FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ING konto

Offline - Pokročilý Profil 
2. 9. 2019 14:24 Odeslat příspěvek
V ING si mohou založit nový SÚ 2 % na 4 měsíce do 300 kKč i ti, co již dříve SÚ měli a zrušili jej, alespoň dle pracovníka infolinky.
Poslední příspěvek

3. 9. 2019 19:14 Odeslat příspěvek
Tak abych někoho zbytečně nenavnadil. Volal jsem na infolinku pro jistotu 3x, pokaždé poněkud jiné informace o SÚ. Nakonec jsem si přečetl podmínky prodloužené promoakce:
https://www.ing.cz/files/konto/pravidla ... i-2019.pdf
Tedy založit nový SÚ u těch, co jej v minulosti zrušili ano, ale zvýhodněné úročení předpokládám ne.

5. 9. 2019 10:32 Odeslat příspěvek
Včera u mě SMS i e-mail, že jsou doklady ok a mám k plné aktivaci poslat 1 Kč. U manželky jsem s doklady poslal i 1 Kč, v IB se objevila následující den jako aktivační platba. Nedošla ale žádná SMS ani e-mail. Včera hovor s infolinkou: Korunu vám vrátíme, pošleme info o schválení dokladů a vyzveme vás znovu k zaslání 1 Kč. Za cca 2 hodiny vidím v IB zprávu, že můžeme na účet posílat vklady. :-)
Došel jsem k závěru: ING infolinka = ztráta času. :-(

-- 5. 9. 2019 12:28 --

Je tu někdo, kdo zakládal ING konto v rámci akce 2 % na 4 měsíce do 300 kKč červenec - srpen nebo září 2019?
Pokud ano, kdy se vám objevilo úročení 2 % v parametrech účtu v IB?

Offline - Diskutér Profil 
5. 9. 2019 12:16 Odeslat příspěvek
Mirku, ani u minulé nechvalně známé pololetní ING úrokové akce nebyl v IB zobrazen správný úrok plných 2%, protože šlo o základní úrok 0,5% vyplácený na přelomu měsíce a zbytek byl bonus vyplácený cca o 10 dní déle. Tato akce bude jistě velmi podobná, takže přepsání základního úroku v IB nečekej :).
Velmi podobný systém zobrazení a výpočtu úroků (základ+prémie) má třeba i Equa bank u jejich spořícího účtu HIT.

6. 9. 2019 07:02 Odeslat příspěvek
ja dosel k zaveru ze atypicke dotazy (ano co je atypicke poznáš tak, ze si odpověď nevyvodis/neprectes sam a musíš nekam volat) a radsi napisu mail, mail lip casu a nenapisou ihned *****.

6. 9. 2019 08:59 Odeslat příspěvek
presne, napisou ***** az po tydnu :D

7. 9. 2019 08:42 Odeslat příspěvek
Jak jsem psal, 2. 9. jsem večer založil manželce ING konto, poslal potřebné doklady a aktivační 1 Kč z registračního účtu. 1 Kč dorazila na ING konto druhý den (3. 9.). 4. 9. se objevila v IB zpráva, její část: " Teď už jen stačí začít spořit a nechat své úspory růst! Přejeme krásný den a radost ze spoření.", což jsem pochopil jako potvrzení aktivního účtu. Žádné SMS ani e-maily mimo uvedené zprávy v IB nedorazly. Poslal jsem v podveřer (4. 9.) z AIR s datem splatnosti 4. 9. zkušební 1 Kč - dodnes na ING konto nedorazila a nebyla ani na AIR vrácena. Poslal jsem ještě 5. 9. z registračního účtu další zkušební 1 Kč - opět dodnes na ING konto nedorazila a nebyla na registrační účet vrácena. Včera v podvečer infolinka - účet je v pořádku netušíme proč ta 2 x 1 Kč nebyly připsány. Počkejte až se vrátí zpět na účty a pošlete opět zkušební 1 Kč.
V podmínkách k ING kontu jsem našel, že se do aktivace účtu vrací zpět do 1 pracovního dne všechny zaslané platby mimo aktivační 1 Kč z registračního účtu, takže by to zaslání aktivační 1 Kč "zároveň" s požadovanými doklady nemělo být na závadu.
Tak nevím, jestli se mám smát či plakat ... :-(

8. 9. 2019 07:21 Odeslat příspěvek
Jaká vám došla finální hláška v promoakci červenec až září o aktivním ING kontu a jakým informačním kanálem?

U sebe jsem 1 Kč s doklady neposlal. Po 2 dnech mně došla hláška SMS i e-mailem, že mám k aktivaci účtu poslat 1 Kč. V IB se také objevila i geniální zpráva, že mám ještě poslat následující doklady a za dvojtečkou prázdno. :-) Aktivaci ale chci ze zištných důvodů provést až na konci září. Dle podmínek bych měl mít na aktivaci od založení účtu 30 dnů.

9. 9. 2019 13:18 Odeslat příspěvek
Takže dnes připsali poslední bonus...

9. 9. 2019 16:18 Odeslat příspěvek
Přišel,ale ještě to tam tento měsíc nechám.

10. 9. 2019 06:26 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Jak jsem psal, 2. 9. jsem večer založil manželce ING konto, poslal potřebné doklady a aktivační 1 Kč z registračního účtu. 1 Kč dorazila na ING konto druhý den (3. 9.). 4. 9. se objevila v IB zpráva, její část: " Teď už jen stačí začít spořit a nechat své úspory růst! Přejeme krásný den a radost ze spoření.", což jsem pochopil jako potvrzení aktivního účtu. Žádné SMS ani e-maily mimo uvedené zprávy v IB nedorazly. Poslal jsem v podveřer (4. 9.) z AIR s datem splatnosti 4. 9. zkušební 1 Kč - dodnes na ING konto nedorazila a nebyla ani na AIR vrácena. Poslal jsem ještě 5. 9. z registračního účtu další zkušební 1 Kč - opět dodnes na ING konto nedorazila a nebyla na registrační účet vrácena. Včera v podvečer infolinka - účet je v pořádku netušíme proč ta 2 x 1 Kč nebyly připsány. Počkejte až se vrátí zpět na účty a pošlete opět zkušební 1 Kč.
V podmínkách k ING kontu jsem našel, že se do aktivace účtu vrací zpět do 1 pracovního dne všechny zaslané platby mimo aktivační 1 Kč z registračního účtu, takže by to zaslání aktivační 1 Kč "zároveň" s požadovanými doklady nemělo být na závadu.
Tak nevím, jestli se mám smát či plakat ... :-(

Obě uvedené nepřipsané korunové platby se vrátily zpět 9. a 10. 9., dle infolinky z aktivního účtu, na kterém neshledali žádné problémy. Mám pocit, že se aktivace ING konta nějak zasekla a neproběhla do konce, doklady jsou v pořádku, aktivační 1 Kč připsána na účtu ... :-S

Dle Produktových podmínek k ING kontu bod 4.4 se Autorizační platba nevrací, i když je zaslána před výzvou z banky: „Pokud nebyly splněny všechny podmínky pro to, aby Produktová smlouva pro ING Konto nabyla účinnosti, a Vy převedete na Vaše ING Konto jakékoliv peníze, vrátíme takové peníze zpátky na účet, z něhož byly převedeny, a to do 1 Pracovního dne od jejich připsání na náš účet, s výjimkou případů, kdy se jedná o první platbu provedenou z Registrovaného účtu pro účely Neosobní identifikace.“

10. 9. 2019 10:28 Odeslat příspěvek
Ahoj,
uz od vcerejska mi nejdou posilat penize z ing. Normalne se prihlasim do ib,tj. prijde i potvrzovaci sms,ale u platebniho prikazu mi potvrzovaci sms nechodi. Funguje vam to normalne nebo mam problem jen ja?
Diky

10. 9. 2019 10:45 Odeslat příspěvek
pepisis: Zkus jiný prohlížeč, totéž se mi už jednou stalo v mobilní Opeře.

10. 9. 2019 11:00 Odeslat příspěvek
Zkousel jsem chrome,firefox i explorer.V praci i doma.I v mobilu.Potvrzovaci sms pro platbu proste nechodi.

Offline - Návštěvník Profil 
10. 9. 2019 11:13 Odeslat příspěvek
Pepisis:Dnes ráno jsem dočistila ING konto na nulu, vše proběhlo ok, a částka je již připsána na jiném účtu (u Creditas). Takže překážka bude, zdá se, na tvé straně.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 257  Další stránka
Stránka 252 z 257 [ Příspěvků: 3843 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies