FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Diskutér Profil 
2. 5. 2022 14:53 Odeslat příspěvek
S přechodem na Binance card bych se úplně neukvapoval. Ty karty na sebe konkurenčně dost výrazně reagovaly, takže se dá očekávat velmi brzký pokles cashbacku i na Binance. Ani pro ně to není ziskové a BNB taky poslední půlrok padá a ještě nějakou dobu padat bude... A v okamžiku ohlášení snížení cashbacku u Binance card BNB taky zamíří dále na jih...
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
2. 5. 2022 14:59 Odeslat příspěvek
dalich píše
Lafayette16 píše
Mínus náklady na směnu CZK-EUR-CZK.

Ty byly nula. Nakoupeno, převedeno, utraceno ve stejný den přes Zen.com dle FX kurzu. Ale je potřeba dodat, že AML procesy všech zúčastněných stran si u mne podávaly dveře :mrgreen:


Zen mi dává mnohem horší kurzu než Revolut. Ke změně došlo před několika měsíci.
Co je potřeba udělat, aby Zen dával dobré kurzy? Nějaký vyšší program?


Offline - VIP uživatel Profil 
2. 5. 2022 17:25 Odeslat příspěvek
Já vidím toto. Kurzy EUR/CZK

2.5.2022, 18:24 hod.

Zen: 24,6907
Revolut: 24,7236

Používám placený tarif Platinum (4,99 € měsíčně)


Offline - Přeborník Profil 
2. 5. 2022 18:19 Odeslat příspěvek
AML bylo z ktere strany? Crypto te preventivne naprasilo FS?

-- 2. 5. 2022 19:20 --

tmx643 píše
S přechodem na Binance card bych se úplně neukvapoval. Ty karty na sebe konkurenčně dost výrazně reagovaly, takže se dá očekávat velmi brzký pokles cashbacku i na Binance. Ani pro ně to není ziskové a BNB taky poslední půlrok padá a ještě nějakou dobu padat bude... A v okamžiku ohlášení snížení cashbacku u Binance card BNB taky zamíří dále na jih...


na 2% CB staci koupit BNB za par stovak eur....kdyz ma nekdo prisun eur/crypto, je to sympaticka karta


Offline - Nadšenec Profil 
2. 5. 2022 20:11 Odeslat příspěvek
Navic Binance karta mela uz leak, ktery se snazi tutlat.


Offline - Přeborník Profil 
3. 5. 2022 04:45 Odeslat příspěvek
Jaky leak?


Offline - Návštěvník Profil 
3. 5. 2022 09:06 Odeslat příspěvek
To se stalo např. i mě. Někdo mi vybílil komplet vše co jsem měl na Binance kartě. Binance mi následně všechno vrátila zpět.


Offline - Přeborník Profil 
3. 5. 2022 09:32 Odeslat příspěvek
Muzete poslat referenci? Tohle mi primomina spise typicky scam a unik dat karty po placeni na nejakem pofidernim webu a ne primo uniku z Binance. Kdy k tomu doslo a kde bylo predtim karta pouzita?


Offline - VIP uživatel Profil 
3. 5. 2022 10:10 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
AML bylo z ktere strany? Crypto te preventivne naprasilo FS?


AML není o tom, že někdo někoho "napráší" na FS (v tom ale nevidím nic špatného, naopak). Takto to nefunguje. AML je o doložení původu prostředků a celkové identifikaci klienta. Pokud není úspěšně ukončeno, následuje výpověď smlouvy a možný, ale ne nutný report místně příslušenému daňovému úřadu (litevský, maltský apod.) Až ten teprve může/nemusí informovat ten český. Ten si pak může detailně jednotlivé transakce proklepnout více a když už to bude dělat, projede si všechny příjmy daňového poplatníka.

Jenže o daně tu nejde, FS je toto úplně fuk, pakliže jsou správně vykázané zisky. (Což u mne jsou, daním vše, co "vydělám" a doporučuji to i ostatním ;-))

AML je o "praní špinavých peněz", je to regulatorní nařízení a pakliže by se neprovedlo, hrozí odejmutí licence danému subjektu. Tak proto u některých velkoobjemových transakcích holt je častější.

AML u mne probíhalo u všech zúčastněných stran, tj. Crypto.com, Curve, Zen.com, Revolut a ještě u jednoho nejmenovaného českého subjektu, jehož jméno je svaté, ale najdete ho v každé větší obci :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2022 13:32 Odeslat příspěvek
dalich píše
Já vidím toto. Kurzy EUR/CZK

2.5.2022, 18:24 hod.

Zen: 24,6907
Revolut: 24,7236

Používám placený tarif Platinum (4,99 € měsíčně)


Já vidím toto: Kurzy EUR/CZK
Za koruny nakupuji eura.

3.5.2022, 14:28 hod.
Zen: 24,7184
Revolut: 24,6960


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 5. 2022 17:45 Odeslat příspěvek
Tak koukam po vlně negativních reakcí opět změna :D

No Stake Active Stake
Ruby Steel 0% 1%
Royal Indigo /
Jade Green 0% 2%

Otázka je jestli ty 2% vzhledem k nutným převodům maji stále smysl...


Offline - VIP uživatel Profil 
5. 5. 2022 17:55 Odeslat příspěvek
Ale strop cashbacku zůstal.

-- 5. 5. 2022 18:57 --

George_76 píše
Otázka je jestli ty 2% vzhledem k nutným převodům maji stále smysl...

Bez stropu je to pořád 12 000 Kč, že :) Se stropem to moc smysl nemá.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 5. 2022 06:44 Odeslat příspěvek
I strop se mění, ale je pravda že trochu vyměkli, tady je aktuální shrnutí, tedy pokud se to ještě nezmění :-)

https://www.mesec.cz/clanky/crypto-com- ... ane-strop/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2022 07:28 Odeslat příspěvek
Stejně ale mám pocit, že rozdíl nakup/prodej CZK/EUR vuci 2% cashback vyjde skoro nastejno, takze z placeni crypto card uz clovek nebude mit nic... mě opravte pokud se pletu...


Offline - Nadšenec Profil 
6. 5. 2022 07:39 Odeslat příspěvek
nákup eur uděláš na revolutu, moneta směnárně, roklen, zen (devizovka, cokoliv) a při utrácení eur (platba v cz obchodě v korunách a strženo z eur v crypto com appce) máš ztrátu cca 0,7% maximálně, takže z 2% cashbacku pořád zůstane více než 1% z cz kreditek a stále záleží, jak vidíš vývoj CRO a co s ním děláš, když bys dostal cashback při ceně CRO 5 centů a prodal ho až za dolar, tak máš cashback vlastně 20 násobný (ale jasný, cashback z cz kreditky můžeš použít na nákup jiné investice a si na tom stejně)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 75  Další stránka
Stránka 62 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies