FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Odmeny se nevyplaci za platby provedene prvni den v mesici (alespon u me to tak nyni bylo)...
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
20. 5. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
Co to, proboha, zas provedla mBank s tím internetovým bankovnictvím? :grr:


Online - Inventář Profil 
20. 5. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
Spočítal jsem to a musím dát za pravdu Milanovi. Jen Milana drobně upřesním: odměna nebyla z těch transakcí, které byly 1.4. na Apríla nejen provedeny, ale i zaúčtovány (když oba datumy u detailu dané platby jsou 1.4.) a v minulosti se to nestávalo. Platby zaúčtované až 2.4. jsou už s odměnou, takto mi to už vychází na haléř odměny přesně. Tedy si z nás mBank udělala asi Apríla :(. Nezáleží přitom na obchodníkovi (Twisto atd.). Takto rychle (v jeden den realizace i zaúčtování) dokáže účtovat typicky Curve - i u mě to bylo vše za Curve aprílové dopolední platby, které se toho 1.4. i zaúčtovaly. To se mi ještě v mBank nestalo, přitom 1. v měsíci toho platím běžně hodně, teď se jim tam tedy asi něco po**. Příště raději prvního vynechám...


Naposledy upravil minarjo dne 20. 5. 2021 11:54, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
Mně přišlo všechno, jak splátky Twista přes Curve, tak i platby z 1.4., ATM přes CRV tam nemám.


Online - Inventář Profil 
20. 5. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
@noi2:
Podívej se u těch plateb z 1.4., zda byly 1.4. i zaúčtovány (v detailech plateb třeba i v mBank appce), dle toho můžeš potvrdit mou hypotézu, že to byla systémová chyba u těch hned prvního zaúčtovaných plateb, protože tak to u mě přesně sedí (pokud to máš 1.4. u eShop kreditky i zaúčtováno a přesto s odměnou, tak se to v mBank stalo jen u někoho). Twisto ani atm nevadily, odměna z nich později než 1. už byla (pro Twisto mám ale kartu Curve už dlouho uloženou, tedy použit starý MCC který je v pohodě).


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 12:10 Odeslat příspěvek
Jo ta moje je zaúčtována 2.4., nic co by bylo zaúčtováno 1.4. tam nemám. Jinak mám ve zvyku splácet Twisto hned 1., tak si taky dám teď bacha.


Online - Inventář Profil 
20. 5. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
Děkuji, tedy se zdá že moje úvaha je správná: nějaká systémová chyba mBank, která transakce provedené a současně i zaúčtované na Apríla do odměn eShop kreditky vůbec nezařadila :(.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Dekuji za doplneni.
Ano, zapomnel jsem napsat, ze platba musi byt toho prvniho zauctovana.
Uz se mi to stalo (nepamatuji si detaily), proto kdyz to jde, radeji neplatim na konci ani na zacatku mesice, abych se tomuto vyhnul...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2021 14:04 Odeslat příspěvek
Teď koukám, že bonus za Twisto jsem nedostal ani za březnové platby...
To jsem tu jedinej?


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 14:09 Odeslat příspěvek
já mám už několik měsíců na mKreditce eShop jen platby twisto přes crv a vždy bonus komplet...


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 14:12 Odeslat příspěvek
.357: bez CRV? Máš tam tu kartu uloženou a jestli jo, jak dlouho? Problém může souviset s tím, co se teď řeší ve vlákně Twisto.


Online - Inventář Profil 
20. 5. 2021 14:28 Odeslat příspěvek
@.357:
Pokud Twisto platíš kartou, která v systému Twista není uložená vůbec nebo byla uložena teprve nedávno (cca 1-2 měsíce), pak se tě nejspíš týká už nový MCC 6012 u platební brány Twisto, který je u většiny kreditek bez odměn. Curve s tím nic nezmůže, ta MCC nemění. Jen ten kdo má kartu (ať už Curve či přímo kreditku) uloženou v bráně Twisto z minulosti, ten má starý MCC s odměnou, jako třeba @jenda_s či já.
Viz Twisto vlákno.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Ano, mám ji tam uloženou přímo. Asi před dvěma měsíci jsem zjistil, že uloženou kartou nelze platit, tak jsem ji musel smazat a uložit znovu. Takže jsem z toho co píšete pochopil, že od té doby už jsem bez odměn... Děkuji za vysvětlení!


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 15:46 Odeslat příspěvek
To nové internetové bankovnictví má být vtip? Však není 1.4. Ví někdo, jak v tom chaosu exportovat historii do souboru?

-- 1. 6. 2021 17:08 --

Tak už jsem to konečně našel! Platby - Výpis operací


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 08:17 Odeslat příspěvek
Tak možná to nebude taková hrůza. To jen, když člověk potřebuje něco rychle udělat a vyskočí na něj úplně překopané rozhraní, kde skoro nic není na svém původním místě, tak je to dost frustrující.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738 ... 883  Další stránka
Stránka 735 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies