FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Poslední varování Profil 
31. 7. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
Děkují za odpovědi ohledně SIPO. Ještě by mne zajímalo jestli v IB je možné vystavit potvrzení o provedení platby SIPO tak jak to jde u jiných běžných plateb. Máte to někdo vyzkoušené?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 7. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
Je to možné, jako u všech odchozích plateb.
"Potvrzení o transakci naleznete v hlavním menu v sekci "PLATBY". V horní části zvolíte účet, jehož platby chcete zobrazit. Následně se vám níže v části "Provedené" zobrazí všechny platby za zvolené období. Kliknutím na vybranou platbu zobrazíte její detail a v něm kliknete na tlačítko "PDF Potvrzení"."


Offline - Inventář Profil 
31. 7. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
Zkusil jsem poslat 500,- okamžitou platbou, zase to nefunguje. Mám takový dojem, že nefungovala nikdy.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 7. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
O víkendu většinou neplatím, ale pokud protějšek umí okamžité platby (i o víkendu) nevidím v tom problém. Během týdne mi okamžité platby normálně fungovaly, naposledy v pátek 2tis. z BÚ RB do AirB


Offline - Poslední varování Profil 
1. 8. 2021 00:06 Odeslat příspěvek
Od doby co mám účet v RB tak mi okamžité platby fungují bez problémů. Jestli to nefunguje nyní tak to nevím a nechce se mi to jen tak zkoušet.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2021 05:14 Odeslat příspěvek
@ xls
Tak právě odeslána okamžitá platba z RB do AirB a naprosto bez problémů, v AirB připsána během pár vteřin, takže to funguje i o víkendu. Problém bude asi někde jinde


Offline - Diskutér Profil 
1. 8. 2021 14:56 Odeslat příspěvek
RB > ČS dnes v neděli také během pár vteřin


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2021 08:31 Odeslat příspěvek
Požádal bych o odpověď někoho, kdo má aktuální zkušenost: Je v současné době možné mít v jednom mobilním zařízení nainstalovaný "RB klíč" k jednomu účtu a doinstalovat "RB mobilní bankovnictví" k účtu druhému? Bohužel se mi ve spoustě nabízených videí na RB.cz nepodařilo najít nějaké s postupem aktivace mobilní aplikace. Jsou k ní potřeba obdobné kódy jako u klíče nebo je postup zcela jiný? Děkuji za odpovědi.

edit: Návod k instalaci aplikace už jsem našel.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 8. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
MIUI asi nemáš, co? Na tom provozuji přes duální aplikace 2x bankovnictví i 2x klíč.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2021 11:45 Odeslat příspěvek
To je zvláštní, na jednom mobilu mám MIUI 12.0.1 a volba "Duální aplikace" vůbec není pod aplikacemi v nabídce... jinak bych to rád vyzkoušel.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 8. 2021 12:19 Odeslat příspěvek
Nastavení-Aplikace-Duální aplikace... a tam to zaškrtnout u dané aplikace (MIUI 12.0.5)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
Rozumím, byl jsem v té nabídce a nemám to tam... nevím proč :hm
Asi budu muset čekat, až povýším na .5
Třeba se ozve někdo, kdo má obě aplikace bez této funkce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2021 14:24 Odeslat příspěvek
Jaké kurzy využívá RB směnárna? Banka sice uvádí, že jsou "výhodné", ale konkrétní kurzy nebo způsob jejich výpočtu jsem nikde nenašel. Tušíte, kde na jejich webu tuhle informaci najít?

https://www.rb.cz/promo/rb-smenarna


Offline - Poslední varování Profil 
3. 8. 2021 14:42 Odeslat příspěvek
https://www.rb.cz/informacni-servis/kurzovni-listek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2021 14:51 Odeslat příspěvek
To je ale standardní kurzový lístek. Na spreadu až 4% není výhodného vůbec nic. Banka ke směnárně v aplikaci inzeruje "výhodnější kurzy".
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 703  Další stránka
Stránka 494 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies