FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 9. 2017 13:56 Odeslat příspěvek
Ano, obrat na kartě je opruz pokud máš karet kterými běžně platíš více. Jinak se na to myslet absolutně nemusí.
Také to odradí ty kteří chtějí mít ten účet jen jako málo aktivní zálohu. Na to se asi hodí víc Equal, FIO nebo Airbank, že?
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2017 14:07 Odeslat příspěvek
Účet zdarma u ČS nebo KB?Science fiction!

Offline - Administrátor Profil 
1. 9. 2017 14:15 Odeslat příspěvek
Pak je otázkou, proč zrovna mBank, když jsou tu 4 banky, které bez toho opruzu nabídnou více méně totéž. A to brzy spustí své služby ING, kde to dle uniklých informací bude stejné (účet a karta zdarma, výběry kdekoliv) a podobné se dá očekávat od Hello bank.

Mbank má příšerné internetové bankovnictví a prohibitivní kurzy cizích měn, takže do zahraničí to stejně chce jinou kartu. Jediné plus je Visa karta, která se dnes už moc nenabízí, alespoň ne zdarma. A bohužel občas se v zahraničí setkám s tím, že berou karty pouze jedné společnosti z dua MC a Visa.

-- 1. 9. 2017 14:21 --

petr384 píše
Účet zdarma u ČS nebo KB?Science fiction!

Mám oba. Erste Premier a od KB Top nabídku. Vedení + tuzemské platby zdarma. K Erste Visa Infinite a MC World Elite, výběry z bankomatů ČS v ČR zdarma, v zahraničí ze všech (ale valutový kurz). Od KB mám Visa Platinum, výběr ze všech bankomatů zdarma (v ČR i v zahraničí). U Erste navíc karta Priority Pass se 4 vstupy do salonků.
U obou stačí plnit podmínku obratu na účtu - u ČS 50 tisíc, u KB 150 tisíc.

Offline - Diskutér Profil 
2. 9. 2017 00:20 Odeslat příspěvek
Jo to nove zni zajmave ING a Hello ale to jeste neni, takze vychazim z toho zakladniho a bez nutnosti zakladat zas dalsi ucet :)
Erste se me zda pomerne asi nejvic zajmava, KB Premium tam nevidim moc duvodu, CSOB Premium tam asi proto rozsireni dalsich salonku atd.

Tak mBank nerikam ze je nejaka top banka, ale relativne na placeni ma alespon limit denni, to nastaveni a treba kvuli tomu uveru 4,9% p.a. to nekdo necha. Uz proto, ze jinde to bud nedaj a nebo zas by musel hned bezet zalozit jinam nove konto, nejlip tam udelat trochu obrat aby mu dali neco za lepsich podminek :)
Proto tech bank tu maj lidi vic, aby mohli kombinovat a potom jsou lidi co jich proste vic resit nechtej. Tudiz necha mBank - vybery zdarma dotycnej ma, pokud tam ma kreditku nebo nejakej ten uver, nemusi planit vlastne podminku 1500czk mesicne s kartou a kurzy na to uz nekouka :)

Creditas na tu si nemohu zvyknout, prijde me relativne moc mlada, nez se to vubec rozjede, takze cekal bych tam spis hromadu problemu, chybne zauctovani, vypadky.
Kurz je jiste super, ale je otazka komu se vyplati proto zakladat dalsi konto, pokud pojede do zahranici 1x rocne a vybere tam 3000czk a pak uz ani tuk.

Online - Diskutér Profil 
2. 9. 2017 10:41 Odeslat příspěvek
Terminator3 píše
Účtu ne, ale karty zdarma ano. Což beru tak nějak dohromady :-)

ripper6 píše
pokud tam ma kreditku nebo nejakej ten uver, nemusi planit vlastne podminku 1500czk mesicne s kartou

2Term. Není tomu tak.. Neplatím kartou nic a přesto bez poplatků. Myslím, že stačí lib. úvěrový produkt a to včetně min. kontokorentu 5000,- (který se vůbec nemusí čerpat)! Ale na druhou stranu zase obezlička navíc..

Naposledy upravil ROlda78 dne 2. 9. 2017 19:54, celkově upraveno 1

2. 9. 2017 11:29 Odeslat příspěvek
ripper6:
Mít nejhorší banku pouze kvůli tomu, že má dobré nastavování limitů, což je asi jediné co dobrého v této bance ještě zůstalo, mi připadá jako docela dost velká hloupost. K tomu ještě tak trochu nenápadně pomlouvat jiné banky (např. Creditas) mi připadá jako docela dost naivní a hloupé. Bohužel stále je asi dost tzv. mHujerů kteří tuto banku drží a bez kterých by už asi dávno zkrachovala.

Offline - Návštěvník Profil 
2. 9. 2017 14:08 Odeslat příspěvek
Mohl byste se už uklidnit. V každém příspěvku tu tvrdit, že každý, kdo používá mBank, je hloupý, naivní a nemyslící idiot, je už trochu přeháňka, ne? Používejte si co chcete, já si taky používám, co chci. A mBank používám spokojeně, zdarma, na IB jsem si zvykl a nijak mi nevadí, služby mi vyhovují, fungují, žádné problémy s ničím. A je mi jedno, co si o tom myslíte..

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 9. 2017 14:36 Odeslat příspěvek
Klídek, to si jen vlazy a ripper mezi sebou povídají. Taky bych byl pro, aby si oba dva založili své vlastní vlákno, kde si budou neustále sdělovat své pocity a neplevelili ostatní vlákna, ale to už je tady takový kolorit... Ban pro vlazyho neprošel, ripper je nečitelný, ale do nepřátel jsem si je ještě nepřidal :-D

2. 9. 2017 15:28 Odeslat příspěvek
Proc by si tu nemohli povidat? Vsak je nechte byt.

2. 9. 2017 16:55 Odeslat příspěvek
Klidně si tu kdo chcete používejte banku kterou chcete. Je to každého věc. Když už tu ale někteří tu mBank tolik vychvalujete tak proč by někdo nemohl vyjádřit na ní svůj vlastní názor který je třeba úplně opačný?

Offline - Nadšenec Profil 
2. 9. 2017 18:17 Odeslat příspěvek
Ale ano, pro studenty nebo statni uredniky je mBank dobra banka stejne tak jako RB, ale pro ostatni jsou tu i jine banky

2. 9. 2017 20:07 Odeslat příspěvek
vlazy píše
Klidně si tu kdo chcete používejte banku kterou chcete. Je to každého věc. Když už tu ale někteří tu mBank tolik vychvalujete tak proč by někdo nemohl vyjádřit na ní svůj vlastní názor který je třeba úplně opačný?

OK vyjadruj si nazor jak chces , ale vypada to jako bys podsouval myslenku, ze jsou nekteri dle tebe hloupi...
"mi připadá jako docela dost velká hloupost.... mi připadá jako docela dost naivní a hloupé"

Coz je presne v rozporu s tvym podpisem "Ze zpupnosti vzniká jen hádka...." toz se nediv, ze se na tve prispevky nekteri ohradi a nesouhlasi. Kdybys jen stroze napsal co je dle tebe na te ktere bance nedobre, ubylo by zbytecnych prispevku ve vlakne jez se zove mBank...

Timto se one banky ani trochu nezastavam, taky mne uz donutila vetsinu bankovnich aktivit presunout onde, neco vsak mohlo zustat a bez jakehokoli usili zustava pri mem konkretnim uzivani bez poplatku tak je zatim toleruji. Je fakt, ze pokud jim jejich zazracny soft neukazuje zmeny v chovani klientu,
tak se pomalu ale jiste posouvaji do .... >propadliste-dejin< ???

2. 9. 2017 21:18 Odeslat příspěvek
kajer:
To, že se někteří na moje kritické příspěvky vůči mBank ohrazují a nesouhlasí se mnou tak na tom nevidím nic špatného. Každá diskuze nemusí jednoznačně dospět ke shodě názorů. Mne to ale v některých případech připadá, že někteří jsou příliš alergičtí na to když někdo si dovolí kritizovat jejich milovanou mBank a nesouhlasit s nimi. Každá diskuze je od toho aby se v ní diskutovalo pokud je o čem a jestli někdo považuje některé příspěvky za zbytečné tak je to jeho věc, ale mohl by si uvědomit, že to co pro něho je zbytečné pro jiné zbytečné být nemusí.
Já si myslím, že do toho propadliště dějin se sice pomalu posouvají, ale díky takovým co více či méně aktivním používáním jejích služeb jich od toho oddalují co nejdále.

Offline - Nadšenec Profil 
5. 9. 2017 20:40 Odeslat příspěvek
Pro vybrané klienty mBank znovu spouští akci "doporuč a získej 500Kč" + pro všechny nové klienty možnost získat až 1200Kč za 6 měsíců využívání karty a zasílání příjmů.
Kdo založí nové mKonto konto a uvede moje tlf. číslo, získá nejen 1200Kč, ale i další jedinečné informace o dalších možných bonusech a fíglech u nejen fin. institucí. Možno takto ročně vytěžit až několik desítek tisíc a to bez rizika a námahy... Finanční rady samozřejmě až po připsání bonusu na můj účet mBank. Zájemci pište mě do SZ.

5. 9. 2017 23:36 Odeslat příspěvek
neosobně: to je krasna nabidka, skoda jen ze uz mBank mam a nemuzu tvoje sluzby poradne vyuzit :( Chtel bych taky samozrejme potajmu a skrite podojit vsechny ty banky, pripadne rovnou nejakou udelat, kdyz tam samozrejme nikdo neni a znicit i pojistovny :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552 ... 742  Další stránka
Stránka 549 z 742 [ Příspěvků: 11127 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies