FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Diskutér Profil 
16. 11. 2021 18:09 Odeslat příspěvek
Linda z Rb píše
Dobrý den,
to je dobrá otázka. Zkusíme to zjistit a dáme Vám vědět.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank

Jinými slovy "Děkujeme Čulibrku, to jsme ještě neměli ošetřené."
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 11. 2021 18:12 Odeslat příspěvek
V některých vláknech se musí slovo Curve zakázat.


Online - Inventář Profil 
16. 11. 2021 20:10 Odeslat příspěvek
Mirku, nejsem sice z RB :), ale několik převzetí bank (odkoupením celé banky a tím i kmene klientů a jejich produktů, ne veřejnou výhodou převedení produktů jako to bylo u ING) už jsem zažil ať už naživo, nebo z doslechu či médií, a pokud vím, tak nikdy banka nedávala na výběr ve fázi transformace, co s produkty - prostě účty, spoření, TV, fondy... jsou automaticky převedeny do kupující banky (i s příslušnými trvalými příkazy či inkasy, jako bys využil mobilitu účtů) a zda si je pak (či před) tím zrušíš nebo ne (třeba proto, abys neměl v RB dva stejného typu), to je na tobě. Umíš si jako podnikatel představit, že když bys kupoval konkurenta, tak bys jeho klientům nabízel jednoduše, jak tě v rámci té transformace opustit? Proč bys ho pak kupoval? To by nedávalo ekonomický smysl, že... Tedy, dle historických zkušeností na 99% zkrátka RB přímo tak jak to je (1:1) přebere všechny Equa klienty a jejich produkty do svého systému a sdělí ti nová čísla účtů, přihlašovací údaje do online bankovnictví (pokud ještě klientem RB nejsi) atd. Neumím si představit, že by se to u odkupu celé banky se vším všudy dělalo jinak. Ale třeba RB bude historickou výjimkou, to uvidíme, ale fakt nevím, proč by to dělala (více administrativy, ztráta části klientského kmene...). I celkem nedávná historie (převzetí Wustenrot) mi myslím dává za pravdu.


Offline - Diskutér Profil 
16. 11. 2021 22:20 Odeslat příspěvek
Pokud Linda neodpoví v rámci 1 % z Tvého příspěvku, příležitostně navštívíme pobočku Equa ...

Pořídil jsem zlatou debetní Equa kartu na půl roku zdarma. Zrušit ji do půl roku od data založení karty nebo v rámci šestého kalendářního měsíce fungování karty (karta založena v druhé polovině měsíce), abych se vyhnul poplatku za vedení karty?


Naposledy upravil MirekM. dne 17. 11. 2021 08:09, celkově upraveno 2


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 00:01 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Linda z Rb píše
Dobrý den,
to je dobrá otázka. Zkusíme to zjistit a dáme Vám vědět.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank

Jinými slovy "Děkujeme Čulibrku, to jsme ještě neměli ošetřené."


Tak se podívej dolů na
viewtopic.php?style=6&f=316&t=1247580&start=4620

Chtěl jsem vědět, jestli to má cenu zakládat, ale zřejmě už tady čerpání bonusů z kreditek není tak zajímavé.


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 11. 2021 05:11 Odeslat příspěvek
To musíš založit, otestovat a mlčet, jak to tu proflákne, tak to Linda zarazí. A podobné to je s Jiřkou ve vláknu ČS.
:D


Offline - Inventář Profil 
17. 11. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
Asi takto: Myslel bych si, že to RB má systémově ošetřeno tak, že odměnu nevyplatí, ale ... v podmínkách nic takového není (odkaz na podmínky průběžných odměn tam taky není), takže jsi na to jen upozornil.


Online - Nadšenec Profil 
17. 11. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
@MirekM.: Mohu se zeptat z jakého důvodu jsi si pořídil zlatou kartu? Je tam nějaké smysluplné využití?


Online - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 15:12 Odeslat příspěvek
Pojištění karty a osobních věcí
Cestovní pojištění pro vás i celou vaši rodinu
Program Mastercard Priceless®
Věrnostní program Sphere


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
@culti: v mém případě hlavně k vůli cestovnímu pojištění mimo ČR, zvolil jsem si tuším celý svět.
V žádném případě ne k vůli zlaté barvě, ze zlatých karet jsem vyrostl co by "tester" zlaté karty v mBank.


Online - Nadšenec Profil 
17. 11. 2021 15:44 Odeslat příspěvek
ok a kde jsou ty podmínky akce na půl roku zdarma? Nemůžu to nikde najít. Nebo ta akce už skončila?


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
To již netuším pořizoval jsem ji v červenci a na pobočce.


Naposledy upravil MirekM. dne 17. 11. 2021 17:33, celkově upraveno 1


Online - Nadšenec Profil 
17. 11. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
tak už jsem to našel - kdyby někoho zajímalo:
https://www.equabank.cz/download/1906-p ... u-2021.pdf


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2021 17:33 Odeslat příspěvek
Dík i pro mě přínos. Bankéř při zakládání zlaté karty na pobočce mluvil o 6 měsících zdarma, nikoliv zdarma do 31. 12. 2021, proto ten můj předchozí dotaz.
Vím, neznalost zákona neomlouvá, tedy předpokládám, že mohu zlatou DK "beztrestně" trvale zablokovat z IB těsně před koncem roku.


Online - Nadšenec Profil 
17. 11. 2021 17:39 Odeslat příspěvek
ano, podle podmínek to tak vypadá.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521 ... 703  Další stránka
Stránka 518 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies