FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

- Inventář Profil 
20. 2. 2008 21:33 Odeslat příspěvek
BTW: ano zavolej si na mLinku.
Poslední příspěvek

- Inventář Profil 
21. 2. 2008 11:37 Odeslat příspěvek
Tak mam prvni zkusenost s platbou v zahranici a musim teda rici, ze nic moc. Platil jsem s ni na Slovensku, v ten den byl aktualni kurz deviza prodej vuci SK 1,308. V blokacich jsem mel 1,27, ale nakonec si po par dnech nauctovali kurzem 1,25. Ani nemusim dodavat, jak jsem byl stastny :roll:

- Mírně pokročilý Profil 
27. 2. 2008 22:26 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Přidám jednu nepříjemnou zkušennost s mBank.
Účet jsem si založil krátce poté, co to bylo možné (bude to tady někde ve fóru, nebylo to úplně bez problémů, musel jsem tam celkem 3 krát). Zatím jsem využil jen spořící účet, kam jsem si převedl část peněz z ING.
Protože jsem v té době řešil víc věcí (zejména změnu zaměstnání), moc jsem se o mBank nezajímal. Mám konto u FIO, které je zdarma, tak stěhování běžného účtu nepatřilo mezi priority. Nyní se mi podařilo někam zašantročit kartu od FIO (asi jsem jí ztratil), tak jsem si řekl, že si novou vydat nenechám a místo toho budu používat ty mBankové. Protože je ale nemám aktivované, musel jsem je nedříve aktivovat. Mezitím se mi ale podařilo přijít i o mobil :-), takže "kontaktní číslo" jaksi nefungovalo. Došel jsem si do nově otevřené pobočky na Pankráci, kde jsem sepsal písemnou žádost o změnu čísla, prý bude vyřízeno do týdne. Nechal jsem to nějakou dobu "spát" a po cca 2 týdnech jsem to vyzkoušel s novým číslem, ale potvrzovaní smska nepřišla. Tak jsem napsal do mBank e-mail s infem, že moje písemná žádost ještě nebyla vyřízena a další týden jsem čekal na odpověď. Pak už jsem napsal rozhořčenější dopis, tentokrát přišla odpověď za 4 dny s tím, že o změnu tel. čísla musím žádat na infolince (to mi ten člověk na pobočce mohl říct rovnou, docela by mě zajímalo, kde skončila ta písemná žádost, to jí prostě někde hodili do koše?).
Volal jsem na infolinku, bohužel jsem si už nepamatoval heslo pro infolinku :-), takže jsem si jí zablokoval. Nakonec jsem se dostal na živého operátora, prý mi pošlou nový aktivační balíček (no aspoň že zdarma!) a do týdne by mělo být vyřešeno :-(

Teda zajímalo by mě, na co ty pobočky vlastně mají, když tam nejsou schopni vyřídit tak jednoduchou žádost jako změna tel. čísla!_/quote]

Mno a proč jsi si nevzal to samé telefonní číslo??

- Administrátor Profil 
28. 2. 2008 07:26 Odeslat příspěvek
..ono je to trošku komplikovanější na vysvětlení. Ale stručně shrnuto: Nebudu se přece já přizpůsobovat bance, ale chci, aby se ona přizpůsobila mě.
A pokud mají na pobočce problém se změnou čísla, tak je fakt něco špatně.
No aktivační balíček mi už přišel. Ještě jsem se ale nedostal k tomu, abych ho aktivoval.

- Návštěvník Profil 
28. 2. 2008 11:38 Odeslat příspěvek
Tento pristup zda se mi ponekud nestastny, pane kolego. Vidim ty chudaky, kteri si budou muset prepisovat cislo jenom kvuli tomu, ze je tady nekdo linej a nedokaze se domluvit s operatorem na tak banalni veci jako je poslani duplikatu simky. Sam mam podobny exoty menici cisla jak na bezicim pasu hodne v lasce...o zbytecne buzeraci banky ani nemluve. Ze mBank zatim nezvlada vsechny procesy je vec jina.

P.S. ze by touha vytriskat naky bonus za novou aktivaci? :-/

- Administrátor Profil 
28. 2. 2008 12:11 Odeslat příspěvek
bojler: Nechce se mi to tady vysvětlovat, ale prostě nebylo možné zachování starého čísla (nebylo moje).
To v tomto případě ale není důležité, tady se bavíme o mBank, kde na pobočce nejsou schopni provést tak jednoduchou věc jako je změna čísla.

- Návštěvník Profil 
28. 2. 2008 14:11 Odeslat příspěvek
Obecne je hodne problematicky oznacit "jednoduchost" daneho problemu. Zvlast v IT, kdy i zdanliva malickost muze vyzadovat vyznamny zmeny a upravy v pripade nejaky chyby. Mozna taky nemeli spravne nastaveny procesy.

Usmevny je to, ze si nechavas posilat heslo pro overeni platby na cizi telefon :-)

- Diskutér Profil 
29. 2. 2008 18:15 Odeslat příspěvek
Nevíte odkdy začnou vydávat platební karty s chipem? Potřebuju udělat druhou a přece jen je to bezpečnější.

- Administrátor Profil 
29. 2. 2008 18:28 Odeslat příspěvek
tuším že se to předpokládá v polovině roku :-)

- Návštěvník Profil 
4. 3. 2008 22:49 Odeslat příspěvek
Jak resite, kdyz potrebujujete prevest hotovost na ucet?

- Inventář Profil 
4. 3. 2008 22:57 Odeslat příspěvek
spike18: hotovost se neprevadi, hotovost se vklada. Osobne to resim vkladem ve FIO a naslednym prevodem.

- Návštěvník Profil 
4. 3. 2008 23:11 Odeslat příspěvek
A co mam delat, kdyz nemam zadny ucet? Jedine, co mne napada je poslat si to slozenkou, muzu ale posilat ze sveho jmena na sve jemno? :D

- Administrátor Profil 
4. 3. 2008 23:13 Odeslat příspěvek
jasně, že si můžeš poslat peníze sám sobě, stejně jako si můžeš sám sobě poslat třeba balík.
Ale u velké částky se to docela prodraží. Spíš bych radil nechat si tam posílat výplatu a tu hotovost pomalu "spotřebovávat".
Dooufám, že někdy zprovozní ty vkladomaty co slibovali.

- Návštěvník Profil 
5. 3. 2008 09:41 Odeslat příspěvek
spike18 píše
A co mam delat, kdyz nemam zadny ucet? Jedine, co mne napada je poslat si to slozenkou, muzu ale posilat ze sveho jmena na sve jemno? :D

Jasne, nedavno jsem to resil u male castky slozenkou a ted u vetsi castky to resim tak, ze penize vlozi nekdo z rodiny ve sve bance na svuj ucet a nasledne mne je preposle prikazem......podle mne nejlevnejsi reseni. Nekdy to jde i tak, ze ten z rodiny penize ani nevklada a rovnou mne posle penize z uctu a tyhle si necha jako hotovost aby nemusel napriklad vybirat.

- Návštěvník Profil 
6. 3. 2008 07:44 Odeslat příspěvek
způsoby jak vložit hotovost (nevyzkoušeno, ale zaregistrováno v jiné diskuzi)
- složenkou na poště - zpoplatněno
- na terminálu sazky - zdarma
- na terminálu Fortuny - zdarma
- přes tipsport a světe div se - taky zdarma

údajně je lepší fortuna, nemá limity jako sazka

Naposledy upravil Karel11 dne 6. 3. 2008 08:13, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 746  Další stránka
Stránka 50 z 746 [ Příspěvků: 11190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies