FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ING konto

Offline - Diskutér Profil 
18. 12. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Taaak :-D "SAMOZŘEJMĚ"
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
18. 12. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
Taky jsem to svého času pochopil jako průšvih - manželka mi to interpretovala telefonicky. Tak jsem tam pár stovek poslal a účet okamžitě zavřel. Na takovýhle moresy nejsem zvědavý.


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 12. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
Já mám u RB neustále nulový zůstatek a nikdy mi nic takového nepřišlo. Co si na ten BU pošlu, to ten samý den odešlu. Možná to je tím, že zásadně vypínám a zakazuji všechny informativní emaily a zprávy z bank u všech svých účtů, považuji to za spam.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 12. 2021 08:09 Odeslat příspěvek
Jak je to se zrušením účtu u RB? Přecházel jsem z ING a nějak neplanuju nechávat tam ty peníze delší dobu. Počkám až uběhne rok od převodu z ING a peníze půjdou jinam. RB už dál využívat nebudu, tak za mě by bylo nejlepší účet úplně zrušit.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 12. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
Na nic nečekej, dávno jsi si měl převézt peníze na lépe úročený spořák, témat tu je několik, trinity, creditas, moneta atd... všude lépe než u RB. A RB? Klidně si ji nech, nic to nežere...


Offline - Poslední varování Profil 
27. 12. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
My co máme účet v RB na základě převodu peněz z ING tak je to normální běžný účet (chytrý účet) s tím, že nám na 1 rok slíbili úrok na něm 1%. Peníze tam nejsou nijak blokované a kdykoliv je možné je převést kdekoliv jinam, ale účet kvůli tomu rušit není třeba a to i kdyby na něm zůstalo 0 Kč. Je to prozatím bez jakýchkoliv poplatků za vedení a tak se zrušením není třeba nijak spěchat. My co nám není jedno jakým úrokem se nám peníze v bance úročí už je dávno máme převedené jinam kde nám je úročí mnohem větším úrokem.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 12. 2021 13:07 Odeslat příspěvek
Není to náhodou vázaný tím, že tam ty peníze musí být rok, jinak o vstupní bonus a úroky přijdeš?


Offline - Poslední varování Profil 
27. 12. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
jirka mz:
Ne, není. Alespoň o něčem takovým nic nevím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 12. 2021 15:43 Odeslat příspěvek
Teď mi pišla SMS z RB že mám na účtu míň než 300Kč a že je mám doplnit abych se nedostal do záporu. Nevíte co to může znamenat? Peníze jsem už dříve převedl pryč ale o nějakém minimálním zůstatku netuším.
Dík


Offline - Inventář Profil 
27. 12. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
To jen pro uklidnění lidí posílají tuhle poplašnou zprávu. Účet zruš, budeš mít pokoj, je na nic, stejně jako celá Rb.


Online - Diskutér Profil 
27. 12. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
No taky nad tim premyslim, uz jen proto, ze se ani nemuzu (nevim proc) ani prihlasit. Sami tvrdili, ze zadne zasadni navysovani nebude.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 12. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
Takže je možné všechny peníze převést z RB do jiné banky? Převodem z ING jsem se ničím nevázal. Na RB zůstane 0 Kč a účet mohu nechat?


Offline - Nadšenec Profil 
27. 12. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
Ano, také jsem to tak udělal, jakmile bylo jinde více než 1% p.a. ... Teď mám pár měsíců vynulováno a zatím nemám v úmyslu rušit, když to nic nežere ... a sms jsem zatím žádnou nedostal :'( :-D


Offline - Inventář Profil 
28. 12. 2021 07:08 Odeslat příspěvek
@petrmegac:
Něco podobného posílá formou notifikace i Revolut, když zůstatek poklesne pod určitou hranici (tam tuším 200 či také 300), řada dalších bank takto upozorňuje pak spíše u kreditek, když je rámec téměř vyčerpán, a nabízí jeho navýšení (třeba rovněž RB). Prostě některé banky mají o své klienty "strach", že by mohli jejich účet přestat využívat, když tam mají tak málo peněz k dispozici, a tím by mohli dané bance omezit zisky :D (tedy buď v klidu, nic z tohoto upozornění neplyne).


Offline - Diskutér Profil 
28. 12. 2021 09:05 Odeslat příspěvek
Při první příležitosti jsme peníze převedli do jiné banky na výše úročený účet. BÚ máme již několik měsíců na čisté nule a žádná informace o poklesu pod 300 Kč nám nedošla.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 340, 341, 342, 343, 344  Další stránka
Stránka 343 z 344 [ Příspěvků: 5153 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies