FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Black Cat Card

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 2. 2021 18:40 Odeslat příspěvek
no ono je to zajímavý spíše kvůli tomu referall programu, mně druhý den hned poslali 40€ bez dalších podmínek, což není špatný.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
9. 2. 2021 18:58 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
Po dolozeni potrebnych dokumentu-vypis uctu, ID(registrace 2.2.) se jiz neozvali

Me to tez zaujalo, ale trochu mi vadi ty udaje neznamo kam poslane, vypis z uctu a veci a potom se ani nevozvou :-l
2.2. ale muze byt jeste brzo, takze treba ti 40e poslou a napisou jeste (zatim to zvazim - aby to nebylo jen tahani udaju nez zavrou kram) :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 2. 2021 19:11 Odeslat příspěvek
poslal jsem jim výpis z nějakého starého prázdného spořáku u creditas, informační hodnota nulová..


Offline - Přeborník Profil 
9. 2. 2021 20:31 Odeslat příspěvek
Ja nemam jeste ani login a heslo , tak nemam jak skontrolovat zda neco poslali nebo ne


Offline - Diskutér Profil 
9. 2. 2021 21:17 Odeslat příspěvek
Dneska jsem psal na podporu, uvidím.


Offline - Nadšenec Profil 
9. 2. 2021 21:23 Odeslat příspěvek
Dnes jsem jim napsal, ze uz je to 10 dni, ozili a zase chybi dokument o bydlisti - mimochodem poslano uz cca 3x, vytahl jsem jeden z bankovnich vypisu, ofotil cast kde je to vcetne bydliste. Pripada mi to, že pouze tahaji info z lidi. Chat temer nekomunikuje - je tam robot... porad stejne odpovedi.


Offline - Diskutér Profil 
9. 2. 2021 22:44 Odeslat příspěvek
A co když to je výrobce falešných pasů a potřebuje data, takhle to je jednoduché :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 2. 2021 23:43 Odeslat příspěvek
Do Pasu se bydliště zrovna vůbec neuvádí.


Offline - Diskutér Profil 
11. 2. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
Tak Black Cat Card nepřipsali včera ani cashback (obvykle těch 0,1% připisují 10. za minulý měsíc, včera nic.).
Podpora říká počkat do 15.

Nějak se mi to už nezdá...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 2. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
Ja už čakám vyše týždňa na schválenie registrácie. Tiež sa mi to nezdá. Rozmýšľam, že im napíšem, že žiadam o vymazanie všetkého čo o mne majú a dovidenia. Neviem ci to za tých 40€ stojí...


Offline - Diskutér Profil 
11. 2. 2021 11:23 Odeslat příspěvek
Ještě začátkem ledna jsem je používal a všechno bylo OK.
Podstatně se to zhoršilo po té akci 40€.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 2. 2021 19:04 Odeslat příspěvek
Celkem by mě zajímalo, kolik z nás, kteří se registrovali, to uspesne dokoncili.Za me - x chat komunikací a zatim nic, porad se opakuje fraze, že toho maji hodně.


Offline - Nadšenec Profil 
12. 2. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
Tak Black Cat Card nepřipsali včera ani cashback (obvykle těch 0,1% připisují 10. za minulý měsíc, včera nic.).
Podpora říká počkat do 15.

Nějak se mi to už nezdá...


tak ty drobný (0,1%) připsali teď...


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2021 10:16 Odeslat příspěvek
Ano, u mě taky. Koukám, že oni to připisují za období do 10. (ne za kalendářní měsíc). Aspoň u mne přesně za platby za konec ledna a únor až do 10.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 2. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
Pokud ještě platí, za podmínky 1/2 na 1/2 bych to také vyzkoušel. Díky za SZ.
Edit: mám
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 7 z 11 [ Příspěvků: 155 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies