FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 12:35 Odeslat příspěvek
To je úplně něco jiného - Supercharger akce. Vůbec se netýká placení kartou.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2020 12:38 Odeslat příspěvek
No jsem si myslel, že to lze využít k nákupu CRO kartou bez poplatku.

Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2020 12:45 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
hgfdsa píše
Není teď zas náhodou kupování CRO kartou bez poplatku až do konce roku 2020?

O ničem nevím, proč myslíte?

-- 30. 11. 2020 13:27 --

hgfdsa píše
Když budu platit Crypto kartou, tak se to bude strhávat ze zůstatku CRO nebo ze zůstatku EUR? Abych věděl, co tam dobít a jak nejrychleji.

Karta má vlastní účet, nestrhává se to automaticky z žádného jiného účtu.

To mě taky zajímá, takže až karta dorazí (snad už konečně...) a aktivuji ji, tak se mi v appce ukáže možnost, jak převést měnu z Fiat Wallet na ten účet karty? Zatím jsem totiž žádnou takovou možnost neobjevil.

30. 11. 2020 13:14 Odeslat příspěvek
Prý by to měl jít nabít kartový účet i přímo jinou kartou?
https://help.crypto.com/en/articles/3652696-how-do-i-top-up-my-mco-visa-card-eu-uk

30. 11. 2020 16:15 Odeslat příspěvek
Kolem.jdouci píše

To mě taky zajímá, takže až karta dorazí (snad už konečně...) a aktivuji ji, tak se mi v appce ukáže možnost, jak převést měnu z Fiat Wallet na ten účet karty? Zatím jsem totiž žádnou takovou možnost neobjevil.

Ano účet karty lze nabít třeba z Fiat Walletu.
(obráceně to ale nejde, tedy Karta :arrow: Fiat Wallet možné není)

30. 11. 2020 19:32 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše
Prý by to měl jít nabít kartový účet i přímo jinou kartou?
https://help.crypto.com/en/articles/3652696-how-do-i-top-up-my-mco-visa-card-eu-uk

Ano, to samozřejmě lze.

30. 11. 2020 20:32 Odeslat příspěvek
Support je teda fakt otresna zalezitost ... v patek mi omylem pripsali vratku za vracenou platbu a ja nemel dost CRO na vraceni, od te doby to s nimi resim ... neochota, formalni pristup, lzi ... dnes rano mi napsala Vanesa :) ze uz mi kartu za chvili odblokuji, no doted cekam ... fakt neskutecny ...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 11. 2020 20:57 Odeslat příspěvek
No oproti Swipu je podpora suprová. Já s nimi řešil karty apod. a neměl jsem problém, vždy odpovídali rychle a řešili.. Já mj. dobíjím kartu SEPA platbou - je to zdarma a protože už jsou poplatky za topup kartou tak je to lepší volba. Nevýhoda je den čekání..

30. 11. 2020 20:58 Odeslat příspěvek
Bohužel můžu potvrdit špatnou zkušenost se Supportem. Několikrát jsme řešil, proč se přes noc mění stav na kartě, jestli to je změnou kurzu při platbě v CZK, atd.
Odpověď - hodnota kryptoměn kolísá. Poprvé jsem jim řekl, že to s hodnotami kryptoměn nemá nic společného, podruhé jsem to ignoroval a chtěl vysvětlení znovu, potřetí, když mi zase psali ten blábol o kryptoměnách, jsem jim řekl, že si asi dělají srandu a že bych rád slyšel vysvětlení skutečné.

-- 30. 11. 2020 21:59 --

karvinier píše
No oproti Swipu je podpora suprová. Já s nimi řešil karty apod. a neměl jsem problém, vždy odpovídali rychle a řešili.. Já mj. dobíjím kartu SEPA platbou - je to zdarma a protože už jsou poplatky za topup kartou tak je to lepší volba. Nevýhoda je den čekání..

Poplatky jsou jen za nákup kryptoměn kartou, za dobíjení kartového účtu ne.

30. 11. 2020 21:05 Odeslat příspěvek
Asi to špatně pochopili a mysleli zůstatek účtu v krypto peněžence :-D

Já vím, já dobíjel prvně bez poplatku za nákup CRO kartou, ještě čekám na kartu tak nemám kartový účet..

30. 11. 2020 21:07 Odeslat příspěvek
Dá se karta přidat do Google Pay?

30. 11. 2020 21:10 Odeslat příspěvek
Nevidím důvod proč by neměla. Ale já ji budu užívat v Curve..

Spíš mě dnes překvapili poplatky za výběr :-)) Zkoušel jsem vybrat CRO na ledger a 100 cro což je minimum stálo 20 cro . Potřeboval jsem zkusit zda vše funguje jak má. Naštěstí není poplatek 20 procent, ale taxa je prostě 20 CRO za jakoukoliv částku. Ale každá kryptoměna to má jinak - BC např. má withdrawal fee .0004..

30. 11. 2020 21:35 Odeslat příspěvek
Curve je ve výjimkách, takže to budeš mít bez bonusu. A do GPay evropská zatím přidat nejde.

30. 11. 2020 23:05 Odeslat příspěvek
Curve uz zase podporuji a dava bonus ...

1. 12. 2020 05:35 Odeslat příspěvek
Kdo platíte přes Curve v českývh obchodech, jakou měnu necháváte v Curve appce na podkladové Crypto kartě nastavenu? CZK nebo EUR? Co bude lepší?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Další stránka
Stránka 16 z 28 [ Příspěvků: 420 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies