FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Diskutér Profil 
8. 12. 2015 23:47 Odeslat příspěvek
Potvrzuji ze k zalozeni mKreditky staci 3 posledni výpisy z uctu kam chodi výplata zaslane v pdf.
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
8. 12. 2015 23:58 Odeslat příspěvek
soban píše
Trhni si až dáš 100 000 kč tak si možná mKonto znovu založím a skousnu ty omalovánky a poplatky......

Pro získání odměny není potřeba zaplatit ani korunu na poplatcích. Ale rozumím, že pokud vyděláš více než 1700 Kč za cca 15 minut času, tak je tato akce pro Tebe bezpředmětná.

10. 12. 2015 20:51 Odeslat příspěvek
Uz nekomu prisla domu postou kreditka mBank objednana ted v prosinci?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2015 11:52 Odeslat příspěvek
Plánuju si zřídit tu mBank eshop. Nevíte o nějaké možnosti získat nějaký bonus/cashback za založení?
Klientem mBank jsem, ale kreditku jsem u nich ještě neměl.

11. 12. 2015 12:25 Odeslat příspěvek
pro aktuálního klienta o ničem nevím, napadá mě jedině možnost pro nového klienta, kdy za tu kreditku (úvěrový produkt) získá nějakou tu část z toho bonusu až 1500 (zároveň současný klient může doporučit a možná to lze kombinovat i s cashbackem na plnépeněžence nebo podobnéhom portálu)

v případě zájmu rád někoho doporučím :D

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2015 17:45 Odeslat příspěvek
taylor729 píše
Potvrzuji ze k zalozeni mKreditky staci 3 posledni výpisy z uctu kam chodi výplata zaslane v pdf.

A kam jsi ty 3 výpisy v pdf poslal (nahrál)? Já už od června nejsem klientem mbank (po 7 letech jsme se rozloučili) a tak jsem nyní jako neklient zkusil žádost o tu e-shop kreditku přes net s vyzvednutím dokumentů na pobočce. Hodinu po odeslání mi přišel email, ať se dostavím na vybranou pobočku s občankou, což jsem udělal. Bylo to však úplně k ničemu, protože žádost byla stále ve stavu ověřování. Druhý den mi pán z pobočky zavolal, že si musím nejdřív založit mkonto. Já ale oponoval tím, že v jsem v žádosti zatrhl možnost, že v případě neschválení kreditky se ani mkonto zakládat nebude. Přišlo mi, že na mě tlačí, tak jsem mu řekl, že dopředu žádné mkonto zakládat nebudu, celou žádost ať stornuje a finito.

Offline - Inventář Profil 
11. 12. 2015 18:32 Odeslat příspěvek
Pokud se něco nezměnilo, přílohy lze doložit mailem na základě výzvy z jejich strany...

11. 12. 2015 19:35 Odeslat příspěvek
tomasvlasak píše
pro aktuálního klienta o ničem nevím, napadá mě jedině možnost pro nového klienta, kdy za tu kreditku (úvěrový produkt) získá nějakou tu část z toho bonusu až 1500 (zároveň současný klient může doporučit a možná to lze kombinovat i s cashbackem na plnépeněžence nebo podobnéhom portálu)

v případě zájmu rád někoho doporučím :D

Pokud vím, tak tato akce už skončila. Co se týká cashbacku, tak nelze kombinovat s bonusem za založení - ověřeno u cashback portálu.

11. 12. 2015 20:18 Odeslat příspěvek
u jakého cashback portálu si to ověřoval?

Já myslel, že těch až 1500 pro nového klienta dávali úplně všem bez rozdílu a i po přesměrování z cashbackportálu to tam svítilo

11. 12. 2015 21:50 Odeslat příspěvek
Konkrétně jsem se na to ptal u Plnapenezenka.cz - odpověď byla, že to ověřovali v bance a je to tak, že buď cashback nebo bonus, obojí najednou nejde. Tedy alespoň v případě Doporučování. Možná, že by to prošlo pokud by se jednalo o nového klienta. Jinak ta akce s bonusem až 1500 Kč na doporučení nebo pro nové klienty už pokud vím neběží.

16. 12. 2015 01:37 Odeslat příspěvek
taylor729 píše

aha takze to rika, staci nak jen jim neco poslat, jako ze ty prachy clovek naky ma, nekde neco je a je to v cajku ;-) Dobry vedet, aspon nedelaj obstrukce jako jiny banky, kde by clovek musel nosit overene papiry a pod.

-- 16. 12. 2015 00:38 --

a musi tam chodit vejplata? Nekde psali podminku u kontaku, ze ho bez problemu prevedou z jine banky, ale podminkou je ze k nim bude posilat svoji vejplatu.

16. 12. 2015 11:19 Odeslat příspěvek
mBank dnes oficialne vydala mobilni aplikaci pro Windows Phone
http://www.mbank.cz/blog/post,651,mbank ... phone.html

Offline - Návštěvník Profil 
16. 12. 2015 20:30 Odeslat příspěvek
Aplikace hezká, ale ukazuje divně kurzy měn. Asi ve zlotých..

http://www.fotodisk.cz/di/ES08/1450290318365.jpg

16. 12. 2015 22:02 Odeslat příspěvek
dnes mi dorazila Mbank shop KK

16. 12. 2015 22:09 Odeslat příspěvek
nestudoval někdo, zda je možné mít víc kreditek? líbí se mi e-shop kvůli 2% na net i Plus kvůli klasifikaci World na vstupy do salonků a nemůžu se rozhodnout kterou :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 742  Další stránka
Stránka 397 z 742 [ Příspěvků: 11127 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies