FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2023 20:03 Odeslat příspěvek
Uz jsem se v ramci te souteze o 2000 Kc pro stavajici klienty ucastnil trikrat a porad nic. Akorat tahani penez, nic jineho.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
14. 4. 2023 20:19 Odeslat příspěvek
Třetí losování ještě neproběhlo :nenapadne Nejsi v tom jinak sám, já jsem zatím v prvních dvou losováních také nevyhrál. V rámci každého losování provádím jen jednu platbu v řádu jednotek korun, takže ze mě moc peněz nevytáhnou ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2023 07:08 Odeslat příspěvek
Každé kolo vyhraje 500 klientů. Vzhledem k tomu, že se určitě neúčastní všichni, je to už docela slušná šance na výhru. Rozhodně řádově jinde než koupě losu a investuje se pouze čas, tahání peněz v tom nevidím.


Offline - Inventář Profil 
15. 4. 2023 07:12 Odeslat příspěvek
Také zatím bez výhry a tahání peněz nechápu, jaké jako? Snad není pro nikoho rozdíl, zda jednou za 14 dní třeba oběd v restauraci či benzín/lehké občerstvení na benzínce zaplatí mBank debetkou místo jiné karty, žádnou přirážku tam mBank fakt nemá :D a soutěžích kategorií je tolik, že každý se minimálně do jedné běžné platby trefí. Jinak každému snad dojde, že 2000 Kč je natolik velká výhra, že každý klient opravdu vyhrát nemůže, no ale když to je bez nákladů, tak proč nezkusit?


Offline - Inventář Profil 
16. 4. 2023 10:15 Odeslat příspěvek
To "tahání peněz" jsem pochopil, jako že se jedná o platbu bez cashbacku, který by člověk jinak získal, kdyby tu platbu provedl nějakou vracecí kreditkou :-)


Offline - Diskutér Profil 
16. 4. 2023 21:56 Odeslat příspěvek
kapříci připluli


Offline - Návštěvník Profil 
16. 4. 2023 22:46 Odeslat příspěvek
Tak potřetí nic, asi změním na poslední pokus kategorii a zaplatím něco jinýho než benzín :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 4. 2023 05:38 Odeslat příspěvek
Také jsem ani na potřetí neměl štěstí... zkrátka co si člověk sám nevydělá, určitě to tak mnozí mají také... :-D


Offline - Inventář Profil 
17. 4. 2023 07:26 Odeslat příspěvek
Ono už proběhlo třetí losování z plateb provedených 1.4. až 15.4.2023?


Offline - Inventář Profil 
17. 4. 2023 10:58 Odeslat příspěvek
Ještě nemuselo losování být, @retron píše očividně o kapřících za kreditky, které i mě došly včera 16., i když byla neděle (to jsem nečekal, že i o víkendu jim tyto systémy odměn pracují).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 4. 2023 12:51 Odeslat příspěvek
Zedna1 píše

Dnes uz z velkych bank bezpoplatkovy ucet nema pouze KB, tam si pouze hraji na retencni nabidky, kdy odchazejicim klientum nabizeji odpusteni poplatku na 3 nebo 5 let.

Odkud berete tyto informace? Když se podívám na KB běžný účet, tak je tam i varianta bez poplatků. Nevím, jak dlouho to nabízejí, já u nich jsem asi 4 měsíce a zatím poplatek 0 Kc. A retenci jsem řešit nemusela.


Offline - VIP uživatel Profil 
17. 4. 2023 13:00 Odeslat příspěvek
@gaabi
To sice ano (asi to tam neni moc dlouho), neni tam jiz poplatek za vedeni uctu, ale jsou tam poplatky za ZAKLADNI bankovni sluzby (odchozi/trvala/inkasni platba 6Kc + zrejme i za vedeni debetni karty?), viz.
https://www.kb.cz/cs/obcane/bankovni-ucty
https://www.kb.cz/getmedia/7e110491-8a9 ... e.pdf.aspx

PS:
Kolegove maji ucty v KB a plati tam poplatky, protoze historicky (zrejme az donedavna?) tam ten "bezpoplatkovy" ucet nebyl a nabizeli jim jen v retenci odpusteni poplatku na omezenou dobu.


Offline - Diskutér Profil 
17. 4. 2023 15:27 Odeslat příspěvek
tak včera kapříci a dneska BONUZ pro kikoti... jako musim uznat, že mBank se posledním rokem fakt překonává!


Offline - Přeborník Profil 
17. 4. 2023 22:07 Odeslat příspěvek
Zedna1 píše
@gaabi

PS:
Kolegove maji ucty v KB a plati tam poplatky, protoze historicky (zrejme az donedavna?) tam ten "bezpoplatkovy" ucet nebyl a nabizeli jim jen v retenci odpusteni poplatku na omezenou dobu.

to už dneškem neplatí, viz. https://www.kb.cz/cs/obcane/tarify ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
21. 4. 2023 07:37 Odeslat příspěvek
Uz bylo treti losovani za 2000 kc za platby za zazitky nebo ne?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849 ... 883  Další stránka
Stránka 846 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies