FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Offline - Nadšenec Profil 
2. 7. 2021 20:04 Odeslat příspěvek
Lindo, ten matroš co hulíte, měl bych zájem - asi tak vagón. #facepalm
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
2. 7. 2021 20:51 Odeslat příspěvek
Zajimave, ze me okamzite platby normalne funguji. Poslano presne 100tis. do CSOB a pripsano behem minuty.
Jinak posilam jen desitky tisic a bez problemu (do ruznych bank).
Takze chyba urcite neni jen v bance...(pokud tedy tou chybou neni, ze mi to funguje :)


Offline - Diskutér Profil 
3. 7. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
Ale ono to funguje, problém je, že někdy to prostě nefunguje, ale u RB je aspon ten posuvník, ze se platba neprovede, když okamžité platby nejdou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 7. 2021 14:08 Odeslat příspěvek
Fungování téhle banky je fakt zoufalé. Apka sice po poslední "extra" aktualizci oživla, ale IB naopak umřelo/zamrzlo. Mám apky několika bank, ale takové problémy jsem zatím nikde nezažil, tak asi nemá cenu se pořád dokola nervovat


Offline - Nadšenec Profil 
5. 7. 2021 12:17 Odeslat příspěvek
retron píše
Ale ono to funguje, problém je, že někdy to prostě nefunguje, ale u RB je aspon ten posuvník, ze se platba neprovede, když okamžité platby nejdou.


Někdy = poslední dobou prakticky vždy. Otevřu QR platbu v mobilu, okamžitá platba se vůbec nenabízí. Odhlásit, přihlásit, tak ještě 2x zopakovat a hle - najednou tam okamžitá platba je. Fakt zoufalost, jak to rozjebali.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 7. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
Je tady někdo, komu taky nefunguje IB (přihlášení klíčem je v pohodě, vidím správný zůstatek, ale pak na cokoliv kliknu tak nic nereaguje), přitom apka eKonto teď funguje dobře.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 7. 2021 19:52 Odeslat příspěvek
Ta základní karta k chytrému účtu asi není součástí Premium RB clubu, když na ní není logo?
Existuje nějaká bezplatná varianta, jak se dostat ke kartě, která je součástí toho stříbrného premium klubu ?
Chtěl bych využít 10% slevy na ubytování a jediná možnost je asi jejich kreditní karta easy, která je zdarma, ale nemá žádný benefit, kromě toho klubu. Já to potřebuji jen na to ubytování, jinak v těch výhodách mě nic nezaujalo, takže kvůli registrům si nechci zbytečně brát další kreditku, když je bez bonusu.
Díky


Offline - Nadšenec Profil 
6. 7. 2021 21:40 Odeslat příspěvek
Nemá. Až pravá RB Gold má vip premium club, nebo kreditní karty, co zmiňuješ.


Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 12:30 Odeslat příspěvek
Ano a NE


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 7. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
U RB nechávám účet jen z toho důvodu, že do aplikace přidali možnost nahlédnutí do účtu ze stavebního spoření. Jinak je ponechán prakticky neaktivní (nechávám na něm jen malou částku pro uskutečnění 3x trvalé platby a jednou za měsíc protočím 15k pro splnění podmínek).


Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 13:57 Odeslat příspěvek
Já bych ho klidně doporučil, ale asi tu budu v menšině.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 7. 2021 14:14 Odeslat příspěvek
Určitě lze doporučit. Záleží, jaké má tazatel priority. Běžný účet i kreditní karty patří k těm lepším v nabídce.


Online - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
Mám tam hlavní účet, tarif exkluzivní účet, kreditku, investice i dva spořící účty a nemám důvod ke stížnostem. Nikdy mi nic nezkazili, neměl jsem problém. Přes TMA smlouvu mám minimální spready na měnových operacích, občas využiju dual currency deposit. Když potřebuju nový cizoměnový účet, v IB si ho otevřu a nadotuju. Jednoduché ovládání, nenáročné i pro lenochy jako jsem já. Mám tam i jednu z hypoték, refixoval jsem sazbu rok dopředu.


Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu, že je v ČR v současnoti přes 50 bank, tak (i vzhledem k tomu, že některé tyto služby nenabízí) je pravda, že patří v oblasti BU a KK k tomu lepšímu.
Otázka, ale zněla zda doporučit u RB BU - a tady se ptám proč?
Pokud se bavíme o dvoji BU a KK - tak bych řekl, že bude třeba zvážit - mBank, HB, ČSOB, ČS, pro masochisty i UCB - tyhle mne napadly, jen tak z hlavy.
Pokud vynechám vratky z KK - pak je variant mnohem více.
Pokud by uživatel v budoucnu POTŘEBOVAL (vyhovovalo) mu něco od RB, tak určitě to, že je klient není výhoda (spíše naopak).
Takže pokud je Začátečník5 opravdu začátečník, proč by měl mít BU u RB a ne u HB? Kvůli okamžitým platbám - opravdu je to pro BFU taková nutnost? A pokud ano, tak proč ne mBank?
Moneta je taková "progresivnější" RB, jen ty kreditky budou pravděpodobně horší (vadí to?)
Kvůli vracecím KK nezmiňuji FIO, kde by měl "jistotu" podmínek
Kvůli jen krátkodobému vracení (ale lepšímu) nezmiňuji ČSOB - z krátkodobého hlediska rozhodně leší volba, pravděpodobně i z dlouhodobého.
Tak by mne fakt zajímalo proč doporučit novému klientovi RB - chápu "staré", zvyklé na rozhraní, "user case".

-- 20. 7. 2021 19:22 --

saabik:
- měl jsem ?premium? konto (nebo tak něco, fakt si nejsem jist - kreditku, investice, spořák, multiměnu (super kurzy ne, ale to bych jim odpostil ;-)). Opravdu dlouholetý klient, jistý čas jsem tam i interně "něco pomáhal"
- hypotéku - blbě mi spočítali výši splátky - po upozornění - jo, udělali jsme chybu v příštím měsíci stáhneme míň (když už ne žvýkačky, tak aspoň omluvu jsem čekal), změnili mi typ hypotéky - po ozvání se, ok tak změníme zpět, refinanc - rok předem možný není, max. 3 měsíce - a sazba nesmysl - tak jsem šel.
- k chybám - každý výběr cizoměny byl na hádku, kolik si naúčtujou (byl jsem zvyklý, takže už jsem to nebral ani jako chybu)

Za sebe - vzhledem k tomu, že jsem byl hodně spokojený, měl jsem (aspoň jsem si myslel) dobré služby, tak jsem tam vzal hypotéku i když nebyla nejlepší sazba - holt jsem sázel na "moje banka", "dlouhodobá spolupráce" - teď už tu chybu neudělám a dívám se na to pragmaticky.
Takže jo - věřím, že existuje spousta spokojených klientů RB (dlouho jsem tam patřil), ale doporučit ji někomu novému - fakt proč.


Online - Diskutér Profil 
20. 7. 2021 22:07 Odeslat příspěvek
Vždycky to bývá tak, že se na fórech ozývají hlavně ti, kteří problém mají. Těžko někdo bude jen tak psát, že je spokojenej. A já jen cítil potřebu se zastat té spokojené většiny.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495 ... 703  Další stránka
Stránka 492 z 703 [ Příspěvků: 10542 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies