FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Black Cat Card

Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 1. 2021 21:04 Odeslat příspěvek
Pošlite do správy, za tých 10€ z vašej odmeny vyskúšam.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 1. 2021 09:01 Odeslat příspěvek
já taky rád vyzkouším, kdo chcete, pošlete mi ref do zprávy (+ případnou nabídku na podělení se :))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 1. 2021 13:07 Odeslat příspěvek
Jsou někde k dohledání info a podmínky toho referal programu (40+40€) ?

Mám zaregistrováno, aktivováno, ale nikde se mi nedaří dohledat, jestli je potřeba splnit jěště nějaké další podmínky (nabití účtu, nějaké transakce??)

Chápu správně v ceníku informaci, že dobití je zpoplatněno 3,5% při využití všech metod (tedy i SEPA wire transfer, který mají skoro všechny fintechy zdarma)?

A samozřejmě mne zaujalo úročení zůstatku 2,2%, nebo cashback 0,1%, což je ale dost trapné, pokud by veškterá útrata přes kartu byla zatížena 3,5% fee na vstupu, a pokud zůstatek není pojištěný.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 1. 2021 13:20 Odeslat příspěvek
Další podmínky pro přiznání referal programu by být neměly, podle informací, které byly rozeslány patrně jen stávajícím zákazníkům

odbití sepa platbou je zdarma


Offline - Diskutér Profil 
29. 1. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
SEPA je samozřejmě zdarma.

O žádných dalších podmínkách také nevím, tak snad nejsou nějaké tajné, které se dozvíme až dodatečně...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 1. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
jde to pridat do Curve?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 1. 2021 18:04 Odeslat příspěvek
Mne už 2x zamietli registráciu. 2x som tam odoslal PDF výpis z účtu z IB a 2x mi odpísali, že neakceptujú scan, musí byt originál...

Strácam trpezlivosť.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 1. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
tak si stáhni originál pdf z bankovnictví, on má ještě někdo papírové výpisy poštou, které pak skenuje do pdf?
mne takto pdf výpis z účtu prošel, aktivováno během nějaké hodiny..


Offline - Nadšenec Profil 
30. 1. 2021 18:52 Odeslat příspěvek
Me to pdf vratilo, chteli vylozene foto.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 1. 2021 19:09 Odeslat příspěvek
tak to je snadná pomoc, prožeň to nějakým simulátorem tisku a následného skenu, je jich hromada, např. https://www.scanyourpdf.com/ nebo https://pdfdoctor.com/pdf-to-scanned-pdf


Offline - Diskutér Profil 
2. 2. 2021 12:03 Odeslat příspěvek
goropes píše
já taky rád vyzkouším, kdo chcete, pošlete mi ref do zprávy (+ případnou nabídku na podělení se :))


taky se hlásím :)
edit: už mám, děkuji


Offline - Diskutér Profil 
2. 2. 2021 14:16 Odeslat příspěvek
Dotaz,
při následném ověření, kde se vyplňuje zaměstnání a ověření adresy (např. přes bankovní výpis). Tak to chce ještě nahrát "Proof of wealth", co používáte?


Offline - Inventář Profil 
2. 2. 2021 14:41 Odeslat příspěvek
Pokud se někdo podělí o polovinu ze své odměny, tak mi taky může poslat referral, vyzkouším...

Edit: už mám.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 2. 2021 18:52 Odeslat příspěvek
Jako Fremantle, pokud je ještě zájem 1/2 na 1/2, tak to zkusím.... Pošlete SZ referral...
edit: už mám, děkuji


Naposledy upravil Švagr dne 3. 2. 2021 10:58, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
2. 2. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
Za polovinu mam dalsi zajemce - SZ !
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další stránka
Stránka 5 z 11 [ Příspěvků: 155 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies