FinExpert.cz

Přihlásit se
Elektronická měna E-GOLD

Offline - Návštěvník Profil 
24. 7. 2005 14:47 Odeslat příspěvek
E-Gold

Společnost se zabývá prodejem a nákupem zlata na internetu. Peníze jsou podloženy zlatem, takže nepodléhají zásadně inflaci. E-gold je bezpečný (128b šifrování), jednoduchý a je zdarma. Platíte 1% z převáděné částky.

Home
http://www.e-gold.com/e-gold.asp?cid=2125572

Registrace
https://www.e-gold.com/newacct/newaccount.asp?cid=2125572
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 4. 2006 12:25 Odeslat příspěvek
Směna e-goldu přímo z Kč bankovního účtu, převod do 24 hodin. Nejjednodušší možnost, jak koupit zlato. Můžu vřele doporučit!

http://www.goldexchange.eu/


Offline - Návštěvník Profil 
29. 4. 2006 13:05 Odeslat příspěvek
Více o exchange se také můžete dozvědět na mých stránkách. Je zde také návod jak je možné si takto přes internet vydělat.. :idea:


Offline - Administrátor Profil 
29. 4. 2006 13:20 Odeslat příspěvek
postcd píše
E-Gold

..... Peníze jsou podloženy zlatem, takže nepodléhají zásadně inflaci..... i/quote]


To byly bankovky původně taky. Já ještě pamatuju, když na našich bankovkách byla věta "Bankovky jsou kryté zlatem a ostatními aktivy Státní banky československé" - i když už to dávno nebyla pravda.

Bohužel každá firma musí někde sítlit a nedělám si iluze, že pokud by to stát, ve kterém sídlí, potřeboval, tak že jim to zlato jednoduše zabaví.

Ještě pochopím, když si někdo koupí nějaké zlato "na horší časy" a zakope si ho doma na zahradě, nebo ještě lépe nechá si z něj udělat nějaký šperk. Navíc když zlata je takové kvantum.

Jenom pro zajímavost: "Za posledních padesát let bylo ve světě vytěženo víc zlata než za pět předcházejících tisíciletí. Před dvaceti lety se roční těžba zlata pohybovala kolem tisíce tun, dnes už to jsou zhruba tři tisíce tun za rok. " Zlato je úplně všude. Např. v možské vodě je 100 krát víc zlata, než součet všeho zlata, které lidé na světě dnes vlastní."

Zemské jádro je úplně "napěchované" zlatem. Čím vyšší je cena zlata, tím rentabilnější jsou nové způsoby těžby. Navíc nikdo neví co objevíme třeba na jiných planetách. Zlato určitě nikdy nebude bezcené, ale jako na 100 % jistotu bych na něj nespoléhal. Ale 100 % jisté není dneska nic :-) Dneska sice roste, ale to se může doslova "přes noc" změnit.

Když už bych se rozhodl investovat do drahých kovů, tak bych si spíš vybral stříbro. Je "levné", tedy nějaké nové způsoby těžby moc nepřicházejí v úvahu a dlouhodobě se ho spotřebovává víc, než se těží.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies