FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Fúze bank, pojišťoven nás čeká

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 4. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
Tak trinity nic neriskuje, půjčuje firmám já myslím ze proti zástavě v tom má lapčík asi ze založny zkušenost, karty nema, Spíš jsou u něj depozita na kterých muže tvořit zisk. Nerekl bych že takto nemůže růst ale pomalu. Řekl bych že ted jsou na tom špatně poskytovatele rychlých uvěrů, kde je ted obrovský zisk z let minulých gigantická ztráta a to je videt i na jinak výkonném HC. Prostě když se daří valí se penízky ale jak se to otočí počítáš v mínusu desítky procent. To je i důvod že já ted s investici do P2P tak rok počkám. Až se situace otočí.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
11. 4. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Klient ps píše
drkarel píše
Njn, taky je tu pár slabomyslnejch, zamindrákovanejch jedinců, co tu musí čas od času někoho bezdůvodně urážet, aby přežilo dalších pár dnů svého trudného života.
Mimochodem.
Kdo tu 5.4. psal, že Creditas (spolu s Trinity) jsou banky na odstřel? Nebyl jsem to náhodou já?
A jak to souvisí s tím, co jsem psal já, když už na to odkazuješ? Ale chápu, že nechápeš.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 4. 2021 12:19 Odeslat příspěvek
Třeba se jen bojí, že si ho lidi nebudou pamatovat vůbec? :D


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Diskutér Profil 
11. 4. 2021 23:14 Odeslat příspěvek
Asociace určitě karty nezakázala. Menší finanční instituce ale rozhodně zvažují, zda je nabidnout. Majitel Trinity již krátce po transformaci banky z kampeličky opakovaně veřejně uvedl, že jde hlavně o banku pro ukládání úspor. Později se banka vyjádřila, že kvůli zájmu klientů karty zavedou. Menší banky a fintech společnosti často karty nakupují od externích dodavatelů, v ČR nejčastěji od ČSOB. Není to levné, takže některé instituce si ani neplatí vlastní vzhled plastu a nabízejí originální design ČSOB (Artesa, dlouhá léta WSPK). Ani banky s vlastními kartami nemají vždy vlastní kartové centrum. Vše připravit, propojit a uvést do bezchybného provozu objektivně trvá.


Offline - VIP uživatel Profil 
11. 4. 2021 23:49 Odeslat příspěvek
Jak pise Delitzsch, i FIO mela hodne dlouho karty vydavane od CSOB, nez presli na vlastni.


Offline - Nadšenec Profil 
12. 4. 2021 10:53 Odeslat příspěvek
Ano, i MPÚ v minulosti poskytoval klientům v privátním bankovnictví karty RB.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - VIP uživatel Profil 
23. 6. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Dal jsem to sice jiz do vlakna Monety, ale nyni kopiruji i sem:

22.6.2021
Akcionáři Monety kývli na spojení s částí PPF, pak ale neschválili navržené financování
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... f-40364050


Offline - Administrátor Profil 
23. 6. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
A víš, že na to máme celé téma? - viewtopic.php?f=312&t=1313698
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #
Stránka 5 z 5 [ Příspěvků: 73 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies