FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 19:50 Odeslat příspěvek
Ale především... z podmínek vůbec nevyplývá, že při objednání zlatušky se vám killne běžná DK. A až případně budete rušit zlatušku, tak zůstanete s účtem bez DK. A takový účet je na co? No takový účet je jen pro livingstony...
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 11. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
Já mám u RB účet bez DK, zato tam mám 3 KK, nevidím v tom problém.
:D


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 20:47 Odeslat příspěvek
Při aktivaci zlaté DK se zablokovala normální DK. Vzpomínám na slova bankéře: "pokud po zablokování zlaté DK v IB budete chtít opět normální DK, požádáte o ni v IB".


Offline - Inventář Profil 
17. 11. 2021 21:50 Odeslat příspěvek
A bude ta obnova normální DK po zrušení zlaté DK zdarma nebo za poplatek?


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 22:22 Odeslat příspěvek
Tak za to již nedám ruku do ohně. Z matné vzpomínky zadarmo (tento krok jsem již neměl v plánu, viz předchozí mé příspěvky o zrušení všeho v Equa).


Offline - Nadšenec Profil 
18. 11. 2021 07:10 Odeslat příspěvek
Netuší někdo, zda při založení stavebka přes IB je to u RB už komplet on-line, nebo to je pořád přes kurýra?


Offline - VIP uživatelka Profil 
18. 11. 2021 15:31 Odeslat příspěvek
Dobrý den, Alfréde, aktuálně je možné založit žádost, tedy požádat přes IB o stavební spoření. Na základě žádosti se Vám ozve poradce stavební spořitelny, se kterým se domluvíte na osobní schůzce pro dokončení Vaší smlouvy. Hezký den, Linda z Raiffeisenbank

-- 18. 11. 2021 15:44 --

MirekM. píše
Dobrý den Lindo,
již se tuší v RB, jestli při převodu účtů z Equa do RB nabídnete zrušení všech účtů v Equa bez návštěvy pobočky Equa či RB, pokud nebude chtít klient účty z Equa převést do RB?



Dobrý den, Mirku,
k tomuto konkrétnímu postupu ještě nemáme informace. O prováděných změnách Vás budeme informovat zprávou do Vašeho internetového a mobilního bankovnictví.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank

-- 18. 11. 2021 16:13 --

DrumSession píše
Jako ExKl.ING jsem si překliknul sú na TOP, ale stále se zobrazuje 1%, tak se navýší až za pár dní ...



Dobrý den všem,
jsme rádi, že Vás zajímají informace ohledně spořicího účtu TOP pro bývalé klienty ING. Zde https://www.rb.cz/osobni/ucty/ing jsme pro Vás zpracovali přehledně informace, na které se nejčastěji ptáte. Je tam (mimo jiné) i vysvětlena záhada "neviditelného úročení 1,6% p.a.". :-)
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Inventář Profil 
18. 11. 2021 17:10 Odeslat příspěvek
Linda z Rb píše
Dobrý den, Alfréde, aktuálně je možné založit žádost, tedy požádat přes IB o stavební spoření. Na základě žádosti se Vám ozve poradce stavební spořitelny, se kterým se domluvíte na osobní schůzce pro dokončení Vaší smlouvy. Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Tak s tímhle bych se tolik nechlubil (obtěžujete zřejmě všechny OS), protože to prakticky není žádné zlepšení.


Offline - Diskutér Profil 
18. 11. 2021 17:20 Odeslat příspěvek
Linda z Rb píše
Dobrý den, Alfréde, aktuálně je možné založit žádost, tedy požádat přes IB o stavební spoření. Na základě žádosti se Vám ozve poradce stavební spořitelny, se kterým se domluvíte na osobní schůzce pro dokončení Vaší smlouvy ...

jak vzdálené třeba od Monety, kde je založení otázka pár minut v appce


Offline - Nadšenec Profil 
18. 11. 2021 18:30 Odeslat příspěvek
No toho jsem se bál :D , tak holt moneta, tedy jestli spořka, která je také plně on-line, nepřijde do konce prosince se 2%, ale to je asi pravděpodobné, jakože na Sněžce buchne sopka 8-P


Offline - Diskutér Profil 
18. 11. 2021 20:48 Odeslat příspěvek
Dotaz, mám historicky ekonto komplet teď už delší dobu za poplatek 129 Kč/m a k tomu kartu de-luxe.
Netušíte, jestli už není nějaká lepší volba, čili přes IB změnit na jiný typ účtu?
Aha tak ten poplatek je jen Kč 99/měs a je za vedení karty, vedení účtu je je bez poplatku.
Díky


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 11. 2021 04:00 Odeslat příspěvek
Já mám Premiový účet a k němu je vedení KK DeLuxe zdarma. Ale mám takové tušení, že to platí jen pro ty, co tuhle kombinaci stihli dříve. Já právě kvúli tomu měnil cca před 2 lety narychlo na pobočce tarif Komplet na Premiový účet abych to stihnul.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 11. 2021 08:04 Odeslat příspěvek
Jj, to bylo potřeba stihnout do konce roku (tuším) 2019.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 11. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Jde ten RB účet s 1% za ING a vlastně celou RB zrušit online? Ten účet už pro mě při současném úročení postrádá smysl, ale do banky kvůli tomu nepojedu...


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 11. 2021 09:47 Odeslat příspěvek
Možná přes bankovní mobilitu?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522 ... 703  Další stránka
Stránka 519 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies