FinExpert.cz

Přihlásit se

Další stránka

Bezúčelová půjčka

Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2020 08:39 Odeslat příspěvek
Nemám žádne dluhy a potřebuji si půčit kolem 500k-1mil Kč.
Nemáte někdo tip na bezúčelovou půčku pod 3% pa bez ručení? Kterou lze splatit bez sankce předčasně.
Poslední příspěvek

28. 7. 2020 09:13 Odeslat příspěvek
Napadá mě Zonky; max 750 k, vstup. poplatek 2 %

Nebo příbuzní, kamarádi..

Offline - Administrátor Profil 
28. 7. 2020 09:58 Odeslat příspěvek
Mně několika set tisícové půjčky nabízela Komerční banka a Sberbank díky obratům. Ale 3 % bez ručení a takhle velká částka? No, nevím, banky jsou dost opatrné.

Offline - Nadšenec Profil 
28. 7. 2020 10:31 Odeslat příspěvek
Equa umí do 700k za 3,8pa.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 7. 2020 10:38 Odeslat příspěvek
No já tam tedy vidím "od", ne "za"... Dost pochybuji o tom, že člověk bez historie na to dosáhne.

28. 7. 2020 10:39 Odeslat příspěvek
Problém s doložením příjmu není problém, zaměstnání na dobu neurčitou a klidně můžu splácet 20-30k měsíčně, takže s bonitou problém nebude. Klidně bych nemovitost dal do ručení, ale kvůli splacení do roka, do roka a půl to nechci zbytečně komplikovat, plus náklady kolem....

28. 7. 2020 10:52 Odeslat příspěvek
Podle me 3% jsou nerealna...
Dal jsem do kalkulacky 1M za 3% a tam je zaplaceny urok za prvnich 12 mesicu cca 28500,- a pri 5% by to bylo 47600,-
A to je ta nejvyssi suma a na cely rok -> pokud bude kratsi doba pred tou mimoradkou a treba ne cely mega, tak to bude jeste min -> ja bych teda nebaziroval na nejakych 3% a proste jen nasel nejlepsi nabidku banky na takovou sumu, kde clovek v pohode proleze schvalovanim (tech 5% uvadim jako sazbu, kterou by snad nemel byt problem ziskat).

28. 7. 2020 11:36 Odeslat příspěvek
Sberbank inzeruje "od 2,99%". Ale zaprvé to není RPSN, zadruhé předčasné splacení zdarma neee a zatřetí ten ústav sám o sobě, ehm...

Asi blbost.

28. 7. 2020 12:49 Odeslat příspěvek
RB pokud tam máš historii dokáže za 3,9%, ale předčasný splacení je za 1%
mBank mám také předschválené nesmysly v řádu stovek, spořka to samé, ale tam jsem to nezkoušel.
Začal bych u bank kde máš nějakou historii.

28. 7. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Tak nejlepe vychazi pujcka od Equa, 3.9% RPSN, bezplatne splaceni, mimoradne splatky, atd.

29. 7. 2020 07:17 Odeslat příspěvek
Moneta 3.7% RPSN.

29. 7. 2020 08:36 Odeslat příspěvek
Pravý Tomáš Marný píše
No já tam tedy vidím "od", ne "za"... Dost pochybuji o tom, že člověk bez historie na to dosáhne.

On preci nikde nepise, ze je bez historie.

-- 29. 7. 2020 08:37 --

slavo963 píše
Problém s doložením příjmu není problém, zaměstnání na dobu neurčitou a klidně můžu splácet 20-30k měsíčně, takže s bonitou problém nebude. Klidně bych nemovitost dal do ručení, ale kvůli splacení do roka, do roka a půl to nechci zbytečně komplikovat, plus náklady kolem....

No, se zastavou se muzes pri rocnim fixu dostat na 1.78 pa, naklady mas fakticky jen ten katastr.

29. 7. 2020 09:40 Odeslat příspěvek
Kdo má tuhle nabídku?

@chnapka,moneta má pokutu za predčasné splacení 1%.

29. 7. 2020 10:45 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
Sberbank inzeruje "od 2,99%". Ale zaprvé to není RPSN, zadruhé předčasné splacení zdarma neee a zatřetí ten ústav sám o sobě, ehm...

Asi blbost.

Když mi to nabízeli za 3,99 % p.a., tak mi říkali, že předčasné splacení je bez sankce. Asi mě teda lakovali. :hm

29. 7. 2020 11:06 Odeslat příspěvek
saabik píše
Lol Phirae píše

Když mi to nabízeli za 3,99 % p.a., tak mi říkali, že předčasné splacení je bez sankce. Asi mě teda lakovali. :hm

Taky bych to tak viděl:

Sazebník- bod 3.1
Citace
0,5 % z předčasně splacené částky při splatnosti úvěru kratší než 1 rok, 1 % z předčasně splacené částky při
splatnosti úvěru 1 rok a více

Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 22 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies