FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Administrátor Profil 
21. 6. 2021 17:34 Odeslat příspěvek
bubocz: pokud si tvého příspěvku Linda nevšimla, tak jí pošli SZ. Dík a koťátko za to.

Původní příspěvky přesunuty - viewtopic.php?f=335&t=1316939
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatelka Profil 
24. 6. 2021 15:37 Odeslat příspěvek
bubocz píše
DOTAZ na Lindu
Ještě v dobách Citi jsem zařídil ke kreditní kartě Life dodatkové karty pro rodinné příslušníky, aniž by měli účet u RB. Rád bych věděl, jak jednoduše elektronicky (=bez návštěvy pobočky) zřídit přístupy do bankovnictví pro ně, když nechtějí účet a já jim nechci dávat dispoziční práva ke svému účtu.

Dobrý den,
dotazu jsem si dříve bohužel nevšimla. Není to možné zřídit online, pouze na pobočce.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 6. 2021 06:33 Odeslat příspěvek
Apka eKonto po zadání S-pinu hlásí, že přestala fungovat. Nejspíš to je po poslední aktualizci. Do IB se dá přihlásit klíčem, ale nereaguje. Máte někdo taky problém?


Offline - Nadšenec Profil 
26. 6. 2021 07:10 Odeslat příspěvek
Apka se mi popřihlášení zavře,nefunguje.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 6. 2021 07:39 Odeslat příspěvek
Včera jsem v appce zaregistroval nějaké upozornění na chystanou odstávku, přesný termín už si nepamatuji, každopádně teď mi appka funguje.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 6. 2021 08:15 Odeslat příspěvek
Apku jsem přeinstaloval,v ib potvrzena úspěšná aktivace,přesto po přihlášení zhasne.Mám android 6-tku,možná to bude tím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2021 08:28 Odeslat příspěvek
Apka RB mi také nefunguje již druhý den, po přihlášení S-PINem se objeví hláška: ekonto se zastavilo, zprávy o tom jsem jim z apky odeslala. Ostatní SB (Equa, AirBank, Moneta, Creditas atd) mi na telefonu s androidem fungují, nefunguje pouze RB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
Je nás asi hodně s tím problémem kiksu "apky" a snad to RB vyřeší rychle. Předtím mi vše fungovalo perfektně, tak o to víc mě mrzí, že bance přibude zklamaných kliošu (zmrzlé prachy)a reklama v čudu.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 6. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
Mě to korektně funguje, nepoužívám S-PIN, ale otisk prstu ...
Edit: verze 4.2.2 ze 17.6.2021 a funguje i s použitím S-PIN :-)


Naposledy upravil Alfréd z hor dne 27. 6. 2021 12:11, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2021 11:12 Odeslat příspěvek
bez uvedení jakou verzi používáte uvedení mě funguje / nefunguje moc nepomůže.
Verze 4.2.1. ze 4.5.2021 mi taky funguje, novou verzi co má opravovat problém s odregistraci jsem zatím radši neinstaloval.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 6. 2021 19:41 Odeslat příspěvek
Mám verzi 4.2.2 ze 17.6,volal jsem na podporu, ozvou se mi v pondělí.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 6. 2021 13:54 Odeslat příspěvek
Ver. 4.2.2 ze 17.6. mi jede (OnePlus Nord). Aktuální systém i všechny app.


Offline - VIP uživatelka Profil 
28. 6. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
právě si čtu, že některé z vás naše aplikace pořádně zlobí. Abychom mohli zjistit, proč se tak děje, prosím, když se vám vyskytne nějaká chyba v aplikaci, napište nám na info@rb.cz popis toho, co nefunguje + základní info o vás + typ mobilního telefonu a verzi OS. Kolegové, kteří mají mobilní aplikaci na starosti, se na to podívají a věřím, že to opraví. Omlouváme se za komplikace.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2021 11:03 Odeslat příspěvek
Zničehonic proběhla další aktualizace a apka zase nečekaně funguje :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2021 12:00 Odeslat příspěvek
Mám to stejně, aktualizace č.4.2.3 proběhla, a najednou to funguje, aniž jsem cokoli pro to udělala. Kromě dřívějších odesílání zpráv o nefunkčnosti z aplikace.
Tak snad tenhle adrenalin nebudou zkoušet častěji :idea:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493 ... 703  Další stránka
Stránka 490 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies