FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2021 10:20 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
Na kazde z mSporeni preved max. 100000. Pokud tam das vic, tak se ti to nebude urocit. Muzes mit az, myslim, osm mSporeni. Vklada se pomoci tlacitka vlozit u kazdeho z mSporeni.


OK, to by šlo, i když je to trochu zvláštní že to mají takhle...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 14:49 Odeslat příspěvek
depa, pry do konce roku


Offline - Diskutér Profil 
11. 12. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
zase vymýšlí ptákoviny, šifrování výpisů. Ok, mají to i jinde, ale většinou stačí jako heslo buď mobil, nebo datum narození, .. tady chtějí min 10 znaků a min ze 3 skupin (malá, velká, čísla, spec. znak) ...


Offline - Diskutér Profil 
11. 12. 2021 19:03 Odeslat příspěvek
Pritom by stacila moznost vyzvedavat vypisy v IB.


Offline - Přeborník Profil 
11. 12. 2021 20:47 Odeslat příspěvek
Taky myslím, že výpisy ke stažení jsou daleko lepší než libovolný mail.


Offline - Přeborník Profil 
14. 12. 2021 07:40 Odeslat příspěvek
Lze nejak zrusit ucet v mbank, bez toho, abych nekde chodil, volal, posilal postou? Mam mkonto, msporeni, emax a emax plus, karty nemam zadne. Bankovni mobilitou bych zrusil mkonto, ale co se zbytkem?


Offline - Nadšenec Profil 
14. 12. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
Jo, v IB pozrušuješ emax a mspoření (kde to v tom paskvilu najdeš se neptej, bo už si nepamatuju :D ), poslední účet, mkonto zrušíš přes mobilitu ...


Offline - Inventář Profil 
14. 12. 2021 08:55 Odeslat příspěvek
@slavo963: Přes IB lze zrušit všechny produkty mBank, včetně mKonta:
V horní liště kliknout na INFO -> pak kliknout na Zadat jinou žádost -> vybrat možnost Kategorie -> pak vybrat kategorii Účty -> následně zvolit Žádost o zrušení nebo vypovězení produktu


Offline - Přeborník Profil 
14. 12. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
jj, diky, nasel jsem to


Offline - Nadšenec Profil 
14. 12. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
Alfréd z hor píše
Jo, v IB pozrušuješ emax a mspoření (kde to v tom paskvilu najdeš se neptej, bo už si nepamatuju :D ), poslední účet, mkonto zrušíš přes mobilitu ...

Už jsem tu chtěl napsat, že to nejde, resp. při všech předchozích pokusech zrušit eMax / eMax Plus mi to napsalo, že žádost byla zamítnuta. Níže čtu co dál, tak jsem to chtěl vyzkoušet. No a jako obvykle po nějakém tom měsíci nepoužívání, si to nepamatuje můj počítač coby důvěryhodné zařízení. Chce potvrzení přes mobilní aplikaci, ale tu jsem v mezidobí odinstaloval, přesto se to na ní stále odkazuje - zkrátka žádné SMS kódy. Co s tím? Nechci nikam volat a řešit takovou blbost po telefonu.


Offline - Přeborník Profil 
14. 12. 2021 14:33 Odeslat příspěvek
Nainstalovat aplikaci bude nejjednodusi cesta.
Jinak v mem pripade jsem mel na vyber, ktery ucet chci zrusit, zazadal o vsechny.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2021 23:19 Odeslat příspěvek
Nevsiml si nekdo? Nebyva okamzita platba pred pulnoci nejak pravidelneji nedostupna?
Chtel jsem ted neco prevest airbank do mbank a hlaska o mmnt nemoznosti.
Zkusil jsem z monety a ta upresnuje ...
Příloha
Screenshot_2021-12-16-23-03-57-297_cz.moneta.smartbanka.png
Screenshot_2021-12-16-23-03-57-297_cz.moneta.smartbanka.png
[ 80.4 | Zobrazeno 50 krát ]

.
Edit: doplneni... Tak jednu hodinu po pulnoci uz to slo...


Offline - Poslední varování Profil 
20. 12. 2021 01:22 Odeslat příspěvek
Zpracování okamžitých plateb probíhá neustále, v noci i o víkendech, a velmi rychle a spolehlivě. Z důvodu náhodných mikrovýpadků na komunikační trase může občas dojít ke zpoždění platby či k jejímu odmítnutí. K odmítnutí platby s těchto důvodů dochází v 0,1 až 0,2 procentech případů (1 až 2 platby z tisíce okamžitých plateb).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 12. 2021 08:17 Odeslat příspěvek
Ano, tato vseobecna info. je tady asi znama kazdemu.

Ja se ptal na : "Nebyva okamzita platba pred pulnoci nejak pravidelneji nedostupna?"
,a jelikoz jsme v konkretnim vlakne tak dotaz byl na tuto banku. Ostatnim bankam fungovaly.
Jestli si tedy nevsiml jeste nekdo, ze by to kolem pulnoci u mBanky nekdy neslo. Sam provadim taky zridka. A jak jsem psal tak za dve hodiny uz to jelo. Tak zda treba nemaj obcas nejaky up systemu jenz toto zasahne.


Offline - Inventář Profil 
20. 12. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
@kajer:
Napadá mě jen souvislost s datem, kdy k tomu u tebe došlo: 16. v měsíci typicky mBank připisuje odměny z kreditek, takže možná i kvůli tomu ten systém občas nejde (třeba odstaven proto, aby to utáhl vypočítat a zaúčtovat :) ).
Ono by to nebylo u bank nic vzácného: shodou okolností stejný den (16.) probíhá u Raiffeisenbank zahájení nového účetního období a tím i generování výpisů kreditek (nevím zda všech, ale třeba u RB Mall nemalé množství, co vím i odtud od jiných) a tento den jsou jejich systémy také vytížené natolik, že splátka kreditky není zaúčtována za 1-2h jako jiné dny, ale třeba až za půl dne. A třeba u Equa bank jsou systémy 1. v měsíci často vytížené tolik, že trvalý příkaz (nebo jednorázový zadaný předem na 1.) je někdy realizován a zaúčtován místo ráno až později odpoledne (o dlouhých převodech mezi SÚ a BÚ stejného klienta ani nemluvě).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750 ... 883  Další stránka
Stránka 747 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies