FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - VIP uživatelka Profil 
31. 5. 2021 19:52 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
na pobočku nemusíte. Přihlašte se přes SMS kód do internetového bankovnictví (IB) a znovu si přes IB aktivujte aplikaci eKonto. Jestliže si při aktivaci zatrhnete kolonku "nastavit jako preferovaný RB klíč", budete mít RB klíč v rámci eKonta. Samostatnou aplikaci RB klíč již nebudete potřebovat.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
31. 5. 2021 20:44 Odeslat příspěvek
Prihlaseni pres SMS kod nefunguje. Presel jsem ted z ING a to uz asi jde jen prihlaseni pres RB klic.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 6. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
lukaszv píše
Nagant píše
Při investování do podílových fondů v RB (převedených z ING) opravdu chodí po každém nákupu poštou dopis, a to extra na nákup každého fondu?

Mně to chodí e-mailem. Ale třeba dopis pošlou taky.

Mám 7 fondů, do ING fondu už investovat nejde. Investoval jsem do těch ostatních. Jeden den mi přišly 3 obálky s výpisy k nákupu, několik dní na to další 3 obálky. Musím se podívat, zda se to nedá nějak přepnout na elektronické doručování do IB apod.


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
Ahoj, také se vám objevila hláška po přihlášení do IB o bonusu k Kč 500 ke spořícímu účtu?
EDIT- už vím, odměna za převedení z ING ( to je fakt sranda, na ING jsem měl jen 560 CZK".
Tak taková odměna potěší.


Naposledy upravil PULPANM dne 1. 6. 2021 14:26, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 6. 2021 13:45 Odeslat příspěvek
Ne. Co to je za akci?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 15:32 Odeslat příspěvek
dostali už jste někdo odměnu zřízení účtu přes usetreno.cz?
kdy došlo k připsání? podmníky mám splněné, ale asi to nějakou dobu trvá, že?


Offline - Návštěvník Profil 
1. 6. 2021 19:36 Odeslat příspěvek
Mně to dorazilo ten čtvrtý měsíc po založení, myslím. Dočkej času. :)


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 22:21 Odeslat příspěvek
Já taky, volal jsem někdy 26.11., účet byl aktivován (a poslal jsem peníze asi 3.12.), tj. přesně dle podmínek mi to přišlo asi 27.4.. Takže trvá to dlouho, ale přijde to přesně dle podmínek.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 6. 2021 07:44 Odeslat příspěvek
K tomu omezení okamžitých plateb - když jsem poslal nad 100k, poslalo se to tedy automaticky jako standardní platba?


Offline - Návštěvník Profil 
7. 6. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Pro Lindu z RB:

Dobrý den, Lindo,
jakožto klient Equa bank od jejího "vzniku" si na ní nejvíce cením jednoduchost, přehlednost a cenovou dostupnost.
Do RB jsem přešel nyní s účtem od ING v rámci nabídky a zároveň mám účet u mBank, MMB a Air. Equa je má "hlavní" banka.
Rozdíly mezi všemi těmi bankami jsou - mBank má Kartu Svět s příznivými kurzy po celém světě a možností nastavení karty (např.DCC apod.), podívám-li se na kurzovní lístek RB, patříte k tomu nejdražšímu co na trhu je. Marže je skoro 2-násobná oproti Equa. Ano, sice jste zavedli výběry zdarma, ale těmi šílenými kurzy si to vyberete jinak.
U Equa mám i EUR účet a to s vedením zdarma - u vás buď přikoupit balíček 29,-/m. nebo vyšší konto +49,-/m....u MMB i Air mám zdarma.
Kontokorent - u Equa sazba 9,9% p.a., kolegyně u vás (chodí jí tam 10 let výplata nad průměrem v ČR) 21,9% p.a.
Když jsem si žádal o hypotéku - vyhrála Equa (cca 4 roky zpět) - nabídli úrok o 0,5% menší než RB...i nyní vychází Equa výhodněji a to i poplatkově, ať jde o samotný poplatek za zpracování úvěru, ale i za čerpání.

Takže suma sumárum - pokud se RB nedorovná v rámci "sjednocení" na úroveň Equa bank, jak v kurzech, tak v poplatcích, tak nevidím důvod, proč RB po sloučení využívat. Velmi pečlivě budu sledovat po 1.7.21 "nástup" RB do EQUA, jak jako nový vlastník budete posouvat služby a popř. zda nebudete "dorovnávat" kurzy pomalu, ale jistě na úroveň RB.


Offline - Inventář Profil 
7. 6. 2021 11:31 Odeslat příspěvek
Kontokorent 21,9 %? To je dost strašný. Mám pocit, že před cca 16-20 lety (kdy byly sazby úvěrů obecně výše) jsem měl u poštovky něco jako 13 %. Chudák studentka Linda. :) Ta si třeba aspoň odnese, že marketing jsou sice líbivá slova, líbivé obrázky a reklamy, ale minimálně pro část potenciáních klientů je základem stále produkt, a to pokud možno se stabilními vlastnostmi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 6. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
Já bych to neviděl tak černě. Pokud jsi po přechodu z ING tak máš alespoň výhodný spořák. Bohužel, odhaduji že pouze do podzimu než ČNB zvýší úrokové sazby, pak bude mít lepší spořák nejspíše jiná banka, protože ty máš garantované 1%. A ano, kurzy jsou lepší jindy, KK jsou lepší jinde, hypotéky jsou lepší jinde, i na potvrzovaní plateb jinde stačí jedna aplikace, některé banky musí mít aplikaci a ještě klíč. A ano, jsem taky ING i Equa, a i já jejich účet dále nebudu využívat. Momentálně pouze to 1% spořák.


Offline - Inventář Profil 
7. 6. 2021 12:30 Odeslat příspěvek
Nemá cenu moc plakat, Rb takhle vycházela vždycky. Chce to zanalyzovat a hlasovat pro nejlepší řešení nohama.

Kdyby měla Rb nejlepší služby, tak ji přirozeným způsobem přibývají neustále zákazníci, a že času na to měla. Místo toho hezky kecá a dře ovečky, které má v ohradě, a za část těchto peněz nakupuje další ovečky. Zase je bude dřít a ty, které utečou, nahradí zase novým nákupem. Je to v podstatě legitimní strategie, jak vydělávat peníze rakouským majitelům na úkor vlastních zákazníků.

-- 7. 6. 2021 13:33 --

O "výhodnosti" spořáku s 1 % při inflaci nad 3 % bych s úspěchem pochyboval. Je to cca stejně "výhodné" jako ten kontokorent s 21,9 %.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 6. 2021 13:06 Odeslat příspěvek
Souhlas. Výhodné to není. Ale jestliže potřebuju mít řekněme 100 tisíc neustále k dispozici okamžitě, z důvodů jakékoliv nenadále situace, je lepší je mít na 1% než na 0% na běžném účtu. O tom, že inflace je nad 3% není třeba diskutovat a proto se blíží doba kdy ČNB úroky zvedne.


Offline - VIP uživatelka Profil 
8. 6. 2021 13:21 Odeslat příspěvek
philmencz píše
Pro Lindu z RB:

Dobrý den, Lindo,
jakožto klient Equa bank od jejího "vzniku" si na ní nejvíce cením jednoduchost, přehlednost a cenovou dostupnost.
Do RB jsem přešel nyní s účtem od ING v rámci nabídky a zároveň mám účet u mBank, MMB a Air. Equa je má "hlavní" banka.
Rozdíly mezi všemi těmi bankami jsou - mBank má Kartu Svět s příznivými kurzy po celém světě a možností nastavení karty (např.DCC apod.), podívám-li se na kurzovní lístek RB, patříte k tomu nejdražšímu co na trhu je. Marže je skoro 2-násobná oproti Equa. Ano, sice jste zavedli výběry zdarma, ale těmi šílenými kurzy si to vyberete jinak.
U Equa mám i EUR účet a to s vedením zdarma - u vás buď přikoupit balíček 29,-/m. nebo vyšší konto +49,-/m....u MMB i Air mám zdarma.
Kontokorent - u Equa sazba 9,9% p.a., kolegyně u vás (chodí jí tam 10 let výplata nad průměrem v ČR) 21,9% p.a.
Když jsem si žádal o hypotéku - vyhrála Equa (cca 4 roky zpět) - nabídli úrok o 0,5% menší než RB...i nyní vychází Equa výhodněji a to i poplatkově, ať jde o samotný poplatek za zpracování úvěru, ale i za čerpání.

Takže suma sumárum - pokud se RB nedorovná v rámci "sjednocení" na úroveň Equa bank, jak v kurzech, tak v poplatcích, tak nevidím důvod, proč RB po sloučení využívat. Velmi pečlivě budu sledovat po 1.7.21 "nástup" RB do EQUA, jak jako nový vlastník budete posouvat služby a popř. zda nebudete "dorovnávat" kurzy pomalu, ale jistě na úroveň RB.


Dobrý den,
jsme rádi, že si Equa bank ceníte, protože to máme společné. Děkujeme za inspirující rady. Již od začátku zdůrazňujeme, že neplánujeme měnit stávající podmínky pro klienty Equa bank. Proto nevidíme ani důvod, proč by měli klienti měnit banku. Každý se rozhoduje sám dle vlastního úsudku, proto je samozřejmě možné, že se někomu líbit nebudeme. Naprosto tyto rozhodnutí respektujeme. Nabídku pro klienty připravujeme a budeme rádi, když ji zvážíte.
Přejeme hezký den, Linda z Raiffeisenbank

-- 8. 6. 2021 14:43 --

drkarel píše
Kontokorent 21,9 %? To je dost strašný. Mám pocit, že před cca 16-20 lety (kdy byly sazby úvěrů obecně výše) jsem měl u poštovky něco jako 13 %. Chudák studentka Linda. :) Ta si třeba aspoň odnese, že marketing jsou sice líbivá slova, líbivé obrázky a reklamy, ale minimálně pro část potenciáních klientů je základem stále produkt, a to pokud možno se stabilními vlastnostmi.



Dobrý den,
je fajn, že se zde mohu bavit s lidmi, kteří si nevybírají banku podle „líbivého obrázku“. Moje příspěvky mohou být pro někoho klidně třeba sladké :-) , v každém případě jsou hlavně informativní. Čím více má člověk informací, tím lépe se pak může sám rozhodovat. Vím, že z nedostatků informací může vznikat zbytečná nejistota. A to, co dělám je hlavně o komunikaci s lidmi. A to mě BA. Pracuji s lidmi ráda a už dobrých 10 let, ehm takže za tu studentku díky, z toho budu žít celý den. :-)
Hezký den, Linda z Raiffeisenbak
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490 ... 703  Další stránka
Stránka 487 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies