FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ING konto

Offline - Inventář Profil 
2. 10. 2021 21:46 Odeslat příspěvek
Proč držet? Pro kreditku není běžný RB účet ani podmínkou, ani žádnou jinou výhodou (třeba z hlediska rychlosti splácení či jinak). Sám jsem měl v RB nejprve jen holou kreditku a účet až pak dodatečně v rámci jedné z akcí.
Edit: jo už chápu, myslíš asi ne kvůli existenci kreditky, ale kvůli čerpání odměn z ní, že? Tak to je fakt, když jsem měl kreditku samotnou, šlo to tehdy čerpat přímo jako její splátku, ne nutně zvlášť na běžný účet jako dnes. Pak jasné.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2021 22:31 Odeslat příspěvek
Po převodu převedených peněz z ING přemýšlím o zrušení BÚ, neboť mám KK, která nic nevrací mimo KFC, kde je vratka přímá snížením platby o 10 %.
PS: jak jsem již psal dříve, z RB jsem zmizel v minulosti zcela 2x a s převodem souhlasů s inkasy a důchodem z Equa nebudu čekat až nastanou při převodu do RB problémy a převedu je zavčas do jiné banky než RB ... :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 10. 2021 03:37 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Edit: jo už chápu, myslíš asi ne kvůli existenci kreditky, ale kvůli čerpání odměn z ní, že? Tak to je fakt, když jsem měl kreditku samotnou, šlo to tehdy čerpat přímo jako její splátku, ne nutně zvlášť na běžný účet jako dnes. Pak jasné.

Přesně tak.


Offline - VIP uživatelka Profil 
4. 10. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
Dobrý den, Mirku,
Je nám líto, že již u nás nespoříte, ale chápeme, že každý může využít nabídku dle svých priorit. Avšak co nás mrzí je, že přemýšlíte nad zrušením účtu kvůli důvodu, který nenastal a v tuto chvíli je pouhou Vaší domněnkou. Je zbytečné se bát dopředu něčeho, co vůbec nemusí přijít.
Přeji hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 10. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
@Linda z RB
Bude RB nejak upravovat nabidku sporeni 1% na 1 rok (do 300 tisic Kc) pro klienty ING?
A pokud ANO, v jakem zhruba casovem horizontu.

Nyni po patecni zmene urokovych sazeb je to totiz jiz nevyhodna nabidka.


Offline - Diskutér Profil 
5. 10. 2021 21:31 Odeslat příspěvek
Linda z Rb píše
Dobrý den, Mirku,
Je nám líto, že již u nás nespoříte, ale chápeme, že každý může využít nabídku dle svých priorit. Avšak co nás mrzí je, že přemýšlíte nad zrušením účtu kvůli důvodu, který nenastal a v tuto chvíli je pouhou Vaší domněnkou. Je zbytečné se bát dopředu něčeho, co vůbec nemusí přijít.
Přeji hezký den, Linda z Raiffeisenbank

Dobrý den Lindo z RB,
určitě nemyslíte vážně ponechat na vašem BÚ peníze z ING na 1 %, když mně konkurenční banka nabízí 1,58 %.
Přemýšlím po mé migraci inkas, důchodu a TP z Equa do jiné banky než RB zrušit nejenom BÚ v RB, ale i všechny účty v Equa než je převedete pod vás a zlikvidujete to co zbude na Equa bance klientsky přívětivé ještě před převodem do RB.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 10. 2021 10:56 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Po převodu převedených peněz z ING přemýšlím o zrušení BÚ, neboť mám KK, která nic nevrací mimo KFC, kde je vratka přímá snížením platby o 10 %.
PS: jak jsem již psal dříve, z RB jsem zmizel v minulosti zcela 2x a s převodem souhlasů s inkasy a důchodem z Equa nebudu čekat až nastanou při převodu do RB problémy a převedu je zavčas do jiné banky než RB ... :-)


nevím jestli si to nepleteš ale v KFC už slevu 10% na kreditku RB neuplatníš. Prý to zrušili mi bylo nedávno řečeno.


Offline - VIP uživatelka Profil 
6. 10. 2021 13:56 Odeslat příspěvek
Zedna1 píše
@Linda z RB
Bude RB nejak upravovat nabidku sporeni 1% na 1 rok (do 300 tisic Kc) pro klienty ING?
A pokud ANO, v jakem zhruba casovem horizontu.

Nyni po patecni zmene urokovych sazeb je to totiz jiz nevyhodna nabidka.


Dobrý den,
klientům ING nebudeme do zvýhodněného úročení běžného učtu zasahovat. Vše zůstává tak, jak je popsáno v pravidlech reklamní akce.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank

-- 6. 10. 2021 15:06 --

Dobrý den, Mirku,
Vaše rozhodnutí využít jinou nabídku chápeme a plně respektujeme. Jen je znovu zbytečné se bát dopředu. Chápeme, že Vaše obavy mohou vznikat z nedostatku informací, jak bude probíhat převod inkas a důchodu aj. z Equa bank. Jak jsme již psali i do jiných vláken, děláme vše pro to, aby prováděné změny neměly negativní dopad na klienty. Aby přechod byl co nejhladší. Abychom spojili to nej z Equa bank a RB a VŠICHNI klienti, díky budoucí společné a rozšířené nabídce produktů a služeb, získali maximální množství dalších výhod.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Poslední varování Profil 
6. 10. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
To zvýhodněné úročení běžného učtu už ale v současnosti není nijak zvýhodněné oproti současnému úročení v některých jiných bankách.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Diskutér Profil 
6. 10. 2021 21:18 Odeslat příspěvek
Dobrý den Lindo z RB,
děkuji za uchlácholování, nebojím se, jen chci předejít nečekaným nepříjemným situacím.
Již jsme spustili vlastní proces migrace, nový účet pro zasílání důchodu založen včetně potvrzení změny pro ČSSZ. Navést několik TP a souhlas s inkasy na nový účet mně trvalo i s kontrolou cca 2 hodiny. Zbývá jen změnit přes weby na stránkách dodavatelů energii, vody, mobilních služeb a Internetu číslo účtu pro inkasa záloh, nedoplatků a zasílání přeplatků, což provedu až proběhnou všechny inkasní platby tento měsíc.
Pak se budu jen z povzdálí dívat na převod Equa do RB a očekávat nabídku zrušení všech účtu v Equa u mě i manželky ze strany RB.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344  Další stránka
Stránka 341 z 344 [ Příspěvků: 5153 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies