FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

- Inventář Profil 
27. 11. 2007 10:01 Odeslat příspěvek
4honza: u uplne noveho ustavu by se to dalo ocekavat. Ovsem pokud je banka z ciziny, kde jiz provozuje sluzbu banky, tak je pochopitelne, ze tohle vsechno by mela mit uz vychytana? Navic kdo je nutil to rozjizdet k 25. v mesici? Vzdyt to mohli udelat v klidu od 1.12 nebo od 1.1.2008.
Poslední příspěvek

- Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2007 10:12 Odeslat příspěvek
Hele žádná banka není dokonalá. Všude jsou chyby. Já si třeba před několika lety aktivoval v ČS k účtu výhodný program, součástí toho programu je jedna platební karta Maestro zdarma i vedení karty zdarma. Přesto mi ČS naúčtovala poplatek za vydání a vedení karty. Takže jsem to tehdy reklamoval a poplatek mi vrátili. Pak jsem to několik let nesledoval a před dvěma měsící mě zase jednou obnovili platební kartu a zase naúčtovali poplatek. Zase jsem to musel reklamovat a poplatek vrátili. Prostě bordel je všude.

- Diskutér Profil 
27. 11. 2007 10:20 Odeslat příspěvek
S474N:

Nenutil je vlastne nikdo. Jenze to je slozitejsi nez na ten prvni pohled. Nektere veci se delaji paralelne, napriklad se domlouvaji smluvni partneri (Mediaservis), outsourcing dalsich cinnosti (IT), pripravuje se reklamni kampan treba mesic dopredu. Kazdy den zpozdeni po dni D uz se pocitaji jenom ztraty. A je to vzdy o tom kompromisu, jestli to pustit s mouchami nebo to odlozit (mimochodem i z toho duvodu take asi nechteli davat presne datum spusteni).

- Mírně pokročilý Profil 
27. 11. 2007 10:27 Odeslat příspěvek
.hombre píše
Prostě bordel je všude.e/quote]

To ze je "bordel vsude" ale prece neznamena, ze to prohlasime za standard a normalni stav!?

Ja si chvilku pockam, az bude mBanka mit neco vic nez pusu plnou slibu... A pak se k nim dam taky :-)

- Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2007 12:36 Odeslat příspěvek
Zdravim,

chtel bych se zeptat zda-li jsou vklady na sporicim uctu eMAX pojisteny na 90% max 25 tis. EUR v pripade bankrotu mBank.

dekuji za podpoved

Patrik

- Inventář Profil 
27. 11. 2007 12:37 Odeslat příspěvek
nixxx: jelikoz to resi primo zakon, tak ano.

- Návštěvník Profil 
27. 11. 2007 12:38 Odeslat příspěvek
nixxx píše
Zdravim,

chtel bych se zeptat zda-li jsou vklady na sporicim uctu eMAX pojisteny na 90% max 25 tis. EUR v pripade bankrotu mBank.

dekuji za podpoved

Patrik

A co takhle zkusit primo jejich web....? Je tam forum, je tam kontakt...

- Diskutér Profil 
27. 11. 2007 15:00 Odeslat příspěvek
Tak nějak předpokládám, že bez pojištění by si tady ta banka ani neštrejchla, takže samozřejmě ano :-)

- Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2007 16:21 Odeslat příspěvek
Asi bude mít mBank pojištěny vklady jinak, než jsou standardně pojištěné vklady u českých bank. Např. ING to má u INGkonta pojištěné také jinak než české banky.

- Inventář Profil 
27. 11. 2007 16:30 Odeslat příspěvek
.hombre: minimalni hodnoty jsou dany, takze mohou nabidnout pouze vice.

- Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2007 21:02 Odeslat příspěvek
tak uz mam odpoved z mbanky:

Všechny vklady klientů jsou chráněné Bankovním garančním fondem a to do výše 0 – 1000 EUR = 100% ochrana; 1001 – 22500 EUR = 90% ochrana.

- Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2007 21:57 Odeslat příspěvek
S474N: No a jaké jsou dány zákonem v ČR ty minimální garantované hodnoty?

- Mírně pokročilý Profil 
27. 11. 2007 22:41 Odeslat příspěvek
viz § 41e zákona o bankách

Rop: nepatrne upraveno, aby odkaz sedel primo na paragraf a odmazana citace predchoziho prispevku, ktera je v takovychto pripadech uplne zbytecna ... dekuji za pochopení

- Mírně pokročilý Profil 
27. 11. 2007 22:49 Odeslat příspěvek
Ted jsem cetl mail na centrum.cz (pres ten jejich beta webmail) a koukam, je tam nova zalozka "mKonto"... co to sakrys muze byt? .... :?: kliknu na to a uvidime :!: ... a hele! Reklama na mBanku :idea:

http://mbank.centrum.cz/mkonto.html

8)

- Návštěvník Profil 
27. 11. 2007 23:57 Odeslat příspěvek
xls píše
Nevím odkud máte tu kartu za 100,-: "U nás dostanete ke spořícímu kontu platební kartu zdarma - a jste pánem svých financí: chcete použít úspory právě teď a tady?"

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 746  Další stránka
Stránka 12 z 746 [ Příspěvků: 11190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies