FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Nadšenec Profil 
29. 6. 2022 17:20 Odeslat příspěvek
jj, přijde:
Citace
Vážený kliente, děkujeme, ze jste se zapojil do naší akce. Po splnění podmínek akce vám odměnu pošleme na váš účet.
S pozdravem, Tým mBank
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2022 18:08 Odeslat příspěvek
Dva dny čekám na zřízení mSpoření, to je bežné nebo se něco zaseklo? Předtím jsem 8 mSpoření zrušil. Přišel mi jen email o přijetí žádosti a dál nic.


Offline - Inventář Profil 
29. 6. 2022 19:52 Odeslat příspěvek
Finmxpert píše
Ano, oba můžete získat tu odměnu až 2000

Určitě? Řekl bych že ne. Z PDF podmínek té akce (už z jejich nadpisu "mKonto s odměnou až 2 000 Kč") myslím jasně vyplývá, že odměna až 2000 Kč je vázána k mKontu, nikoliv ke konkrétní mKartě Svět. Z toho usuzuji, že i když tazatel @Bobb1 a jeho žena mají každý svou Svět kartu, ale obě jsou ke stejnému mKontu, že limit odměny max.2000 Kč bude jen jeden (jedno konto), ne snad?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 08:26 Odeslat příspěvek
Má u toho mSpoření vliv částka "Cíl spoření"? Dal jsem 150000 Kč, vím, že to musím držet ideálně do 100k, takže to tam rozmístím po 8x95k, ale teď mě ještě napadlo, jestli jsem neměl dát ten cíl nižší, nebo to na nic vliv nemá.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2022 08:30 Odeslat příspěvek
Výše cíle má vliv jenom na ty prostoduché motivační hlášky typu "Svůj cíl už máte skoro na dosah". Jinak je to jedno, i nižší cíl se dá klidně přespořit a nic se neděje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 10:04 Odeslat příspěvek
Žádost o zřízení účtu je nedostupná, zkuste později...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 12:19 Odeslat příspěvek
vypadá že je u mBank přetlak, je důležité tyto situace neřešit prokrastinací ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 14:01 Odeslat příspěvek
Při žádosti o nové mkonto lze vybrat mkartu svět nebo mkartu svět Visa.

která má v praxi lepší kurzy?
Ta akce 10% zpět, max 2000,-kč lze využít s kteroukoliv variantou, nebo jen tou mkartou svět (bez visa v názvu, tedy asi mastercard)?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 14:58 Odeslat příspěvek
Karty jsem řešil několik stran zpět.. A ta akce je podle mě jedno zda od nich budeš mít VISA nebo Mastercard


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 15:12 Odeslat příspěvek
Platí obě varianty mKarty Svět. Jak Visa, tak Mastercard.

A ano, potvrzuji, že oba ze spolumajitelů mohou získat svou odměnu až 2 000 Kč, i když maj jen jeden účet mKonto :)


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2022 21:46 Odeslat příspěvek
Citace
V případě splnění všech podmínek podle předchozích bodů má Účastník nárok na odměnu 10 % z výše plateb provedených mKartou Svět na POS (v kamenném obchodě) v zahraničí prostřednictvím mobilního telefonu (Apple Pay, Google Pay) nebo hodinek (Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay).


Podle toho, jak je toto napsáno, není odměna za platbu Apple Pay/Google Pay prostřednictvím hodinek?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2022 21:58 Odeslat příspěvek
Podstatný je mobil nebo hodinky. Apple Pay i Google Pay se bude počítat stejně ať to bude to či ono.


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2022 23:21 Odeslat příspěvek
goropes píše
Při žádosti o nové mkonto lze vybrat mkartu svět nebo mkartu svět Visa.

která má v praxi lepší kurzy?
Ta akce 10% zpět, max 2000,-kč lze využít s kteroukoliv variantou, nebo jen tou mkartou svět (bez visa v názvu, tedy asi mastercard)?


pokud bys ji náhodou chtěl dát do náramku od Xiaomi, tak potřebuješ MC.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2022 07:57 Odeslat příspěvek
Vím, že to tu bylo řečeno, ale ještě jen pro potvrzení.

S uzamčeným cílem v mBank, lze pracovat stejně jako s otevřeným. Příchozí úrok, příchozí platby, odchozí platby..
Výhoda hlavně v tom, že se neprovádí ty trvalé příkazy / % z platby co si volíte při založení daného cíle.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2022 09:21 Odeslat příspěvek
Také v tom mSpoření nevidíte v aplikaci ani na webu úrok? Prostě musím "věřit", že je to těch 5 % do 100 tisíc? :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776 ... 883  Další stránka
Stránka 773 z 883 [ Příspěvků: 13243 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies