FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2022 13:46 Odeslat příspěvek
Nevím, nezkoumala jsem to. Jen si říkám, že když to tam nabízí, tak asi něco existovat musí. Třeba při mSpoření to tam na vyplnění myslím nebylo.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
9. 6. 2022 14:33 Odeslat příspěvek
Možná mají společný formulář pro zakládání mKonta (běžného účtu) i eMaxu (spořicího účtu). Jinak u mBank se jako kód doporučení nového klienta při zakládání mKonta zadávalo mobilní číslo doporučitele. V současné době ale mBank žádný bonus za doporučení nenabízí.


Offline - Diskutér Profil 
9. 6. 2022 16:05 Odeslat příspěvek
gaabi píše
Dnes budu zakládat eMax plus a mohu při zakládání zadat kod do PROMO Akce. Takže pokud nějaký kod máte a chcete na tom něco vydělat, tak mi napište do zpráv. Beru jen nejrychlejšího.

k čemu je dobrý eMax Plus s úrokem 3,3%, když je spousta SU s vyšším?


Offline - Diskutér Profil 
9. 6. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
K ničemu ale to vědí určitě i v mBank.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 10:45 Odeslat příspěvek
Ahoj, ten diskutovaný "polštář" v rámci kterého se zůstatek na spořáku stále úročí plnou sazbou, je 5 000. Takže do 105 000 Kč jste v klidu.
Edit: zůstatek na mSpoření


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 10:49 Odeslat příspěvek
@Finmxpert myslím že to nikdo nespecifikoval ne?

Ještě k těm cílům. Máte tam nastavený těch 100k a nějaký časový? Co když ten cíl přesáhneš například úroky?

A točíte případně peníze přes BÚ, nebo posíláte rovnou na cíle? Co je lepší řešení? :hm


Offline - Diskutér Profil 
10. 6. 2022 11:27 Odeslat příspěvek
přímo na cíle posílat nelze, bylo zmíněno výše. Lze jen přes BÚ.
Údaje a plány u cílů nemají žádný reálný smysl ani vliv na funkci.

Nějaká provize za doporučení založení mKonta náhodou neběží? Mrknu sám, jen by byl třeba někdo rychlejší. Dík.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 11:37 Odeslat příspěvek
Myslím že žádná akce není jak psal i @Milos. Nebo jsem žádnou ani nedohledal.

Milos píše
Možná mají společný formulář pro zakládání mKonta (běžného účtu) i eMaxu (spořicího účtu). Jinak u mBank se jako kód doporučení nového klienta při zakládání mKonta zadávalo mobilní číslo doporučitele. V současné době ale mBank žádný bonus za doporučení nenabízí.


-- 10. 6. 2022 12:40 --

A1rh- píše
přímo na cíle posílat nelze, bylo zmíněno výše. Lze jen přes BÚ.
Údaje a plány u cílů nemají žádný reálný smysl ani vliv na funkci.


Jsem právě dohledal, že si cíl generuje svůj "účet" ale nevěděl jsem zda se tam dá něco rovnou poslat.
Takže mohu nastavit limit 100k, držet tam do 100k a čas klidně na zítřejší datum? :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 11:43 Odeslat příspěvek
P1x3lo píše
@Finmxpert myslím že to nikdo nespecifikoval ne? :hm

Omlouvám se, ale asi nerozumím otázce?


Offline - Diskutér Profil 
10. 6. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
možná by bylo dobré říct odkud tu informaci čerpáš (infolinka, podmínky, ...)


Offline - Inventář Profil 
10. 6. 2022 11:49 Odeslat příspěvek
Mám pocit, že v minulosti tvrdil, že je od zdroje, a na jeho informace se dalo spolehnout. Každopádně ten polštář tu byl v minulosti diskutován, i když ne takto přesně.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 11:49 Odeslat příspěvek
Dejme tomu, že jde o empirický výzkum :) :)


Offline - Inventář Profil 
10. 6. 2022 16:27 Odeslat příspěvek
Jak tady byly ty pochyby o tom, zda platí v mBank pro D+0 cut-off 13:00, tak asi platí. Dnes jsem posílal standardní platbu ve 12:45 a před 14. hodinou byla v cíli - FIO.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 16:48 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
přímo na cíle posílat nelze, bylo zmíněno výše. Lze jen přes BÚ.
Údaje a plány u cílů nemají žádný reálný smysl ani vliv na funkci.


P1x3lo píše
Jsem právě dohledal, že si cíl ve spoření generuje svůj "účet" ale nevěděl jsem zda se tam dá něco rovnou poslat.
Takže mohu nastavit limit 100k, držet tam do 100k a čas klidně na zítřejší datum? :D


Ještě k tomuto bodu.. Je správná má teorie? :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 6. 2022 22:11 Odeslat příspěvek
@A1rh- Postupně ruším banky a chci si nechat asi jen 2. Mbanku, protože ji mám dlouhá léta jako hlavní, kde probíhá veškerý fin. tok. Vím, že jsou i lépe úročené účty, ale inflaci to tak i tak neporazí.

P1x3lo Datum nastav jaký chceš. Nemá to vůbec vliv na funkčnost. Na cíli udržuj 100 000. Hned jak přesáhne, tak převeď na jiný účet.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769 ... 883  Další stránka
Stránka 766 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies