FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Návštěvník Profil 
7. 9. 2020 16:38 Odeslat příspěvek
Oficiální CZ/SK Telegramová skupina: https://t.me/Cryptocom_CZSK
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2020 17:47 Odeslat příspěvek
Samozřejmě je to každého věc, sám mám vrtkání to zkusit, ale aby to nedopadlo jako Arbolet...Na youtube je pár videí že by se mohlo jednat o scam..


Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
ROlda78 píše
tipuju, že ve všední den bude lepší CRV, o víkendu naopak Crypto

V dnešním testu od tomasvlasak ale vyhrálo Crypto ve všední den.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2020 18:04 Odeslat příspěvek
vyhrálo právě curve ... chci přece za stejnou částku v czk zaplatit raději méně euro než více :)


Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2020 18:24 Odeslat příspěvek
To já zas chci za stejnou částku Kč raději získat víc Euro, takže u mě vyhrává Crypto, ale každý to asi má jinak.
:D


Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2020 18:30 Odeslat příspěvek
Hele zamysli se nad tim chvili ... :)


Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2020 18:34 Odeslat příspěvek
Přemýšlím o nabíjení Crypto přes Curve částkou 500 Kč. Nebo to nejde? Ale to je asi lepší nabíjet Eury z Crypto.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2020 20:56 Odeslat příspěvek
Nemohu se zaregistrovat,přijde vertifikační SMS kód,ten zadám do aplikace a dále se nic nestane.Mám android 10,zkoušel jsem vymazat data aplikace,zaregistrovat se znovu na nový email a nové tel. číslo,nic nepomohlo.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2020 21:24 Odeslat příspěvek
suram píše
To já zas chci za stejnou částku Kč raději získat víc Euro, takže u mě vyhrává Crypto, ale každý to asi má jinak.
:D

crypto.com je pouze v eurech, tam zůstatek v kč nejde mít

já dělal test, že jsem platil v korunách a tím pádem raději volím možnost, aby zaplacená pětistovka mě stála méně euro z mého eurového účtu, takže je lepší curve


Offline - Diskutér Profil 
8. 9. 2020 04:36 Odeslat příspěvek
OK.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 9. 2020 06:03 Odeslat příspěvek
comit píše
Nemohu se zaregistrovat,přijde vertifikační SMS kód,ten zadám do aplikace a dále se nic nestane.Mám android 10,zkoušel jsem vymazat data aplikace,zaregistrovat se znovu na nový email a nové tel. číslo,nic nepomohlo.


Pokud by to někomu dělalo, tak stačí udělat registraci na jiném mobilu a přihlásit se pak už jde. Oběma nám to dělalo na Xiaomi s MIUI 12.


Offline - Návštěvník Profil 
8. 9. 2020 12:36 Odeslat příspěvek
budu si zakládat, prosím o refferal - ideálně někdo zde na fóru zavedený a kdyby se chtěl podělit i o část svojí prémie, nezlobil bych se :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2020 15:44 Odeslat příspěvek
Návratnost investice při konstantní ceně CRO mi vychází například při útratě 9000 CZK měsíčně následovně:
    2% Ruby - 200+ % roční zisk (8$ cash back)
    3% Jade- 50+ % roční zisk (12$ cash back, spotify, netflix, 16% staking)
    4% Rose - 20+ % roční zisk (16$ cash back, spotify, netflix, amazon, 18% staking)
Co se týče návratnosti stakingu (20 %) a syndicate událostí (~5 % měsíčně z maxima):
    5000 CRO staking a 4000 CRO syndicate - 40+ % roční zisk
    10000 CRO staking a 7000 CRO syndicate - 40+ % roční zisk
    50000 CRO staking a 14000 CRO syndicate - 30+ % roční zisk
    100000 CRO staking a 35000 CRO syndicate - 30+ % roční zisk
Navíc je potřeba mít pro syndicate 5000 $ obrat za posledních 30 dní. Pokud obrat nemáte, stačí uměle vytvořit - týdně něco v ceně ~700$ koupit a hned prodat s minimální režií (třeba v páru, kde je spread pod 0.1%).

Crypto.com nejvíce vydělává na směnárně a v budoucnu čeká, že to budou půjčky. Na další 4 roky jejich finanční udržitelnost vidím (viz uvolňování CRO a business plán), pak si nejsem jist.

Rád pošlu referral kód a 50% z připsaného bonusu zpět.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 9. 2020 09:18 Odeslat příspěvek
Dnes do aplikace přidali CZK


Offline - Návštěvník Profil 
9. 9. 2020 09:27 Odeslat příspěvek
Funguje vám přidání karty? Vyzkoušel jsem několik a vždy to bylo vydavatelem karty zakázáno. Airbank, Revolut, Twisto, přes Curve...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 75  Další stránka
Stránka 3 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies