FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2021 20:51 Odeslat příspěvek
Citace
Novým účtům (což byl i můj přechod z ING) nejdou aktivovat SMS zprávy, proto mi ani nikdy SMS nepřišla abych se dostal na účet placeně. Jediná možnost je RB klíč a když ani ten nejde, tak je člověk v pasti.


Tak to je docela faul. Obvykle má banka má vymyšlený nějaký "fallback". U ČS stačí najít bankomat, FIO má defaultní heslo.... Ale chodit na pobočku... :shock:
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 10. 2021 04:05 Odeslat příspěvek
Pomůže u ČS bankonat, když člověk nemá žádnou aktivní kartu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2021 06:19 Odeslat příspěvek
Sice to nepatří sem ale u ČS je obnovení klíče jednoduché přes SMS, není potřeba bankomat, nic. Dělám pravidelně. Akorát se obnoví 5x, pak se musí volat aby vás odblokovali. Ale jednoduchý systém.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2021 07:27 Odeslat příspěvek
Hm, mně tvrdili (když jsem si po 1 hodině u RB zablokoval přístup chybou v aplikaci), že mi přihlašování SMS mohou aktivovat.


Offline - VIP uživatelka Profil 
5. 10. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
petrmegac píše
Ano, tahle varianta je jasná. Pouze nechci platit za SMS bance která už tak žije z mých peněz. Žádná jiná banka kterou mám tohle opravdu nechce. Rýžovat na klientech co to jde. A nejjednodušší je říct jiné bance ať mi ten účet uzavře a peníze převede.



Dobrý den,
rádi bychom upřesnili, že přihlášení do IB pomocí SMS za účelem aktivace mobilního bankovnictví je ZDARMA. Neříkáme, že jsme bankou bez poplatků, ale určitě nerýžujeme na klientech poplatek za to, že chtějí využívat mobilní aplikaci nebo dokonce RB klíč. Jestli je pro Vás změnit banku jednodušší než se přihlásit do internetového bankovnictví, již necháme na Vašem posouzení.
Přejeme hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2021 09:12 Odeslat příspěvek
Dobrý den
kdyby ta SMS šla tak OK. Ale na help line mi řekli, že mi jakožto relativně novému uživateli již nejdou SMS povolit. Takže se musím vydat na strastiplnou cestu na pobočku. Pokud mi tvrdíte, že mi SMS můžete aktivovat, pak mi řekněte jak, a pokud to je zdarma tak ok. Pošlete mi na vás kontakt do soukromé zprávy a můžete mi SMS přihlašování povolit. Domluvíme se. Děkuji.


Offline - Inventář Profil 
5. 10. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
A přes telefon Ti SMS nenastaví? (Pokud to tedy jde?)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
No to mi právě řekli že už to nejde. Takže pokud Linda říká že jde, tak mě někdo úmyslně nebo neúmyslně v omyl za cílem mě dostat na pobočku asi aby mi nabízeli další služby.


Offline - Inventář Profil 
5. 10. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
RB nepodezírej z takových promyšlených strategií. Tam je prostě bordel jak v tanku - 3 lidi Ti poví 6 různých variant. Linda zatím vypadá až na drobnosti věrohodně, jen občas nestíhá tempo diskuse, lidem z infolinky se nedá věřit.


Offline - VIP uživatelka Profil 
6. 10. 2021 11:10 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
drkarel: Njn stačí, když přijdu po víkendu a vidím, jaké je to tady celé divoké :-)
petrmegac: Linda neříká, že Vám mají SMS jít ani že Vás někdo uvádí v omyl. Jen jsem upřesnila informaci, že přihlášení do IB za účelem aktivace aplikace je zdarma. Moc ráda bych Vám pomohla, ale přes diskusní fórum to opravit neumím. V dobách, když jsem pracovala na pobočce, byste odcházel s úsměvem a mobilní aplikací v kapse. :-) Odtamtud umíme možné i nemožné. Věřte mi a zkuste je navštívit, dají Vám to do pořádku.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Nadšenec Profil 
13. 10. 2021 20:51 Odeslat příspěvek
Škoda, že jen 30 dní, max. 1000 Kč a pak už je to standardně slabota u RB kreditek..

https://www.mesec.cz/aktuality/raiffeis ... -cashback/


Offline - Nadšenec Profil 
20. 10. 2021 17:29 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
Tak jsem našel ve smartbankingu nabídku na 1000 Kč bonus za mobilitu.

Citace
"Převeďte si platební styk k nám do 30.9.2021 a my Vám připíšeme bonus ve výši 1 000 Kč." Vše vyřídíme za Vás, do své původní banky už chodit nemusíte."


Podmínky jsem k tomu nikde žádné neobjevil, ani v průběhu zadávání mobility :hm - tak jsem fakt zvědavej, jestli někdy nějaký bonus dorazí. (Po zkušenostech zde jsem si pro jistotu naskenoval telefon :lol:)


Odměna za mobilitu dnes překvapivě dorazila.


Offline - Diskutér Profil 
28. 10. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
Kreditka vrací 10 % v 1.měsíci, maximálně 1000 Kč
https://m.finparada.cz/7055-Raiffeisenb ... ocent.aspx

https://www.rb.cz/promo/kreditka-s-odmenou

... pro nové klienty


Offline - Přeborník Profil 
1. 11. 2021 18:24 Odeslat příspěvek
RB už od 25. 10. nabízí TV na 1/2/3 roky se sazbou 1,6%, což není úplně k zahození. Nějak se tím nikde nechlubí.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2021 20:45 Odeslat příspěvek
Presne. Taky jsem si toho nahodou vcera vsiml.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516 ... 703  Další stránka
Stránka 513 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies