FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 12. 2020 21:55 Odeslat příspěvek
Co to je ten Supercharger? Jak to funguje?
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 12. 2020 23:27 Odeslat příspěvek
https://www.vodnici.net/2020/10/crypto- ... ni-zdarma/

Aktuálně probíhá Supercharger na Bitcoin.

4. 12. 2020 15:08 Odeslat příspěvek
Karta právě dorazila, v pondělí stav Shipped, v pátek už je v poštovni schránce. Koukám, že je nějaká těžká, asi kovová.

Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2020 15:27 Odeslat příspěvek
Jojo, od Ruby nahoru jsou všechny kovové.

Offline - Návštěvník Profil 
4. 12. 2020 21:27 Odeslat příspěvek
Přemyšlím jesli má nějaký význam s touhle kartou vybírat penize z bankomatu, na žádný jsem nepřišel... Tzn asi nejlepsi vyuziti je pres kartu Curve a mit tam tuhle kartu na platby a druhou na vybery z ATM. Stejne uz ja tedy osobne moc cash nevybiram, ale jen pro ten pripad.

5. 12. 2020 01:36 Odeslat příspěvek
Jak dlouho asi trvá změna stavu z Issued na Shipped?

5. 12. 2020 05:29 Odeslat příspěvek
Dva a půl měsíce cca.

5. 12. 2020 11:30 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
Jak dlouho asi trvá změna stavu z Issued na Shipped?

jj cca až 3 měsíce, taky záleží od typu karty. čím vyšší level, tím rychleji je doručena. výjimka je ted indigo/green ty jim nějak došly a teď měnili dodavatele tak se to snad zrychlí. Já měl před třemi měsíci požádáno o ruby a před více než měsícem jsem si nechal upgradovat na indigo a stejně mi přišla ta ruby s tím, že prý už byla ve výrobě a indigo ted nejsou a že mi ji pošlou pozdeji... nastesti vsechny vyhody jsou vztazeny na staking ne na fyzickou kartu(krome letistnich salonku) takze to az tak nevadi :)

5. 12. 2020 11:54 Odeslat příspěvek
George_76 píše
.. nastesti vsechny vyhody jsou vztazeny na staking ne na fyzickou kartu(krome letistnich salonku) takze to az tak nevadi :)

Mám modrou a čekám na zelenou. Ptal jsem se podpory, většina výhod je opravdu podle zelené karty, ale třeba limit na výhodný kurz prej ne. Takže mám limit jako na modrou kartu, ale procenta jako na zelenou.

5. 12. 2020 13:35 Odeslat příspěvek
no ty limity jsem jeste moc nezkoumal, je to kilometry textu podminek pro ruzne mista na svete atd, nechtelo se mi to v tom hledat a cist :D zatim jsem narazil na nejaky limit v poctu top upu na kartu za obdobi, coz mi prijde trosku divne... jen vim ze jsem tam zkousel nekolikrat za sebou behem par dni poslat penize a pak mi to napsalo ze uz nemuzu, ale vic jsem to zatim nezkoumal...

5. 12. 2020 15:10 Odeslat příspěvek
Ajajaj a na jak dlouho blokli topup? Já provedl včera 2x topup z FlatWallet.

6. 12. 2020 12:51 Odeslat příspěvek
to nevím, ja od ty doby penize nepridaval, protoze jsem nepotreboval. spis nekde vygooglim jak to s temi limity je at vim a neprekvapi me to :)

7. 12. 2020 07:13 Odeslat příspěvek
Má Crypto karta nějaké transakční limity na výši platby?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 12. 2020 07:36 Odeslat příspěvek
Limity nově vydané Ruby (později se asi mohou měnit). Limit na jednotlivou platbu nevidím.

Edit: a obecné info v detailech (bod 3.8 aj.)

Přílohy

Detail.jpg
Detail.jpg
[ 303.18 | Zobrazeno 34 krát ]

Ruby.jpg
Ruby.jpg
[ 240.86 | Zobrazeno 40 krát ]

7. 12. 2020 17:56 Odeslat příspěvek
To je nic moc tedy.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Další stránka
Stránka 18 z 45 [ Příspěvků: 669 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies