FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ING konto

Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2007 09:00 Odeslat příspěvek
To je divný, mě se neptali, naopak mi říkali, že pro podnikání bych ho mít nesměl, že je jen pro fyzický osoby. Ale zakládal jsem to na pobočce, ne poštou. Asi bych ho prostě neuvedl, jako ho neuvádím u soukromýho účtu v bance...
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
31. 5. 2007 10:55 Odeslat příspěvek
https://www.ingkonto.cz/cz/sac3/show.do ... design=new

je to úplně dole


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2007 11:29 Odeslat příspěvek
Já bych tipoval, že je to pro případ, že byste byl daňovým rezidentem jinde než v ČR, ale radši bych si to ověřil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 5. 2007 22:15 Odeslat příspěvek
Když jsem si přečetl ten text, co je malými písmeny, pochopil jsem z toho, že tuto kolonku vyplňují jen osoby, které "neplatí daně" v ČR, ale jinde. Tuto položku bych nevyplnil.


Offline - Diskutér Profil 
31. 5. 2007 22:23 Odeslat příspěvek
[quote="Ondřej_hn";Když jsem si přečetl ten text, co je malými písmeny, pochopil jsem z toho, že tuto kolonku vyplňují jen osoby, které "neplatí daně" v ČR, ale jinde. Tuto položku bych nevyplnil.c/quote]

Už se stalo :(

Já to vyplňoval přes internet a nechtělo mě to pustit dál, dokud to nevyplním. Radši si do banky zajdu a zeptám se o co jde. Doufám, že účet nechtějí hlásit na finančák, nebo se z toho picnu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 8. 2007 15:05 Odeslat příspěvek
Ahoj, rád bych se zeptal, zdali máte někdo zkušenosti se založením ING konta přes internet. Mě to uskutečnit nelze, protože podmínkou registrace je rozklikání odkazů s podmínkami použití atd., jenže mě tyto odkazy rozkliknout nelze, protože mě to napíše,že server je nedostupný a když dám dokončit nebo pokračovat, tak mi to píše, že jsem si ty odkazy ještě neprohlédl a nepustí mě to dál. Už jsem jim psal mejla, ale zatím nikdo neodpověděl.


Offline - Administrátor Profil 
14. 8. 2007 16:24 Odeslat příspěvek
Já to zakládal před několika lety a na problém jsem nenarazil.
Každopádně mají bezplatnou linku, tak by neměl být problém uzavřít to po telefonu, ne? 800 159 159


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 8. 2007 08:09 Odeslat příspěvek
A má ING konto ze zákona pojištěné vklady, jak je k tomu u ostatních tuzemských bank nebo to funguje v případě spořícího účtu jinak? Nějak jsem se k této informaci nemohl na netu dostat...díky za odpověď.


Offline - Diskutér Profil 
21. 8. 2007 09:36 Odeslat příspěvek
https://www.ingkonto.cz/cz/o-ing-kontu/ ... informace/

Vysoká bezpečnost :

* peníze mohou být převedeny pouze na vámi předdefinované účty,
* jsou spravovány jednou z největších finančních institucí na světě,
* vklady do ekvivalentu 20 000 EUR jsou pojištěny ve 100% rozsahu

Je to pojisteno podle nizozemske legislativy, takze na nizsi castku, ale dostanete vsechno, ne jenom 90%


Offline - Návštěvník Profil 
22. 8. 2007 11:34 Odeslat příspěvek
Od duverneho zdroje se mi doneslo, ze ma byt uroceno ING konto 2.25% a taky, ze se ocekava vetsi inflace


Offline - Diskutér Profil 
22. 8. 2007 13:42 Odeslat příspěvek
Já bych tomu i věřil, i když jsem navrhoval jen 2,2% (v jiné diskusi) :-)


Offline - Administrátor Profil 
23. 8. 2007 06:49 Odeslat příspěvek
Jo, pry ode dneska. Vcera jsem se to (nahodou) dozvedel přímo v "Oranžovém domě".


Offline - Návštěvník Profil 
28. 8. 2007 15:43 Odeslat příspěvek
Urok z vkladu je zdanen 15%, coz jsem se dozvedel az z vypisu.


Offline - Administrátor Profil 
28. 8. 2007 16:36 Odeslat příspěvek
To je tak vždy, bez ohledu na banku a produkt.


Offline - Inventář Profil 
28. 8. 2007 17:29 Odeslat příspěvek
Kromě stavebního spoření. Co vím, vláda modrozlodějů navrhovala zdanit i to. Radši jsem zatím ani nezkoumal, jestli to v té pseudoreformě, jejímž jediným cílem je dohnat střední třídu k žebrácké holi nebo do náruče komunistů, skutečně je.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 344  Další stránka
Stránka 2 z 344 [ Příspěvků: 5153 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies