FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 3. 2021 22:34 Odeslat příspěvek
Já tam tedy vidím měsíční limit 10000 Euro u Green karty.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 22:55 Odeslat příspěvek
Teď trochu lituji, že jsem zůstal u Ruby a nešel do Green. Ale pozdě, za současných podmínek už se mi to nevyplatí.
€4000 u Ruby je teda dost nízký limit. A poplatek 0,5% plus spread Visa cca 0,3% už z vratky 2% ukrojí solidní porci.


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 3. 2021 22:56 Odeslat příspěvek
Můžeš upgradovat. :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2021 18:21 Odeslat příspěvek
Cau, mate nekdo zkusenosti s refundacemi na karte za platby? Tzn kdyz vam obchodnik vraci penize na kartu? Mam pocit ze tohle na Crypto Card zrovna moc dobre nefunguje... 1, vytvareji nekolik zmatenych transakci... 2, pred nekolika tydny tam mam jednu refundaci kterou ale spatne zauctovali zaroven jako platbu a porad mi tvrdi, ze to jen muze dele trvat nez se ta transakce "doresi", coz je podle me nesmysl, protoze vsechny ty refundace byly stejneho typu, vsechno je to z aliexpress, pres curve a vsechny ostatni se prakticky do druheho dne vratily... 3, je dost tezke vlastne vysledovat jestli se ta ktera transakce spravne zauctovala, kdyz prakticky krome prehledu transakci a aktualniho zustaktu ktery se porad meni nevydavaji ani neni mozne vygenerovat nejaky mesicni nebo jakykoliv jiny vypis, kde by si to clovek zkontroloval... A predevsim klasicky problem... na customer service nema clovek sanci cokoliv vyresit... muzu 100x tvrdit ze mi tu transakci spatne nauctovali a je to ocividny ale ty cviceny opice tam budou porad tvrdit opak a clovek nema prakticky zadnou sanci se proti tomu branit... jsem fakt ***** protoze tohle neni normalni...


Offline - Diskutér Profil 
14. 4. 2021 21:56 Odeslat příspěvek
Ano, mam uplne stejne problemy, refundace platby, v appce nekolik dnu ty jejich zmantene pokusy o zauctovani a nakonec to vypada, ze se castka nepricetla ... na supportu tvrdi, ze je vse OK, soucty plateb vsak rikaji neco jineho ...

-- 14. 4. 2021 22:58 --

A taky se mi zda, ze odpovidaji jako opice a hazeji to do kose ...


Offline - Diskutér Profil 
15. 4. 2021 08:02 Odeslat příspěvek
Já mám vratku takto.

Večer se připsalo 11,44, pak se hned po 4 hodinách v noci reversovalo a přičetlo se 11,45 (šlo o částku 299 Kč). Peníze se opravdu přičetly.

Přílohy

Screenshot_20210415-085812_Cryptocom.jpg
Screenshot_20210415-085812_Cryptocom.jpg
[ 43.46 | Zobrazeno 50 krát ]




Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2021 13:35 Odeslat příspěvek
Zdar, potřebuji jednu věřím drobnost dořešit - love mám v aplikaci připsané, účet dle nich ověřený, ale nejsem sto nic směnit ani kartu koupit. Seknu se že mám prošedlý tlačítko "Insufficient Balance to Stake" při nákupu karty.

Konkrétně chtějí 3 more steps:
Purchase and hold...
Accept Card Terms (no to nevím něco sem jim prstem projel,ale jestli to je wono prase neví)
Verify Residental Address - tož tam pro jistotu taky nic klikacího není.

No a na nákup cro mi to zase píše že na to nemám love,přitom v apce je Eur dost :( .

Prostě jsem se na tom zasekl a nevím jak dál to obměkčit.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 4. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
Tez mi to neslo, ikona uprostred na hlavni obrazovce a pres buy koupit potrebne mnozstvi cro a pak v karte vybrat ty cro v crypto walletu, tak sem to udelal ja


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Já mám vratku takto.

Večer se připsalo 11,44, pak se hned po 4 hodinách v noci reversovalo a přičetlo se 11,45 (šlo o částku 299 Kč). Peníze se opravdu přičetly.


Ano takhle oni to divne revertuji ale takhle to zafunguje, jenze mne jednu transakci zauctovali takto:
Příloha
Screenshot_20210415_182840.jpg
Screenshot_20210415_182840.jpg
[ 62.32 | Zobrazeno 52 krát ]



a to rozhodne ok neni a nejsem schopny je presvedcit o tom, ze je to spatne a ze se to samo neopravi :/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2021 19:35 Odeslat příspěvek
limec - díky moc už jsem se posunul ke koupi karty a následně sekci skenování bankovního výpisu a spol. Takže zase o krok blíž.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 4. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
Dobry den, dnes nemohu zaplatit u obchodníků Green kartou. Má někdo stejný problém, nebo mám psát na podporu?


Offline - Diskutér Profil 
28. 4. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
Mám červenou a plánuji dnes něco platit, tak uvidím.
Podle https://status.crypto.com/
By žádný problém s fiatem být neměl.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 4. 2021 15:37 Odeslat příspěvek
Platil jsem dnes asi 5x, žádný problém..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 4. 2021 16:22 Odeslat příspěvek
Ja jsem taky platil dnes svou indigo ale je pravda ze transakci vidim jen v Curve a v Crypto videt zatim vubec neni, coz se normalne nestava, ale platba prosla


Offline - Návštěvník Profil 
29. 4. 2021 11:37 Odeslat příspěvek
jirmalik píše
Dobry den, dnes nemohu zaplatit u obchodníků Green kartou. Má někdo stejný problém, nebo mám psát na podporu?


Už jsi s ní platil ? Když ti přijde je nutno ji protáhnout někde terminálem fyzicky kvůli aktivaci. Klidně i změnou PIN v bankomatu. Pak už můžeš platit bezdotykově a není s tím problém. Pokud to neuděláš tak to může způsobovat tyto problémy..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 75  Další stránka
Stránka 41 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies