FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Diskutér Profil 
20. 8. 2021 15:21 Odeslat příspěvek
Já nakonec použil nový telefon i email, ale přístup do IB aktivní a rovněž staré přístroje spárované s appkou, tak nevím. Účet zrušen 2019, ale vypadá to jako by byl zrušen jen ten a IB nebo nějaká rámcovka běžela dál.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
20. 8. 2021 17:39 Odeslat příspěvek
A máš možnost nahlížet na výpisy ze starého účtu?


Offline - Diskutér Profil 
20. 8. 2021 20:32 Odeslat příspěvek
Ne, vše se jinak zdá být čisté. Pouze nový účet, žádná transakční historie kromě platby podepisující smlouvu.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 8. 2021 20:17 Odeslat příspěvek
opravdu je u mbank měsíční poplatek 99 Kč za kartu, když bezhotovostní objem zaúčtovaných
plateb všemi typy hlavních debetních a hlavních kreditních karet vyjma eMax vydaných na jméno majitele účtu v daném měsíci bude nižší než 10 000 Kč?

Jako účet bez poplatku se to tedy netváří.


Offline - Administrátor Profil 
23. 8. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Pokud myslíš Zlatou mKartu, pak ano.

Obyčejná karta je samozřejmě zdarma.


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
Tak se mi včera nakonec po roce podařilo vybrat kartou mB Svět Visa peníze z bankomatu, dřív to nefungovalo. Bohužel se to nedá hodnotit jako velký úspěch, protože s tím jejich nevím po kolikáté "vylepšeným" kurzem jsem přišel o 170 Kč (1 %) oproti tomu, kdybych to vybral kreditkou Hello (i ze zohledněním poplatku).


Offline - Diskutér Profil 
24. 8. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
jo, oproti třeba Revolutu to podle jejich zveřejněných kurzů mKarty Svět vypadá na cca 1% navíc.


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 16:16 Odeslat příspěvek
Jaké výběry mBank kartou Svět ti nefungovaly? Jinak máš pravdu, ten její současný kurz už není tak výhodný, jako ze začátku.


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 18:20 Odeslat příspěvek
Prostě mi s tou kartou nešlo vybírat v Thajsku z bankomatu. Řešil jsem to s podporou, ti ale tvrdili, že je všechno v pořádku. Takže nevím.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 8. 2021 20:19 Odeslat příspěvek
Zakazane DCC a pak zrazu obcas nevyberes.


Offline - Návštěvník Profil 
25. 8. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Tak se mi dnes připsal BONUS MKREDITKA E-SHOP za červenec, jenže se mi připsalo mnohem méně než jsem čekal a zdá se mi, že už mi neobsahuje bezmála 100Kč za platbu za vyučtování Twisto v hodnotě skoro deset tisíc, takže to IMHO vypadá, že po změně podmínek mBank následuje po čase RB a další a tyto platby jsou z bonusů již nově také vyjmuty :-(


Offline - Nadšenec Profil 
25. 8. 2021 16:30 Odeslat příspěvek
Jo je to tak, mBank Eshop na Twisto už není vhodná volba po změně jejich brány a s tím změnou MCC kódu.


Online - Inventář Profil 
25. 8. 2021 22:57 Odeslat příspěvek
@Stevex22:
To není žádná novinka u mBank, ta má MCC 6012 ve výluce odměn kreditek dlouhodobě, stejně jako třeba sázkové kanceláře či Českou poštu (dřív hlavně kvůli Revolutu, ten už ho ale změnil). "Problém" tedy opravdu hledej u Twisto, že jejich platební brána tento MCC 6012 (finanční služby-dobíjení předplacených karet a obdobné), který má ve výluce odměn u kreditek třeba i Hello bank či RB, nově používá.


Offline - Diskutér Profil 
26. 8. 2021 07:35 Odeslat příspěvek
a výběr z bankomatu kartou Curve s podkladovou mBank e-shop KK je taky ve výlukách?


Offline - Diskutér Profil 
26. 8. 2021 08:13 Odeslat příspěvek
neni
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744 ... 883  Další stránka
Stránka 741 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies