveno, někdy je i na výběr). Jen takto přidaná karta je v appce Google pay plně funkční. Některé funkce jsou ale dostupné až po aktivaci fyzické karty, pokud tato je teprve ve výrobě (na cestě). Tak to je třeba u mBank - do Gpay lze pro bezkontaktní platby přidat hned po žádosti o ní (když už jsou vidět údaje karty v appce), ale pro online platby takto funguje až když je aktivována i karta fyzická.
Ale to snad bylo tak vždy, s tím přidáváním do Gpay raději přímo než skrz tlačítko v appce, já když měl svůj první mobil s NFC, zjistil jsem to hned po prvním přidání karty, že skrz bankovní appku fakt ne...


Naposledy upravil minarjo dne 1. 7. 2022 14:55, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2022 14:53 Odeslat příspěvek
Mě nejvíc štve, že často ta aplikace stále zobrazuje a nutí mě si přidat kartu do Gpay i když tam dávno přidaná je (manuálně).


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2022 14:58 Odeslat příspěvek
Divné, u mě vždy i pro ručně přidané karty do Gpay appka banky pozná, že tam přidána už byla, vidím to v ní. A to platí u mBank, RB, Curve, Revolut, ČS kreditky i mnohých jiných. Nějaká chyba u tebe, můžeš zkusit kartu z Gpay appky odebrat a znova jí tam vložit. Tvá banka přece ví že tam byla přidána, tak snad druhý pokus to zohlední i v appce (jsme ve vlákně RB, takže předpokládám že píšeš o ní).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2022 18:15 Odeslat příspěvek
Taky vám dneska nejdou okamžitý platby? To snad není pravda.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2022 18:35 Odeslat příspěvek
OP jsem posílal dnes několik hned ráno a dopoledne a vše ok (do ČSOB, Fio, Creditas).


Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2022 18:39 Odeslat příspěvek
Funguji v pohode (vcera i dnes)...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2022 19:27 Odeslat příspěvek
tak to blbne asi equa a ne raifka


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2022 19:31 Odeslat příspěvek
Ano, blbne Equa, teď před chvílí to už šlo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 7. 2022 12:59 Odeslat příspěvek
RB taky nefunguje bezchybně, včera ráno jsem posílal platbu do Creditas (jen pár set Kč) a dorazila až po 3 hodinách... Dva dny před tím byla připsána v Cre ihned.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585 ... 703  Další stránka
Stránka 582 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies