FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 1. 2022 11:58 Odeslat příspěvek
Navstevnik123 píše
Taky na tu odměnu za appku čekám, ale v pravidlech mají toto, tak ještě reklamovat nebudu.
Citace
Nejpozději do 31.1.2022 pošle mBank na účet účastníků akce odměnu 500kč. (dále jen „odměna“)

https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... ec2021.pdf


díky za link, "akce bude probíhat v období od 1.12. 2021 do spárování 12 000 nových mobilních aplikací, nejdéle
však do 31. 12. 2021 ..." , "... nejpozději do 31.1.2022 pošle mBank na účet účastníků akce odměnu 500kč",
takže otázka, jestli těch 12ooo spárování neproběhlo už začátkem měsíce, je to loterie, v pohodě
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
6. 1. 2022 16:48 Odeslat příspěvek
Někdo se tady dříve ptal,kam,na jakou adresu,poslat reklamaci.Dneska jsem se připojil do IB a tam v chtu dotaz,rovnou mě to vzali jako reklamaci nevyplacené odměny za akci léto.V mailu mám potvrzení,banka má na vyřízení ze zákona 30dnů.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 1. 2022 17:22 Odeslat příspěvek
taky jsem řešil přímo v apce tu odměnu, prý to vyřizují postupně a mají čas do konce ledna...


Offline - Inventář Profil 
7. 1. 2022 07:50 Odeslat příspěvek
Ano chat jsem zvolil i já, je jedno zda IB či appka, je to propojené, a když někdo nemá trpělivost a hned to zavře, appka pak notifikacemi dá vědět, že se v chatu protistrana po chvíli ještě na něco ptá. Na mě měli jen doplňující dotaz na e-mail, kam poslat vyjádření a zda se reklamace týká celé odměny, nebo jen její části (500+1000 Kč).


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2022 09:16 Odeslat příspěvek
Tak reklamaci na nevyplaceni 1000Kč neuznana že prý nebyly splněny podmínky 3 plateb bez dalšího zduvodneni. Což ale není pravda. Reklamovano znovu.


Offline - Nadšenec Profil 
10. 1. 2022 10:08 Odeslat příspěvek
neuznana reklamace je preci vstupenka pro FA tj. Legerova 1581/69 (qr9ab9x), nechapu te.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2022 11:02 Odeslat příspěvek
Tohle se dá vyřešit přímo s bankou bych řekl. Ať se FA věnuje vážnějším prohřeškům.
Tím netvrdím, že jakýkoliv přečin proti zákazníkovi není vážný, jen věřím, že se to dá ještě vyřešit po vlastní ose.


Offline - Administrátor Profil 
10. 1. 2022 11:37 Odeslat příspěvek
Pro zahájení řízení před finančním arbitrem je třeba prokázat, že jsi se snažil vyřešit s bankou, takže bych nechal proběhnout to reklamační řízení a pak případně se obrátil na FA


Offline - Inventář Profil 
10. 1. 2022 18:04 Odeslat příspěvek
U mě v rodině naopak reklamace akce léto uznána, celkem rychle (ve středu podáno přes chat v IB, dnes vyplaceno).
@Matlal:
Ty tři platby měly několik podmínek, co si pamatuji: muselo jít o 3 platby přes mobil či online v souhrnu minimálně za 1000 Kč, musely být do 60 dní od založení účtu a mělo jít o první platby kartou po jejím vydání (tedy ne třeba desátou až dvanáctou platbu). Něco z toho jsi asi nesplnil.


Naposledy upravil minarjo dne 10. 1. 2022 18:08, celkově upraveno 1


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2022 18:08 Odeslat příspěvek
Vše co píšeš bylo splněno.


Offline - Inventář Profil 
10. 1. 2022 18:11 Odeslat příspěvek
A 500 Kč za aktivaci appky vyplacena? Protože těch druhých 1000 Kč za platby mělo podmínku tu appku (prvních 500) plus výše citované.
A nebo nešlo u tebe (místo o platby) o kvazi transakce simulující převod, jako například dobití Revolutu či jiné internetové peněženky? Takové transakce jako řádnou "platbu" mnohdy neberou ani jiné banky (zrovna teď se diskutuje ve vlákně Hello bank v rámci její akce), nevím zda to zde také nemohlo vadit.


Offline - Diskutér Profil 
10. 1. 2022 19:42 Odeslat příspěvek
Dnes mi po reklamaci připsali 1500 z akce léto.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2022 19:54 Odeslat příspěvek
minarjo píše
A 500 Kč za aktivaci appky vyplacena? Protože těch druhých 1000 Kč za platby mělo podmínku tu appku (prvních 500) plus výše citované.
A nebo nešlo u tebe (místo o platby) o kvazi transakce simulující převod, jako například dobití Revolutu či jiné internetové peněženky? Takové transakce jako řádnou "platbu" mnohdy neberou ani jiné banky (zrovna teď se diskutuje ve vlákně Hello bank v rámci její akce), nevím zda to zde také nemohlo vadit.

500 vyplaceno temer ihned po splneni. Platby standatni nakupy pres internet, zadny ojeby. Vyzadali jsme si presne zduvodneni nevyplaceni, tak uvidime.


Offline - Návštěvník Profil 
11. 1. 2022 16:17 Odeslat příspěvek
Tak mě dnes došlo zamítnutí reklamace,z důvodu nesplnění druhé podmínky.Do 60dnů provést platby,alespoň 3 pomocí náramku,hodinek nebo platební karty NA INTERNETU!Což jsem tedy špatně pochopil a platil jsem kartou v obchodech,což podle mBank nebylo správné!No což,člověk má být pozorný,pokud jde o peníze,zvláště!Tak aspoň už vím,kam příště nelézt!


Online - Inventář Profil 
11. 1. 2022 16:29 Odeslat příspěvek
@kolotuk: Příště to chce prostě pořádně číst podmínky akce, na mBank bych to tedy neházel :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754 ... 883  Další stránka
Stránka 751 z 883 [ Příspěvků: 13243 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies