FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

PLUTUS - náhrada crypto.com?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 6. 2022 16:21 Odeslat příspěvek
Ahoj,
máte už někdo zkušenost s použitím karty Plutus přes Curve v CZ?
Kartu již mám delší dobu. Na účtu Curve mám některé platby, které bych mohl přes Go back in time přehodit na Plutus kartu k získání cashbacku.
Ale nevím, jestli se cashback za tyto platby započítá, nevím, jestli nebudou nějaké kurzové prolémy a fee a pak poslední věc - nevím, jestli když použiju při zapnutém perku Lidl přes Go back in time, obdržím odměnu za nákup zde, nebo ne.
Díky předem za odpovědi na dotazy.
Radim
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 6. 2022 16:32 Odeslat příspěvek
Co je Plutus? Nějaká cryptoměna?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 6. 2022 16:35 Odeslat příspěvek
zjevne s Curve nejak spolupracujou, tak bych cekal, ze se ty platby zapocitaji


Offline - Inventář Profil 
7. 6. 2022 16:37 Odeslat příspěvek
@jjrr: Ano, Plutus je kryptoměna a zároveň platební appka s kartou.


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 6. 2022 16:39 Odeslat příspěvek
Kolik musím investovat a kolik dostanu za použití něčího referalu?


Naposledy upravil jjrr dne 7. 6. 2022 16:48, celkově upraveno 2


Offline - Inventář Profil 
7. 6. 2022 16:45 Odeslat příspěvek
Musíš složit deposit 20EUR, které pak můžeš utratit, až ti ta karta přijde.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 6. 2022 18:14 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Kolik musím investovat a kolik dostanu za použití něčího referalu?

Dostaneš PLU v hodnotě 10 EUR. Aby sis je mohl vybrat v €, tak je potřeba zaplatit poplatek myslím 15 nebo 20? €. To znamená, že se vyplatí vybírat až větší částku. Získání vyšší částky na odměnách trvá nějaký čas a hra se tedy jmenuje dostaň PLU ven dřív, než spadne na hodnotě :) Dále tam byl nebo je? z důvodu nízké likvidity denní limit 30€, které lze vybrat. Kdo si tedy uloží v PLU vyšší částku, tak mu to zkomplikuje a pozdrží výběry.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 6. 2022 06:03 Odeslat příspěvek
Pozor, odmeny sa započítajú až keď platba nie je v stave pending, až po jej zaúčtovaní, tak aby ste nespravili rovnakú chybu ako ja - Mám perk SHELL, zaplatil som kartou posledný deň v mesiaci a zaúčtovaná platba bola až druhého následujúci mesiac, čiže mi to započítalo až tú odmenu v ďalšom mesiaci (čiže o jednu som tým pádom prišiel - nie je to ako u crypto.com, že sa objaví hneď)


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 6. 2022 06:21 Odeslat příspěvek
Ta odměna je jen za první platbu v měsíci u zvýhodněného obchodu? Že z první platby dají bonus 10 Euro? Je někde seznam takto zvýhodněných obchodů?


Naposledy upravil jjrr dne 8. 6. 2022 06:33, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
8. 6. 2022 06:30 Odeslat příspěvek
neviem, či len za prvú platbu, píšu, že 10 eur/mesiac, tak netuším - neskúšal som, či vezme aj dve platby po 5 eur. Pre istotu urobím nákup nad 10. obchody sú v aplikácii, kde si vyberáš, aké chceš (podľa počtu perks): tesco, lidl, sainsburys, aldi, potom je to airbnb, booking,shell,uber, starbucks, just eat, uber eats, deliveroo plus, ebay, asos, dalej apple credit, prime amazon - tieto všetky sú za 10€ na mesiac. a potom 100% rebate - disney+, apple one, spotify a netflix.
Aj keď píšu, že 100% rebate, mám pocit, že je to tiež do max 10 eur na mesiac (čiže ked si vyberieš najvyšší netflix, tak nebude preplatený celý


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 6. 2022 06:33 Odeslat příspěvek
A karta je jen na měnu Euro? Jaký má kurz vůči platbám v CZK? Nabíjení karty lze dělat SEPA platbou bez poplatku?


Offline - Nadšenec Profil 
8. 6. 2022 06:34 Odeslat příspěvek
pri účte zadarmo máš 3% cashback a 1 perk. Ja som si vzal platený účet za 4,99, kde je 3% cashback a 2 perks. Jasné, vracajú to v PLUTUS krypto, ktovie, ako to bude kolísať, ale keďže neplánujem to hneď zamieňať ale chcem si to nechať do budúcna, tak uvidím. čiže bez akéhokoľvek riskovania zadarmo - 10€ v plutus, ja mám za 4,99 2 perks, čiže 20€-4,99 za kartu, takže 15... Ale ako hovorím - ktovie, ako sa tá krypto bude dalej vyvíjať...

-- 8. 6. 2022 07:34 --

žiaľ, je len na euro. dokonca ak kartou platíš mimo euro - čiže napríklad v czk, je tam nejaký blbý poplatok, čiže asi sa v čr oplatí len cez curve card

-- 8. 6. 2022 07:36 --

jjrr píše
A karta je jen na měnu Euro? Jaký má kurz vůči platbám v CZK? Nabíjení karty lze dělat SEPA platbou bez poplatku?

ja mám platby v eur cez sepa bez poplatku, ale čo sa týka českých korún, tu by mal poradiť niekto z ČR, ak to už niekto využíva


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 20:54 Odeslat příspěvek
Ja dlouho vám trvalo, než vám ta karta přišla? Opravdu to trvá těch 19 týdnů!?


Offline - Diskutér Profil 
11. 6. 2022 23:33 Odeslat příspěvek
Já už pár týdnů čekám. (a ještě nepřišla)


Offline - Nadšenec Profil 
16. 6. 2022 05:53 Odeslat příspěvek
takže oprava môjho príspevku o zmene výhod (perks). v aplikácii je záložka, kde máte aktuálne výhody - tie meniť samozrejme nemôžete a výhody na nasledujúci mesiac - tie si môžete meniť počas aktuálneho mesiaca kedykoľvek, zamknú sa až tuším prvého v mesiaci, kedy sa môžu výhody využívať.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Další stránka
Stránka 2 z 86 [ Příspěvků: 1283 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies