FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Inventář Profil 
25. 4. 2008 06:45 Odeslat příspěvek
dalich: ehm, co je na tom spatneho? Kdyby zde dotycny neupozornil na danou akci, tak bych o ni ani nevedel. Nehlede na fakt, ze ty jako sefredaktor Mesce bys mel byt jenom rad.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
25. 4. 2008 08:15 Odeslat příspěvek
Taky jsem dalichův příspěvek nějak nepochopil...


Offline - Administrátor Profil 
25. 4. 2008 12:38 Odeslat příspěvek
To je nás tady povícero :roll:


Offline - VIP uživatel Profil 
25. 4. 2008 13:02 Odeslat příspěvek
No, problém je v tom, že metelesku.blesku to psal snad do všech fór, co jsou, včetně mBank. Jednak to pak vypadá, jako bych si pod nějakým loginem dělal sám sobě PR, a jednak nechtějte vidět ty maily, co mi pak přišly od všech (ne)možných lidí. Nevypadá to prostě hezky, ikdyž by mi to mělo teoreticky pomáhat. A ctím zásady etiky, zvláště, když jsem na konkurenčním serveru. No nic, nebylo to ve zlém, nechal jsem se unést :-)


Offline - Inventář Profil 
26. 4. 2008 10:12 Odeslat příspěvek
dalich: i kdyby to byl tvuj multi-login, tak sam za sebe rikam, ze jsem tuto informaci zde jenom uvital, protoze mi umoznila sepsat moje zkusenosti s (j)eBankou primo rediteli.


Offline - Diskutér Profil 
29. 4. 2008 09:35 Odeslat příspěvek
Asi si ten účet v eBance otevřu, má ho každý podnikatel a urychluje to platby :)
Nevíte, jestli je eKonto vázáno na konkrétní pobočku, nebo je to jedno, ve kterém městě si ho otevřu (i v jiném, než mám svůj FÚ)?
U záložny Fio je jedno, kde účet máte, ale obávám se, že eKonto bude vázáno na kamennou banku?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2008 10:16 Odeslat příspěvek
s tímhle mě ty banky štvou :-/ jediná spořka tohle neřeší, jinak si tě přehazujou jak horkej brambor a vždycky abych jezdil do Varů když chci něco na účtu vyřešit :oboze u eBanky to tak snad není, leda by to zavedli po příchodu RB?

/"nejlepší byla Komerčka", tam se ještě poměrně nedávno vybíralo z jiné pobočky než "vaší" tak, že faxovali do vaší o podpis :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
29. 4. 2008 10:53 Odeslat příspěvek
Abych měl účet zadarmo, těch 25.000 Kč/měs. může být od více příjemců? Musím dokládat potvrzení o příjmu, nebo jak eBanka zjistí, že mi přijde 25.000 (myslím při zakládání účtu, chápu, že potom se podívají do výpisu :)?


Offline - Diskutér Profil 
29. 4. 2008 11:03 Odeslat příspěvek
Muze byt od vice prijemcu. Dokladat nic nemusite, proste bud prijde nebo ne a podle toho platite ;-)


Offline - Inventář Profil 
29. 4. 2008 13:56 Odeslat příspěvek
Je to tzv. "kreditni obrat", tzn. cokoliv ti prijde, tak to se secte. Spousta lidi to dela tak, ze si tam poslou prachy a vzapeti preposlou zpatky do mBank :mrgreen:


Offline - Inventář Profil 
19. 6. 2008 16:35 Odeslat příspěvek
Mel by tu nekdo k dispozici porovnani starych programu (zaklad-zdarma, plus-zdarma) proti novemu eKontu?


Offline - Diskutér Profil 
19. 6. 2008 21:53 Odeslat příspěvek
Já mohu ze své zkušenosti říci, že jedna ze závažných změn (pro mě) bylo navýšení minimální částky za zahr. platbu z 200 Kč na 500 Kč.


Offline - Inventář Profil 
20. 6. 2008 06:35 Odeslat příspěvek
Ruprecht001: zajimava informace, dalsi negativum nemas? Zahr. platby nastesti neresim, pouzivam na tohle jine spolecnosti.


Offline - Diskutér Profil 
20. 6. 2008 08:45 Odeslat příspěvek
Tak bohužel žádná pozitiva jsem nepostřehl... kecám :-) tuším, že o nějaký halíř zlevnily odchozí platby, asi o 2 Kč, ale mimochodem, je to podle mě nehorázně předražené.
Já po více jak 10 letech u eBanky a po hostorii asi 5 účtu a to jak soukromých a firemních pod touto značkou odešel do UniCreditu. Sice nemají tak vymakané internetové bankovnictví, ale dá se to přežít a stojí mne tam provoz polovičku.


Offline - Inventář Profil 
20. 6. 2008 09:03 Odeslat příspěvek
No nevim, ja mam firemni ucet i dalsi soukromy u FIO a vubec nepocituji nejakou ujmu a to jsem byl prave z eBanky dost rozmlsany. Spis ted premyslim, jestli "nekonvertovat" dobihajici konto u eBanky prave na eKonto.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 703  Další stránka
Stránka 3 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies