FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Binance Card

Offline - Přeborník Profil 
17. 6. 2021 07:35 Odeslat příspěvek
Pouzivate nekdo Binance Card? Jake jsou kurzy, poplatky?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
17. 6. 2021 08:00 Odeslat příspěvek
Používám. Zkoušel jsem několikrát kontrolovat kurzy - srovnat s Crypto.com a přijdou mi úplně totožné. Našel jsem nějaké rozdíly na 4.desetinném místě, čili prakticky stejné. Navíc ty rozdíly byly jednou ve prospěch Binance Card, jednou ve prospěch Crypto.com Card, takže v průměru opravdu totožné.

Poplatky tam byly, myslím 0,9%, což bylo pochopitelně nepoužitelné, ale teď tam nejsou. Nevšiml jsem si žádného oznámení, že by je zrušili, ale prostě jsou 0%.


Offline - Přeborník Profil 
17. 6. 2021 11:47 Odeslat příspěvek
A jaky se pouziva kurz pri platbe v CZK, kdyz v Pay wallet jsou EURa? Cca kurz asociace?
A jaky je kurz, kdyz je tam nejake crypto(BTC)?jejich spotovy na burze +0,1% fee?

Jak jsem pochopil, pri platbach v eurozone se poplatek 0,9% neuctoval nikdy? Jenom kdyz dochazi ke konverzi z EUR na jinou menu?


Offline - Diskutér Profil 
17. 6. 2021 12:13 Odeslat příspěvek
Já platím v korunách a mám tam eura. Poplatek se účtoval někdy v lednu, kdy jsem to zkopušel poprvé, pak jsem to nechal být, nebylo to výhodné a zkusil někdy před měsícem. Poplatek nikde, tak jsem to začal používat.

V BTC jsem ještě neplatil (respektive BTC se mi ještě neodečítaly, zatím jen nějaké velmi drobné BNB, takže tam to fee moc nepoznám).


Offline - Nadšenec Profil 
17. 6. 2021 13:25 Odeslat příspěvek
To zní velmi dobře, taky zkusím. Máte někdo refkód, klidně bych se přes někoho zaregistroval.

Peníze tam dostáváte normálně SEPA převodem a následně se tedy platí v CZK s kurzem cca 0,3% od středu jako u Crypto?


Offline - Diskutér Profil 
17. 6. 2021 14:09 Odeslat příspěvek
Poslal jsem kód.

Přesně tak, SEPA platba, Binance umí okamžitou, takže když se to i pošle okamžitě, tak je to během chvilky tam.
Peníze se dají převádět mezi burzovou balancí a kartovou balancí bez omezení (ne jako u Crypto.com jen jedním směrem).

Po pravdě mě se to zdá lepší než 0,3% od středu, ale nevím přesně.


Offline - Přeborník Profil 
17. 6. 2021 14:14 Odeslat příspěvek
Jj, z Revolutu jsou na Binance(take opacne) EURa v radu vterin...

Dava karta bonusy i pri vyberu z ATM nebo dobiti revolutu?


Offline - Přeborník Profil 
20. 6. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Non-EUR transakce pouzivaji kurz VISA asociace, bez poplatku a prirazky.
Vybery z ATM jsou zdarma (denny limit 290€), take bez poplatku

EUR platby musim jeste vyzkouset, ale sazebnik je trochu zmatecny(up to 0.9% conversion fee 0)

Příloha
fees.png
fees.png
[ 114.31 | Zobrazeno 122 krát ]



Offline - Nadšenec Profil 
20. 8. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
Taky se vám ode dneška objevilo, že se platí poplatek 1,8% při dobití z debetní karty?
Ještě ve středu to bylo zdarma a dneska už mi to hlásí takhle poměrně vysoký poplatek. Tím ta karta uplně ztrácí smysl.

Napadá vás, jak tam dostat peníze jednoduše zdarma? Nabízí to P2P deposit, ale to mi přijde dost riskantní (využívat k depositu nějakého člověka). A pak jedině někde jinde koupit kryptoměnu a pak si to sem přeposlat, ale to je dost opruz.


Offline - Přeborník Profil 
20. 8. 2021 17:52 Odeslat příspěvek
Otevřít Advcash account,deposit SEPA za 1€, poté zdarma na binance.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 8. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Super, díky! Zkusím to přes ně.
Dělají nějak problémy když se přes ně jen takhle přeposílají peníze?


Offline - Návštěvník Profil 
20. 8. 2021 20:24 Odeslat příspěvek
Malý tip pro zkušenější uživatele Binance.. BNB plně zahedgovat shortem na futures.. (ale pozor na riziko likvidace pří rychlém růstu ceny BNB)
Mám zatím na zkoušku 5% cashback a vše funguje perfektně. ;)


Offline - Nadšenec Profil 
31. 8. 2021 16:21 Odeslat příspěvek
Jak dlouho vám trvá nabití Advcash? Poslal jsem jim tam peníze minulý čtvrtek a stále tam nejsou.


Offline - Přeborník Profil 
1. 9. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
Zatim jsem tuhle sluzbu nevyuzil, dal jsem to jako priklad depozitu zdarma na Binance.

Osobne ale pouzivam crypto, ktere poslu na Binance, vymenim na burze na EURa a pote naplnim funding wallet(oplati se to lepe, nez naplnit kartu cryptem a zmenu na eura nechat provest systemem automaticky az pri platbe kartou, je tam o nejake to necele procento horsi kurz)


Offline - Diskutér Profil 
3. 9. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
AdvCash jsem taky uvažoval, ale vidím, že to je asi na nic...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 1 z 5 [ Příspěvků: 62 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies