FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

- Mírně pokročilý Profil 
24. 12. 2007 16:45 Odeslat příspěvek
Co je u spořících účtů vysoká likvidita vložených prostředků?
Poslední příspěvek

- Administrátor Profil 
24. 12. 2007 17:15 Odeslat příspěvek
btw: díky ... sazebník je trochu divne udělán ...

M2M: likvidita - rychlost přeměny na peníze, kterými lze zaplatit závazky
největší je u hotových peněz a běžných účtů
nejnižší je u dlouhodobého majetku

např. u týdeního termínovaného vkladu je likvidita 7 dní ... u termínovaného vkladu na dva roky je likvidita 2 roky

Jinak co je to likvidita se dá přečíst i na wikipedii

- Mírně pokročilý Profil 
25. 12. 2007 02:39 Odeslat příspěvek
Rop píše
btw: díky ... sazebník je trochu divne udělán ... ./quote]

To ano, moc přehledný není. Já to tehdy v ceníkách ani nehledal, jen jsem si poznačil druhy transakcí a pak jsem zavolal na infolinku jaké se k nim vztahují poplatky :) bylo to rychlejší, pohodlnější.

- Návštěvník Profil 
25. 12. 2007 10:12 Odeslat příspěvek
vlazy píše
Úpně OK to asi není, ale rozhodně OK je to, že mají v pohotovosti dieselagregát který v takových případech můžou použít a fungovat tak dál aniž by to klienti banky nějak vážně poznali.j/quote]

No, jenze ono to prave moc nefungovalo...

- Návštěvník Profil 
25. 12. 2007 19:55 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Citace
Tvé údaje byly zaregistrovány a zaslány administrátorovi. Pokud patříš do skupiny Klientů, kteří se aktivně podílí na fóru mBank a ověření údajů proběhne úspěšně,

- VIP uživatel Profil 
26. 12. 2007 14:32 Odeslat příspěvek
manas píše
- Ktera banka ti da kartu hned pri otevreni uctu? Vsude na ni musis alspon 14 dni cekat nez ji udelaji a doruci..

Pokud jde o debetní karty k účtu: Citibank - 3 dny, Česká spořitelna 7 dnů, Komerční banka 7 dnů, ČSOB 7 dnů, GE Money Bank 5 dnů. A to mám vyzkoušeno :-)

- Návštěvník Profil 
26. 12. 2007 14:40 Odeslat příspěvek
Ano, ale to je ted, v pripade, kdy jedou tak nejak normalne. Pocitam, ze kdyz by otevirali tak jim to bude trvat take tak dlouho. Nehlede na to, ze pocitam ze uvadis pocet dnu, kdy si to vyzvednes na pobocce, kdyz by to posilali postou, bude to trvat taky dele.

A kdyz si to tak vezmu, tak co ctu na foru mBank tak karty zacali chodit po tydnu od aktivace uctu. Ted se to trochu opozdi, ale za to nemuze banka, ale posta, jsou svatky (takze volne dny) a do toho napor vanocnich zasilek......

dalich píše
manas píše
- Ktera banka ti da kartu hned pri otevreni uctu? Vsude na ni musis alspon 14 dni cekat nez ji udelaji a doruci..

Pokud jde o debetní karty k účtu: Citibank - 3 dny, Česká spořitelna 7 dnů, Komerční banka 7 dnů, ČSOB 7 dnů, GE Money Bank 5 dnů. A to mám vyzkoušeno :-)//quote]

- Administrátor Profil 
26. 12. 2007 16:07 Odeslat příspěvek
Pamatuji, když jsem si otvíral účet WSPK a FIO. Tam (vinou podmínek ČSOB, ale to mě jako zákazníka nemusí zajímat) jsem čekal na kartu asi 2 měsíce a ještě byl podmínkou poměrně velký zůstatek, abych dostal alespoň trochu slušný limit.
Tady jsem dostal dvě karty, každou s limitem 40/50 tisíc denně (jedno je na platby jedno na výběry) bez jakýchkoliv požadavků.

- Návštěvník Profil 
30. 12. 2007 21:17 Odeslat příspěvek
bojler píše
ty banky spoustu problemu neresi dokud to nejak jede, ale pak to bude slusnej vypadek...k tem dieselagregatum - kdyz vyhori eletrika v centrale, to neni uplne ok...

ono to nebyla tak docela vyhorena elektrina, ze ano :-) pokud chceme byt presni:

5 a 1/2 hodiny nefungovala zcela zadna pobocka dane banky,protoze neexistovalo spojeni na centralu...

ze to na V42 vypadalo jak vypadalo ma vic vynniku, nez se zda a pokud do toho vidis, je ti jasny, ze to melo primarne souvis s puvodne planovym servisem, ktery se ale zmenil v MO, kdy bohuzel jina moznost nezli jet na diesel nebýla.., zaklad byl zprovoznit co nejdrive, I za cenu provizoria jak IB, tak provoz...

btw: za poslednich 5 let s chodem na diesel ma zkusenosti vice bank ze skupiny velkych, nejdy I v obdobnem rozsahu...

- Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2007 21:41 Odeslat příspěvek
Už jsem dával dotaz na mbank, zkusím to i tu.
Jako první jsem si udělal eMAX a přišel kurýr a smlouva nějaké podpisy a tak. Mám potvrzení o účtu že jsem jeho majitelem. Pak jsem si zřídil mkonto už žádná smlouva v IB přibyl další účet. Nyní když budu chtít další eMax, předpokládám že žádný kurýr ale něco podobného jako při založení mkonta. Na nový emax převedu všechny své peníze ale nemám v ruce potvrzení o účtu že jsem jeho majitelem. To mám pouze k tomu prvnímu emaxu, kdy přišel kurýr. Dokonce ani k mkontu nemám nic v ruce.
Je to v pořádku?

Prý by smlouva měla přijít.

- Návštěvník Profil 
1. 1. 2008 17:01 Odeslat příspěvek
omninet: co ja vim, tak jim tam vyhorela klimatizace. nejde o to co to presne zpusobilo, ale o to, ze ani banka, ktera si hraje na drahou a spolehlivou nema spoustu veci v poradku. i kdyz jestli mluvime o te same, tak ta je na to jeste hodne dobre..

- Návštěvník Profil 
3. 1. 2008 15:57 Odeslat příspěvek
Převáděli jste někdo peníze eMAX na eKonto? Mě to hlásí: LIMIT POČTU PŘEVODŮ. POČET PŘEVODŮ NESMÍ PŘEKROČIT 01.?!!! Trochu nechápu

- Mírně pokročilý Profil 
3. 1. 2008 21:32 Odeslat příspěvek
Huraa uz ho mam taky! :D Dokonce oba, mKonto i eMax....

Brnenska pobocka funguje, obsluha lehce zmatena, ale nakonec to dobre dopadlo a za 10 minut bylo zalozeno...

Je me prekvapilo, ze jsem nikde nevidel ty davy nedockavych mKlientu... ;)

- Inventář Profil 
3. 1. 2008 22:22 Odeslat příspěvek
Docela by mě zajímalo, co vás žene do náruče mBank, když účet zadarmo tady má už dávno FIO...

- Mírně pokročilý Profil 
3. 1. 2008 22:38 Odeslat příspěvek
No mě třeba to, že ji chci jen vyzkoušet a také snadné založení - defakto jsem nemusel vytáhnout paty z domu :D Kdyby to u FIO bylo také tak snadné, už jsem dávno tam :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 746  Další stránka
Stránka 28 z 746 [ Příspěvků: 11190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies