FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Návštěvník Profil 
9. 9. 2020 09:34 Odeslat příspěvek
pobert píše
Funguje vám přidání karty? Vyzkoušel jsem několik a vždy to bylo vydavatelem karty zakázáno. Airbank, Revolut, Twisto, přes Curve...

Moneta mi funguje
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
9. 9. 2020 11:47 Odeslat příspěvek
Jonas D píše
Dnes do aplikace přidali CZK

Jako že je možné vést účet v CZK a dobíjet ho v CZK?

Btw, byly tu zmíněné šílené poplatky za zrušení, převydání karty, neaktivitu, atd. Máte někdo link na sazebník poplatků? Nic jsem nenašel.


Offline - Diskutér Profil 
9. 9. 2020 13:39 Odeslat příspěvek
EUR, AUD, GBP - korunu nikde nevidím...


Offline - Návštěvník Profil 
9. 9. 2020 17:48 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Jonas D píše
Dnes do aplikace přidali CZK

Jako že je možné vést účet v CZK a dobíjet ho v CZK?

Btw, byly tu zmíněné šílené poplatky za zrušení, převydání karty, neaktivitu, atd. Máte někdo link na sazebník poplatků? Nic jsem nenašel.


Nákup kryptoměn je teď možný v CZK https://blog.crypto.com/huf-czk-are-now ... o-com-app/
Sazebník je třeba přímo v aplikaci


Offline - Nadšenec Profil 
9. 9. 2020 19:58 Odeslat příspěvek
za kč je možné pouze nakupovat kryptoměny přes cizí platební kartu, crypto.com účet sloužící pro platby je dále možný jen v eur, gbp a aud


Offline - Diskutér Profil 
10. 9. 2020 05:37 Odeslat příspěvek
Kdo teď nedávno zažádal, za jak dlouho přišla karta?


Offline - Nadšenec Profil 
10. 9. 2020 13:37 Odeslat příspěvek
Tak další dnešní test mi opět potvrdil, že curve má lepší kurz ... zůstatek na crypto.com kartě je vedený v eurech, tudíž při platbě v českých korunách je naše snaha prodat euro co nejdráže (zaplatit méně eur).

placeno přes curve s nastavením crypto.com karty jako eurové (tj. výměnu korun na eura provedlo curve) 143,4 Kč a strženo 5,41 euro = 26.506 za euro
placeno přímo crypto.com kartou 3594,48 Kč a strženo 136,09 euro = 26.412 za euro


Offline - Diskutér Profil 
10. 9. 2020 14:50 Odeslat příspěvek
Jj, oni píšou, že mají kurz VISA. A ten nikdy není střed, ale tak 0,5 % od něj.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
Zvolil jsem ruby kartu,než přijde,zkusím SEPA platbu,pokud jsem to pochopil,tak musím nabít Fiat Wallet účet €,nikde nevidím VS nebo něco,jak si platbu přiřadí k mému účtu, jak to funguje?

Měsíční limit u ruby karty je 4,000 € pro platby kartou?
Pokud ten limit překročím,zaplatím navíc 0.5% směnný kurz?


Offline - Nadšenec Profil 
10. 9. 2020 19:11 Odeslat příspěvek
Celý ten účet kam to posíláš by měl být tvůj, takže to poznají prostě podle čísla účtu. Nabiješ to tím do Fiat Wallet.

Měsíční limit Ruby je €4000 pro platby kartou bez poplatku za směnu (tj. za ten Visa kurz), pak je to za +0,5% poplatek.


Offline - Diskutér Profil 
14. 9. 2020 08:43 Odeslat příspěvek
Jde vám do appky registrovat Curve karta? Registrační platbu mi to odmítne se zprávou v Curve: "Declined by issuer" nebo tak nějak. Změna podkladové karty nepomohla.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 9. 2020 20:05 Odeslat příspěvek
Curve karta mi také registrovat v Crypto.com applikaci nejde, se stejnou zprávou.
Při platbě na Tesco benzínce jsem dostal správně jen 3% nikoli 10%.
Odměnu za doporučení jsem dnes dostal 293 CRO (42$), když doporučený stakoval 1000 CRO. (Ač na stránce https://crypto.com/exchange/referral/program vidím jen 10$ pro 1000 CRO a jinde v aplikaci za 50$) Nevíte někdo, kde je chyba?


Offline - Diskutér Profil 
16. 9. 2020 04:49 Odeslat příspěvek
Prologer píše
Uvítací bonus za zřízení
- jedna z hlavních výhod je, že se dostane $50 uvítací bonus (cca 1100Kč) při použití doporučujícího kódu, pokud si zřídíte alespoň Ruby kartu
- pokud si tedy kartu zřídíte, vložíte tam těch 1000CRO bodů na půl roku, tak můžete rovnou vybrat $50.

Pokud tam chci zamknout např. 10000 CRO, to nemůžu k tomu použít i ten uvítací bonus? Uvítací bonus mi připsali hned po registraci, žádná karta ještě objednána nebyla. Ale uvítací bonus se mi zobrazuje v appce v Kč i když by měl snad být v CRO (jednu chvíli to ukazuje např. 1112 Kč, za pár hodin 1165 Kč, skáče to jak blázen), kde v apce lze vidět, kolik tam mám CRO a jak to CRO uzamknout?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 9. 2020 05:13 Odeslat příspěvek
Modré tlačítko dole uprostřed (symbol Crypto.com) a pak tlačítko vlevo nahoře Wallet. Zobrazí se zůstatek peněz i Crypto.
Ostatní tlačítka = další info o účtu.


Offline - Diskutér Profil 
16. 9. 2020 09:28 Odeslat příspěvek
Dík. A dá se tedy i ten registrační bonus v CRO použít k uzamčení CRO? Zdá se mi zbytečné kupovat přesně 10000 CRO, když tam už pár CRO mám.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 75  Další stránka
Stránka 4 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies