FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Diskutér Profil 
15. 6. 2020 20:27 Odeslat příspěvek
Jako tohle je banka :)
Zazadal jsem o zruseni uctu, system nevygeneroval potvrzovaci zpravu do bankovnictvi.

1. Dorazil mail, v bankovnictvi mate zpravu, je nutne ji potvrdit jinak neni vypoved platna.
2. Po trech dnech pisi prvni mail na support, odpoved copy/paste jak si prectu zpravu.
3. Pisu druhy mail, se screenshotem, ze mam NULA zprav v bankovnictvi
4. Automat me upozornil, ze jsem tyden nepotvrdil zpravu o zruseni uctu :)
5. Prisla odpoved, ze mam do banovnictvi zkusit jiny prohlizec.
6. Posilam screenshot z dalsiho (IE) prohlizece, ze opravdu mam 0 zprav ....

Tohle je support :)
Poslední příspěvek

16. 6. 2020 16:11 Odeslat příspěvek
Která bonusova kreditka mBank vrací momentalne pres Curve? ..eshop nebo i Plus? Diky

16. 6. 2020 17:39 Odeslat příspěvek
obě

17. 6. 2020 10:33 Odeslat příspěvek
Kapříci připluli.
Edit: Přišel mi SZ pojeb, že to píšu moc otevřeně. :-)

Naposledy upravil Lenka_2 dne 17. 6. 2020 12:50, celkově upraveno 1

17. 6. 2020 11:57 Odeslat příspěvek
edit: díky Lenka_2 ;-)

Naposledy upravil libol dne 17. 6. 2020 13:09, celkově upraveno 2

17. 6. 2020 12:02 Odeslat příspěvek
Přes C s FO* :-)

* Fronted Off.

18. 6. 2020 11:01 Odeslat příspěvek
Ahoj, má cenu využít akci mbank na 1500 ?
https://mbank.ehub.cz/?ehub=6fe94125124 ... fd5fb91706
No asi jo, proč ne

18. 6. 2020 13:57 Odeslat příspěvek
Máte někdo MBANK má cenu kvůli 1500 zakládat účet a pak ho umrtvit když mám hlavní účet jinde?

Offline - Administrátor Profil 
18. 6. 2020 14:03 Odeslat příspěvek
Je pro tebe těch 1500 Kč zajímavá částka? Tak si mBank založ :). Je to "bezúdržbový" účet, při nepoužívání (a konec konců i při většině "normálních" způsobů používání) negeneruje žádné poplatky.

Mně na mBank vyhovuje ta jejich karta Svět, na výběry v zahraničí používám většinou tuhle kartu. Po návratu zase účet vynuluji a nadotuji ho až před dalším odjezdem.

18. 6. 2020 14:11 Odeslat příspěvek
Díky Patriku....1500 není špatná částka za nic.
Spí mi více jiných účtů, tak o jeden víc asi nevadí

-- 18. 6. 2020 14:17 --

Ještě dotaz, Patriku, kartu MC svět, nebo VISA svět nebo je to jedno? VISU mám u ČSOB

Offline - Administrátor Profil 
18. 6. 2020 14:21 Odeslat příspěvek
Když jsem si o ni žádal já, byla jen Visa. MC by měla mít o fous lepší kurzy. Na druhou stranu VISA karet mám v mém portfoliu výrazně méně, takže úplně nelituji, že mám VISA, i když je pravda, že kdybych si ji zařizoval dnes, vzal bych si (kvůli lepším kurzům) MC.

Kamarád mi ale říkal, že si vybrat nelze, prostě dříve se vydávala VISA, dnes se vydává MC, nebo tobě to nabízí výběr? Hlavně aby to byl typ Svět.

18. 6. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
Mne to nabízí právě výběr mezi MC/VISA a obojí svět. U visa to píše vydání zdarma, u MC to nepíše o vydání nic

-- 18. 6. 2020 14:30 --

Ono je to asi šumák, dám MC když má lepší kurzy a je to

Offline - Návštěvník Profil 
20. 6. 2020 17:19 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Když jsem si o ni žádal já, byla jen Visa. MC by měla mít o fous lepší kurzy. Na druhou stranu VISA karet mám v mém portfoliu výrazně méně, takže úplně nelituji, že mám VISA, i když je pravda, že kdybych si ji zařizoval dnes, vzal bych si (kvůli lepším kurzům) MC.

Kamarád mi ale říkal, že si vybrat nelze, prostě dříve se vydávala VISA, dnes se vydává MC, nebo tobě to nabízí výběr? Hlavně aby to byl typ Svět.

Nový klient má možnost MC. Poté si přes appku/IB může objednat i Visu. Obě mají stejné podmínky. Vydání a vedení zdarma.

20. 6. 2020 18:56 Odeslat příspěvek
Já taky měl možnost výběru, skoro ve stejnou dobu (akce doporučení, zakládáno tuším v březnu), sobě jsem vzal VISA (bo mám taky samé MC) a manželce MC.

Brali byste do Bulharska jako default spíše mBank Svět nebo Revolut? Kurz si najdu (v týdnu vypadá lepší Revolut, o víkendu těžko říct, když má Rev přirážka), jde mi spíš o zkušenosti s DCC u obchodníků (v bankomatech snad stačí se tam vyhnout Raiffce. I když, to DCC by se asi vnucovalo u obou, když jsou obě zahraniční, ne?

Offline - Návštěvník Profil 
20. 6. 2020 20:16 Odeslat příspěvek
V poslednej dobe počúvam na Revolut len sťažnosti. Blokovanie účtu aj pri nižších čiastkach, problémy pri vratkách na kartu, v podstate neexistujúci support...
Ja osobne by som ich už asi neodporúčal, skôr kombinácia Curve cez pracovné dni (napojená kľudne na mBank) a mKartu cez víkend.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684 ... 704  Další stránka
Stránka 681 z 704 [ Příspěvků: 10550 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies