FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Návštěvník Profil 
24. 2. 2021 23:36 Odeslat příspěvek
@comit Jak zmenim CRO na ETH? to musim pres Crypto Exchange nebo to jde nejak jednoduseji?
Poslední příspěvek

Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 2. 2021 04:18 Odeslat příspěvek
Trade > Buy > Etherum > Crypto Wallet

25. 2. 2021 09:29 Odeslat příspěvek
Jj ja vcera mezitim na to prisel :D Ale diky

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 3. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
Revolut mi před týdnem napsal, že v rámci zkvalitnění služeb mi vydají novou virtuální kartu (prý půjde použít u více obchodníků) a ejhle - místo VISA je to MASTERCARD a Crypto karta už jejím prostřednictvím nejde dobít... >:-( Jak relativní to zkvalitňování služeb může být... 8-S

Offline - Nadšenec Profil 
6. 3. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Já mám mastercard a crypto karta dobít jde. Spíš bych teda hledal problém jinde.

6. 3. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
Nová virtuální karta mi ani nejde přidat a Revolut píše - Je nám líto, ale vaše platba selhala, protože tohoto obchodníka nepodporujeme

6. 3. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
Zbytečné řešit né? SEPA platba z Revolutu do CDC je okamžitá. Možná je to v rámci stejné banky?

6. 3. 2021 22:23 Odeslat příspěvek
jak kdy, obcas to trva i jednotky hodin

8. 3. 2021 09:19 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše
Zbytečné řešit né? SEPA platba z Revolutu do CDC je okamžitá. Možná je to v rámci stejné banky?

No mě začly vic teda trapit poplatky Revolutu za prevody...

8. 3. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
SEPA převody už nejsou zdarma?

8. 3. 2021 11:40 Odeslat příspěvek
to jsou, ale nejsou zdarma od urcity castky prevody CZK-EUR...

8. 3. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
To nebylo nikdy, vždy tam byl připlatek ke kurzu od určité častky. Ale do 25000 Kc měsícně to bylo bez připlatku a to zůstalo ne?

8. 3. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
jasne no asi jsem nikdy pred tim nemenil vic nez 25 tisic, tak jsem si toho nevsiml... ovsem trochu nechapu jak to funguje, ty prevody za 25 tis jsem udelal v unoru a pak jsem udelal v breznu dalsi a tam se mi nauctoval poplatek, takze ted cely brezen se mi budou uctovat za vsechny prevody poplatky protoze jsem predchozi mesic pretahl tech 25 tisic? to mi prijde trochu mimo... chapal bych to spis tak ze kazdy mesic mam do 25 tisic zdarma a pak nad 25 tisic s poplatkem... a nebo to nejsou kalendarni mesice? prijde mi to cely nejaky divny... ted kdyz chci cokoliv prevest tak mi to hned uctuje poplatky...

-- 8. 3. 2021 18:20 --

kazdopadne se z toho stava dost useless služba v kombinaci s Crypto, pro prevadeni prostredku... existuje nejaka lepsi varianta?

8. 3. 2021 19:06 Odeslat příspěvek
Poplatek za převody měn nad 25 000 CZK za měsíc má Revolut už delší dobu (a obávám se že všechny obdobné služby nějaké limity/omezení mají taky).
Limit pro směnu u Revolutu se nevztahuje na kalendářní měsíc, ale na zúčtovací měsíc (období) např od 9. do 9. následujícího měsíce. V Revolut aplikaci jsou informace o poplatku a příslušném období uvedeny.

8. 3. 2021 19:06 Odeslat příspěvek
No máš každy měsíc 25000 Kc bez připlatku, ale ne od 1. do 31., kazdý ma ten nulovacî den jiný asi podle toho, v který den si založil Revolut účet. V nastavení appky je vidět nulovací den.
Nastaveni > Směna deviz > Den obnovy limitu

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Další stránka
Stránka 38 z 45 [ Příspěvků: 669 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies