FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 3. 2017 13:01 Odeslat příspěvek
Doporučuju https://www.uoou.cz/stiznost.asp

zdenuz píše
Dnes jsem dostal mail od mBank - oznámení o změně VOP.
Přitom s nimi nemám žádný smluvní vztah a účet jsem rušil víc než před rokem.
Mají v tom binec.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
28. 3. 2017 13:25 Odeslat příspěvek
A co IB, to jsi take zrusil?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 3. 2017 16:11 Odeslat příspěvek
Máte někdo vyzkoušené zda mBank zohledňuje vrácené platby od obchodníka na kreditku při výpočtu bonusu v daném měsíci? A co když je v daném měsíci provedena platba u jednoho obchodníka a současně vrácena úplně jiná platba od druhého obchodníka vztahující se k předchozímu měsíci?


Offline - Poslední varování Profil 
28. 3. 2017 16:29 Odeslat příspěvek
Ladislav_2 píše
Po několika měsících se ohledně podané stížnosti ÚOOÚ k tomu vyjádří třeba takto:
Citace
Soulad
Na základě předmětného podání učinil Úřad základní opatření k zamezení rozesílání obchodních sdělení v rozporu se zákonem č. 480/2004 Sb., a tedy směřující k nastolení stavu, kdy obchodní sdělení budou v souladu s § 7 tohoto zákona zasílána pouze zákazníkům nebo dalším osobám na základě jejich souhlasu. Šíření obchodních sdělení subjektem, na který jste upozornil ve své stížnosti, bude Úřadem v rámci jeho dozorové působnosti nadále sledováno.
Loni jsem takto zkusil nahlásit jednu firmu která mi zasílala spam. Úřad údajně učinil základní opatření k zamezení rozesílání obchodních sdělení a spam klidně chodí dál. Abych měl s tím spamem klid musel jsem základní opatření učinit já tj. nastavit si to ve schránce aby mi tyto nežádoucí e-maily byly přesouvané do spamu.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 3. 2017 20:58 Odeslat příspěvek
Díky za reakce, stížnost pro UOOU je rozhodně zajímavý tip, zatím ale nechávám v záloze. Požádal jsem o vyjádření samotnou mBank. A osobně jsem zvědav. Během hovoru s klientským pracovníkem jsem nějak nabyl dojmu, že účet nemuseli zrušit...

Navíc jsem zjistil, že kolega v práci je na tom úplně stejně! Také dostal dnes email od mBank ke zrušenému účtu. Asi to tedy nebude úplně nevýznamná záležitost. Na druhou stranu jiní dva kolegové, u kterých vím, že v minulosti účet v mbank měli, mail nedostali. Je to tedy 2:2.


Offline - Diskutér Profil 
29. 3. 2017 09:02 Odeslat příspěvek
Taky jsem dostal email, ale naštěstí jsem dostal potvrzení o zrušení účtu, kdyby se účet "náhodou" sám otevřel. :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 3. 2017 09:24 Odeslat příspěvek
octaviampi píše
Další krok k mKontu Basic a mKontu Plus. Měnit typ účtu asi moc jinak nedává smysl.


Nedaří se mi najít, čemu mBank říká "typ úču" a jaké typy existují a proč bych je měl chtít měnit.


Offline - Diskutér Profil 
29. 3. 2017 09:37 Odeslat příspěvek
Jediné, co dává smysl jako změna typu účtu, je měnit různé cizoměnové účty, jestli budou od června k dispozici. V Polsku je ke každé měně jiná karta - s obrázkem symbolu dané země. Nebo pak případně měnit dětský účet na pubertální a pak dospělý... :-)


Offline - Inventář Profil 
29. 3. 2017 10:03 Odeslat příspěvek
zdenuz píše
...Navíc jsem zjistil, že kolega v práci je na tom úplně stejně! Také dostal dnes email od mBank ke zrušenému účtu. Asi to tedy nebude úplně nevýznamná záležitost. Na druhou stranu jiní dva kolegové, u kterých vím, že v minulosti účet v mbank měli, mail nedostali. Je to tedy 2:2.


Tak si do toho poměru přidej další 2 lidi, kteří účet zrušili a mail dostali. :)


Offline - Diskutér Profil 
29. 3. 2017 10:17 Odeslat příspěvek
Delitzsch píše
Nebo pak případně měnit dětský účet na pubertální a pak dospělý... :-)


To mozna bude taky ono. Zatim jsou pro bezne lidi typ mKonto a mKonto s povoleným přečerpáním


Offline - Inventář Profil 
29. 3. 2017 10:23 Odeslat příspěvek
Ještě teoreticky by mohlo jít o regulovaný legislativní "základní účet", ale ten zřejmě banky, které neposkytují hotovostní operace nabízet nemusí vůbec...


Offline - Poslední varování Profil 
29. 3. 2017 10:27 Odeslat příspěvek
paty07 píše
naštěstí jsem dostal potvrzení o zrušení účtu,
Dostal jsi to potvrzení skutečně o zrušení účtu a nebo pouze o přijetí žádosti na zrušení účtu? Kdysi se tu ohledně toho dost diskutovalo.


Offline - Diskutér Profil 
29. 3. 2017 11:41 Odeslat příspěvek
Zajímavý - u Mbank jsem nikdy nebyl, že bych vyzkoušel?

Kód
http://www.mesec.cz/aktuality/mbank-spousti-akci-kdo-si-k-ni-prevede-kreditku-ziska-na-6-mesicu-0-urok/


Offline - Diskutér Profil 
29. 3. 2017 17:29 Odeslat příspěvek
vlazy píše
paty07 píše
naštěstí jsem dostal potvrzení o zrušení účtu,
Dostal jsi to potvrzení skutečně o zrušení účtu a nebo pouze o přijetí žádosti na zrušení účtu? Kdysi se tu ohledně toho dost diskutovalo.

Tak či tak alespoň potvrdili to, že jsem vypověděl účet. Výpověď je jednostranný úkon, nepotřebuji souhlas druhé strany.


Offline - Poslední varování Profil 
29. 3. 2017 20:47 Odeslat příspěvek
paty07:
Tak to ale nemáš potvrzení, že ti ten tebou vypovězený účet i zrušili. Ono ti tu výpověď účtu mohli z nějakých důvodů i zamítnout. U této hulvátBanky bych se tomu vůbec nedivil. Jinak nechápu o jakém souhlasu druhé strany píšeš.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535 ... 883  Další stránka
Stránka 532 z 883 [ Příspěvků: 13244 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies