FinExpert.cz

Přihlásit se

Verifikacia Moneybookers s Visa classic

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 6. 2006 14:21 Odeslat příspěvek
Zdravim,
Chcel som si verifikovat MB ucet s visou. Cele to ma prebiehat tak ze MB mi ztrhne z uctu od 1 po 3 eura a ja im mam napisat kolko mi ztrhli...Dnes vidim v obratoch -51.89 skk a teraz ten problem..

Ako to dam na eura? Vydelil som to kurzom stred ci uz z dnesneho dna alebo z dna kedy sa objavila na ucte rezervacia (38.11, 38.23) a stale mi vychadza 1.36eura tak som to tam napisal avsak MB to odmietlo.
Neviete kde moze byt problem pripadne akym kurzom to mam delit?
Poslední příspěvek

Offline - VIP uživatel Profil 
26. 6. 2006 08:42 Odeslat příspěvek
A vaše banka vám neukázala, v jaké měně a výši byla původní transakce, než se převedla do SKK? Např.
Moneybookers...GB.EUR 1,36....................SKK 51,89

Pokud to tak na výpisu není, zeptejte se na pobočce banky, banka ví, jaká částka to byla.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2006 14:50 Odeslat příspěvek
ja sa ospravedlnujem za tuto otazku, IB pouzivam len kratko tak som nevedel ze tam su este aj dalsie skryte detaili tej transakcie..samozrejme bolo to tam ale na druhej strane IB od unibanky nie je prilis intuitivne.
Imho radsej sa nebudem stazovat na neprehladnost ptz budem rad ked to IB vobec pojde...zatial z desiatich pokusov asi 3x bolo off

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies