FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Diskutér Profil 
6. 5. 2022 07:44 Odeslat příspěvek
Většina lidí měla kartu s 2% cashbackem. 100000 Kč do obskurní kryptoměny zamkne málo kdo.
A takhle... Visa kurz je v dlouhodobém průměru náklad cca 0,4 %, i Revolut na koupi eur do limitu je asi 0,15 %, třeba Moneta 0,4 %. Směna těch 2 % krypta je dalších asi 0,03 %, daň 0,3 %, pokud má někdo 23% sazbu, tak 0,46 %... Takže náklady jsou zhruba 1 procento z těch 2 procent... Já se na to vykašlal, mám to jako eurovou kartu se spotify zdarma.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2022 14:57 Odeslat příspěvek
No ja se prave ptal protoze mi prislo, ze pri prevodu CZK/EUR pres Revolut a nasledny nakup pres Visa Crypto Card mi obcas prisel rozdil v kurzu vetsi i nez 1% a v tu chvíli mi cashback 2% přijde za tu námahu docela zbytečny... samozrejme ano, pak muze na tom jeste clovek vydelat ale taky nemusi atd... ale kdyz to beru ciste z tohohle pohledu tak placeni tou kartou asi uz prestalo davat smysl...


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 5. 2022 17:51 Odeslat příspěvek
Tady jde o to, jestli věříš cryptu nebo ne, tedy musíš to držet a držet a držet, a věřit, že na tom jednou vyděláš.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 5. 2022 13:12 Odeslat příspěvek
George_76 píše
No ja se prave ptal protoze mi prislo, ze pri prevodu CZK/EUR pres Revolut a nasledny nakup pres Visa Crypto Card mi obcas prisel rozdil v kurzu vetsi i nez 1% a v tu chvíli mi cashback 2% přijde za tu námahu docela zbytečny... samozrejme ano, pak muze na tom jeste clovek vydelat ale taky nemusi atd... ale kdyz to beru ciste z tohohle pohledu tak placeni tou kartou asi uz prestalo davat smysl...


No nevím no, pokud nemáš někde jistý cashback s nějakýma zajímavýma procentama tak zase nevidím důvod proč neplatit.. Práce s tím teda moc není, krom pár kliků a budeš mít skin in the game s tím, že cro získané z cashbacku se může vyšplhat někam, kde už to nebude o 3 %, ale třeba 20 % při růstu ceny toho tokenu. Tak jak jsem sbíral cashback loni s cenou cro kolem 2 kč a jak se to vyplatilo...

Nechce to myslet krátkozrace, ale na long term. Navíc cronos síť cenu toho tokenu může pěkně vyhnat nahoru. I když si to v tomto čase, kdy je BTC ani ne na polovině ATH asi málokdo dokáže představit.. :-D


Offline - Nadšenec Profil 
9. 5. 2022 13:23 Odeslat příspěvek
Přijde mi nelogické spojovat zisk cashbacku a možný růst/pokles měny. Vzhledem k tomu, že si CRO můžete kdykoli koupit/prodat, tak je to irelevantní.
Prostě se dostane 2% a zaplatí cca 1% na nákladech, takže 1% zbyde.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 5. 2022 11:34 Odeslat příspěvek
Jen rychlý dotaz, asi to sem úplně nepatří, ale když už všichni honí zpátky ten 2% Cashback (CB) :-) Nevíte jestli se ten CB u Binanence započítává i když si ten 1BNB zastejkujete (Binanace Earn) ? nebo se vám to musí jen povalovat v někde ve Spot peněžence aby jste na to po těch 29 měli nárok... , tady z toho mi to moc jasné není https://www.binance.com/en/support/faq/ ... 7c4ae3039/?
Děkuji


Offline - Návštěvník Profil 
10. 5. 2022 11:53 Odeslat příspěvek
Přímo ze stakingu se ti BNB nezapočítá. Jedině z launchpoolu a launchpadu.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 5. 2022 11:59 Odeslat příspěvek
Fajn díky, doufám že z klasický spot peněženky (Spot Account Balance) když tam budu mít nakoupeno více jak 1BNB, tak se ten CB snad započítá a za ten měsíc se to na kartě na ty 2% změní...


Offline - Přeborník Profil 
10. 5. 2022 12:05 Odeslat příspěvek
Pocita se vse:

Total Daily Average BNB Balance = Sum of the daily averages of the following:
Spot Account Balance
Margin Account Balance
Binance Crypto Loans Collateral Balance
Sub-accounts Balance
Binance Savings Account Balance
BNB Vault Account Balance
Binance Fiat Account Balance
Futures Wallet Balance
Binance Funding Wallet Balance
Launchpool Account Balance

nepocita se:
DeFi Staking product
Liquid Swap liquidity pools
Locked Staking

https://www.binance.com/en/support/anno ... 0031505011

kdyz jsi kolenovrt, muzes to dat do BNB vault za 0,35%, nebo do Launchpool, kde je aktualne v ponuce nejaky shitcoin s APY 4,2%


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 5. 2022 11:37 Odeslat příspěvek
Platil jsem u DPD (v jižních čechách) dobírku fyzickou crypto com kartou a nebyl mi připsán cashback.
Máte někdo odzkoušeno jestli se při placení u kurýrů společností jako PPL,GLS, Česká pošta či v Zásilkovně cashback u CRO a BNB karet připisuje?
Je případně rozdíl, když platím přes Curve s podkladovou CRO/BNB kartou? Napadlo mě, že Curve třeba mění čitelnost platby, kód transkace nebo tak něco?
Díky za reakce, nebudu pak tratit na kurzovém rozdílu.


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 5. 2022 13:19 Odeslat příspěvek
U CDC jsou každopádně přepravní služby ve výlukách, bylo to zneužíváno. Cashback za to není.


Offline - Nadšenec Profil 
18. 5. 2022 06:42 Odeslat příspěvek
a čo tak skúsiť niečo nové? 3% z každej platby bez akýchkoľvek podmienok, 1 výhoda (napr. spotify, netflix, disney+, 10 eur z nákupu v lidl, tesco...), karta zdarma. Pri stakovaní PLU ešte viac percent cashback a viac výhod...
ja to skúšam, zatiaľ to mám pár dní, ale vyzerá to viac než dobre:
https://dex.plutus.it/



Naposledy upravil Rop dne 18. 5. 2022 18:32, celkově upraveno 1

Bez refferalu prosím.



Offline - Diskutér Profil 
18. 5. 2022 08:40 Odeslat příspěvek
Karty jsou "out of stock", dodání za půl roku... :pozor


Offline - Nadšenec Profil 
18. 5. 2022 10:44 Odeslat příspěvek
urobil som nato samostatné vlákno.
ako som tam písal, mne písali tiež, že pár týždnov a prišla za pár dní, ale je možné, že to naozaj bude dlhšie trvať. Je to len tip, čím viac podobných, tým viac máme možnosti.
ale k mojej indigo karte , kde mám netflix a spotify, prečo by som si nevzal úplne zadarmo ešte disney+? ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 5. 2022 17:20 Odeslat příspěvek
Stejně jsi to sem postnul jen kvůli tomu referalu. Kolik máš provizi? ;-]
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 75  Další stránka
Stránka 63 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies