FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 9. 2021 09:38 Odeslat příspěvek
Chce to aktualizovat. Taky sem mnel 3.45.0 . Verze je videt zakl. obrazovka a rozkliknot tri radky vlevo nahore vedle jmena. Verze je napsana uplne dole. Pak jiz dostupne.
Taky Android 11.
Snimek obrazovky lze nastavit povolenim v aplikaci. Nastaveni - bezpecnost - rozsireni zabezpeceni - blokovani moznosti snimani... Nicmene u mne to pise, ze mam instalovany aplikace ktere tomu brani a mam je odinstalovat.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2021 10:24 Odeslat příspěvek
Dík, šlo to odblokovat. Je to od nich ale hezké, že tam ukazují i výši poplatku.

Obrázek


Offline - Nadšenec Profil 
25. 9. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Prosím jak co nejjednodušeji zrušit KK e-shop.
Druhý dotaz, nemám rovnou zrušit celý účet? Nevidím tam žádnou výhodu, snad už i ty kurzy na KK Svět za moc nestojí.
Děkuji.


Offline - Diskutér Profil 
25. 9. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Zrušil jsem normálně v IB, jo a počítám, že účet půjde taky (ten asi mobilitou)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 9. 2021 20:56 Odeslat příspěvek
Chci si založit společný účet se spolumajitelem (přítelkyní). Je i druhá karta pro spolumajitele zdarma? Sazebník zná jen pojem "dodatková" karta, za kterou se platí...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 9. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Ano, zdarma. Pojem dodatková karta je spojen s disponenty.


Offline - Diskutér Profil 
6. 10. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
Za jak dlouho po splnění podmínek vám přišlo těch 1500 za založení, spárování s appkou a 3 platby celkem nad 1000 Kč? V mém případě účet spárován na koneci srpna, platby o týden později a zatím nic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 10. 2021 20:41 Odeslat příspěvek
po spárování s appkou bonus dorazil za 4 pracovní dny. Platby jsem ještě nedělal


Online - Mírně pokročilý Profil 
11. 10. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Spárováno na konci srpna, platby provedeny do 1. září. Také jsem dosud žádný bonus neobdržel. U mBank jsem dříve účet měl, ale je to již delší dobu. Určitě jsem ale při založení uvedl dřívější email a telefonní číslo. Měli jste to taky tak?


Offline - Přeborník Profil 
11. 10. 2021 12:28 Odeslat příspěvek
Měl jsem to taky tak, zavolej ta infolinku a reklamuj..obratem do pár dní jsem odměnu dostal s omluvou s tím, že se nepropsalo něco v systému. V minulosti jsem měl účty v mBank taky.


Offline - Diskutér Profil 
11. 10. 2021 12:41 Odeslat příspěvek
Napsali mi z chatu, že jsem splnil všechny podmínky, ale mají čas do 31.12., tak mám být trpělivý.


Offline - Inventář Profil 
11. 10. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
Stejná situace u akce "léto" (účet mamky, dříve tam mkonto měla, ale zrušeno před víc jak rokem a půl, podmínky appka+platby aspoň 1000 Kč splněny na přelomu srpen/září, zatím bez odměny). Reklamovat nelze, protože na výplatu mají dle podmínek akce čas skutečně do 31.12.21, takže reklamace při nepřipsání je možná až po Novém roce. Jen zajímavost: přestože byl účet přes rok a půl zrušen, tak vazba appky na původní mobil zůstala zachována. Takže když jsem u nově založeného chtěl spárování appky, chtělo to ověření na tom původním mobilu :). Tedy bylo třeba staré spárování odebrat a udělat nové, evidentně tedy vazba IB na appku je evidována přímo na úrovni rodného čísla a tedy ani zrušení všech produktů jí nerozbije (použitý mobil či e-mail nehraje roli, i když byl pro nové založení použit jiný, tak jen přijde při zakládání info v SMS/emailu, že původní byl nahrazen, vazba všeho na RČ klienta je velmi těsná). Možná i to je tedy "problém", že vlastně nedošlo k úplně prvnímu spárování s appkou, ale jen nahrazení spárování za jiný mobil. Každopádně podmínky neříkají výslovně, že musí jít o úplně nové a první spárování, jen že "15 dní po založení nového účtu musí být appka spárována", tečka. A to byla. Ale fakt mě překvapilo, že i když klient nemá v mBank rok a půl žádný produkt, tak že po založení nového po takové době a pokusu aktivovat appku mBank zjistí, že původní párování appky je zachováno (a nejspíš i plně funkční, chtělo ověřování té změny párování, jen appka logicky byla dávno smazána)...


Offline - Diskutér Profil 
11. 10. 2021 18:57 Odeslat příspěvek
No ještě horší je, že na původní telefonní číslo přicházejí informační sms o změnách s účtem. Pokud ho už nemáte a bylo to třeba pracovní, co má teď někdo jiný...


Offline - Diskutér Profil 
12. 10. 2021 11:32 Odeslat příspěvek
minarjo: u manzelky to probehlo stejne, take sparovano ... mame mail z minuleho roku, kdy mbank potrvrzuje, ze ucet plne zrusen k datu XY, takze cekame take na 31.12.


Offline - Administrátor Profil 
13. 10. 2021 20:07 Odeslat příspěvek
Dnes mi přišla nabídka na toto: https://www.mbank.cz/osobni/karty/debetni-karty/ekarta/
Jenom je škoda, že to nemá kurzy stejné jako mKarta svět :-(
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746 ... 883  Další stránka
Stránka 743 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies