FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Návštěvník Profil 
1. 4. 2021 21:39 Odeslat příspěvek
na to mam v telefonu specialni aplikaci, rikam ji kalendar :)
pokud vim kdy mam den zuctovani coz v aplikaci je a ten den spada na nepracovni den zuctovani je posunuto na prvni pracovni den tudiz zacatek obdobi je den po zuctovacim dni zadna veda rekl bych
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
2. 4. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
Zrušil jsem jeden z osmi cílů s tím, že jsem si automaticky myslel, že zmizí i z přehledu. Ovšem tam stále svítí, jen je u něj info: Spoření osm Cíl zrušený. Tak to je na novou výzvu, ne?, to je zase nějaká specialita polského bankovnictví?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 4. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
Já rušil 6 z 8 cílů v půlce března, taky v přehledu chvilku svítily, teď už je tam nemám.


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 4. 2021 16:41 Odeslat příspěvek
minarjo píše
A proč masochisticky používáte IB od mBank, když appka je snad ve všem výrazně přehlednější? Jejich IB jsem už neotevřel dlouhé měsíce a nic mi v appce nechybí...

Včera jsem potřeboval zopakovat neprovedenou platbu z důvodu nedostatku prostředků a v appce jsem to nenašel (nenabízí to). Musel jsem to udělat v IB. Tuším je ještě víc takových špeků.
A jináč mi připadá appka stejně blbá, jak IB. Akorát se do ní rychleji přihlašuje.


Offline - Přeborník Profil 
7. 4. 2021 15:12 Odeslat příspěvek
Dávno uplynula 60 denní lhůta na připsání bonusu za založení, propojení s mobilní apk a platby kartou, proto jsem včera podal přes infolinku reklamaci. Jaká bývá běžně lhůta na doposlání toho na co zapomněli?


Offline - Návštěvník Profil 
8. 4. 2021 11:42 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Nikoliv, Lenko, i toto v appce je (položka Více-Ukázat detail smlouvy na dané kartě). Navíc toto si snad každý pamatuje (zjistí maximálně 1x).
Fakt o ničem nepostradatelném nevím, kvůli čemu by bylo třeba IB mBank otevírat. Snad až na Okamžité platby, které appka zatím neumí, ale jelikož jsou za 1 Kč, asi je nikdo moc extra využívat nebude :).



Třeba přehled trvalých plateb + editace v mobilu není.....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2021 14:29 Odeslat příspěvek
ROlda78 píše
Blackmc49 píše
Takže logout a opětovný login nepomůže.
Pomohlo. Vymazání dat aplikace.
Odinstalace.
Nová instalace z Play.
ne, že by mě to zajímalo, ale když už postup, tak je fajn napsat, která z těch apk se přeinstalovává (předpokládám, že Revolut)

Ano. Revolut.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 4. 2021 17:17 Odeslat příspěvek
V mobilní aplikaci také chybí možnost (ihned) odeslat naplánovanou platbu, která nebyla provedena z důvodu nedostatku prostředků. V IB to jde ...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 4. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Odmenu za kreditku už máte?


Offline - Nadšenec Profil 
19. 4. 2021 11:00 Odeslat příspěvek
Ano


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 4. 2021 04:35 Odeslat příspěvek
Mne neprišla :)


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2021 08:48 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Dávno uplynula 60 denní lhůta na připsání bonusu za založení, propojení s mobilní apk a platby kartou, proto jsem včera podal přes infolinku reklamaci. Jaká bývá běžně lhůta na doposlání toho na co zapomněli?

Minule tak do měsíce připsali když jsem se ozval. Jestli to bylo týden či 14 dní


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2021 09:49 Odeslat příspěvek
Tak nám zabili Ferdinanda úrok. :-) Proto jsem se rozhodl zrušit mSpoření a peníze převést jinam. Vyprázdnit všechny cíle byl mimochodem celkem opruz - několikrát se mi povedlo přesunout peníze z jednoho cíle na jiný (místo na mKonto). Při zadávání platby na mne pak ve formuláři vyskočily 2 nové položky: účel platby a zdroj prostředků. Není mi moc jasné, co to přesně chtějí. Účelem je provést tu platbu a zdrojem je přece mKonto. Položky jsou ale rozbalovací menu, takže jde vybrat jen z přednastavených možností.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 5. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
AML
https://zpravy.aktualne.cz/finance/bank ... 47ab5f122/


Offline - Nadšenec Profil 
3. 5. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
Tak hlavne jsi nemusel nic presouvat. Stacilo dat zrusit a penize by se presunuly samy...
(opruz si tedy delas ty sam)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734 ... 883  Další stránka
Stránka 731 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies