FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Inventář Profil 
9. 1. 2022 19:27 Odeslat příspěvek
... jako kůl v plotě ... :D
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 1. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
Nabídne někdo referal kód na exchange i s půlkou své odměny?
Chci stakovat 10000 CRO, takže by měl dostat odměnu 100 USD v CRO, z toho mi dá půlku. Podmínkou je, aby měl sám exchange s KYC a tam zastakováno minimálně 1000 CRO, jinak asi bonus nedostane, jestli jsem ty podmínky pochopil správně. Nestačí mít jen CDC appku.
https://help.crypto.com/en/articles/4357896-referral-program-crypto-com-exchange


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2022 19:09 Odeslat příspěvek
Kolik CRO musím mít zamčeno, abych dostal bonus ke staku? Je to CRO v hodnotě 400 USD nebo 400 CRO? A fixne se cena v době uzamčení, abych nemusel sledovat aktuální cenu?


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 1. 2022 19:20 Odeslat příspěvek
Jestli jsi z Evropy, tak pro tebe neplatí ekvivalenty v USD, ale v Euro. Čili CRO v hodnotě 350 Euro. Tu hodnotu to musí mit jen v době stakování. Pŕi pokusu o stakování ti to zobrazí přesný počet CRO pro stakování, které musíš koupit, ale kurz se může během pár sekund změnit, tak jich nakup o pár víc.

Pokud použiješ referal kód na bonus 25 USD, uvolní se ti odměna až po zastakování, čili odměnu nemůžeš použít ke stakování. Odměna za referal je CRO v hodnotě 25 USD.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2022 19:14 Odeslat příspěvek
jjrr píše
.

A dobíjet přes SEPA z Revolutu nebo kartou? Nedaří se mi najít poplatky.


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2022 20:22 Odeslat příspěvek
Pokud mluvíš o kartě, tak tu můžeš dobít kartou. Nebo SEPA poslat do té wallet (to pak můžeš použít i na nákup krypta).


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
peter23p píše
Díky za info, zvažuji že si jí pořídím ale když koukám jak jeto složité tak nevím jestli to má vůbec pro mě cenu.

Má.

-- 11. 1. 2022 21:34 --

Účet karty se dá dobít:
1) Jinou kartou
2) z Fiat Wallet
3) z Crypto Wallet
4) Z účtu karty jiného uživatele Crypto.com
Fiat a Crypto Wallet jsou účty na Crypto.com - na Fiat Wallet jsou fiat peníze (EUR,GBP,AUD), na Crypto Wallet jsou crypto peníze (různé).

Fiat Wallet se dá dobít:
1) Převodem z jiné banky (EURa normálně SEPA platbou)
2) z Crypto Wallet (prodej kryptoměn)
3) Asi i z Fiat Wallet jiného uživatele Crypto.com (nemám ověřeno, ale asi jo)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2022 21:09 Odeslat příspěvek
Crypto se dá koupit i debetkou, ale je tam poplatek 2,99%.


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 1. 2022 14:52 Odeslat příspěvek
První měsíc po založení je nákup crypta kartou bez poplatku.

Fiat wallet se dá dobít SEPA platbou pouze z Euro účtu vedeného na stejné jméno. Jiné platby to myslím odmítne. A vybít SEPA platbou pouze na účet, z kterého už bylo v minulosti nabito. Docela dobře vymyšlené bezpečnostní opatření.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 1. 2022 16:55 Odeslat příspěvek
Kupoval jsem crypto kartou (bez poplatku). Když to pak budu potřebpovat vybrat, tak to udělám jak?
SEPA platbou jsem zatím nenabíjel.


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 1. 2022 18:00 Odeslat příspěvek
Vybrat myslíš co? Crypto nebo Fiat? Pokud Fiat, tak jedině nabít cryptem kartu, převede se to na Eura a kartou pak vybrat v bankomatu, když nemáš registrován Euro účet pro výběry z Fiat Wallet. Dokud si nenabiješ Fiat Wallet SEPA platbou ze svého Euro účtu, tak přes Fiat Wallet ani nic nevybereš. První SEPA platbou se ten Euro účet zaregistruje i pro výběry. Stačí poslat 1 Euro. Připsání první platby trvá déle, klidně i několik dnů, ověřují manuálně, jestli je veden na stejné jméno a příjmení. Takhle si tam můžeš zaregistrovat víc Euro účtů pro výběry z Fiat Wallet, všechny ale musí být vedeny na tvé jméno. Platbu z Euro účtu vedeného na jiné jméno odmítnou přijmout.


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 1. 2022 18:48 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
...
Fiat a Crypto Wallet jsou účty na Crypto.com - na Fiat Wallet jsou fiat peníze (EUR,GBP,AUD), na Crypto Wallet jsou crypto peníze (různé).

Fiat Wallet se dá dobít:
3) Asi i z Fiat Wallet jiného uživatele Crypto.com (nemám ověřeno, ale asi jo)

Ve Fiat Wallet lze mít jen Eura, jiné měny ne, alespoň já mám možnost pouze Euro. Na kartě mám možnost mít měny Euro a GBP.

3) Z Fiat Wallet jiného uživatele se nic dobít nedá.


Offline - Diskutér Profil 
12. 1. 2022 21:54 Odeslat příspěvek
eetg píše
Ve Fiat Wallet lze mít jen Eura, jiné měny ne, alespoň já mám možnost pouze Euro. Na kartě mám možnost mít měny Euro a GBP.

Já tam můžu mít i AUD a dřív tam byla možnost mít i něco jiného (asi GBP, už nevím přesně, ale to pak zrušili)


eetg píše
3) Z Fiat Wallet jiného uživatele se nic dobít nedá.

Ano, nelze.


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 1. 2022 22:05 Odeslat příspěvek
A zakládal jsi to z ČR? Ony jsou asi různé možnosti měn pro různé země.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 75  Další stránka
Stránka 53 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies